+2 oy
392 göst.
Diğer kategorisinde (10,975 puan) tarafından
Vallahi insanlar insan olsa ricada anlarlar. Kızımı okula yazdırdık 1. Sınıflar basladı Bilirsiniz.kapıdaki guvenlik megafon ile yalvarıyor cocugunu içeri bırakan kapıdan uzaklassın yer acsın gelenlere sosyal mesafeyi koruyalım diye. Ama bazıları veli degil Afrika'daki bizon sürüsü.yapısmıs kapıya hala el sallıyor cocuga. Cocuk orada annesine bakmaktan ögretmeni dinlemiyor sıradan cıkıp duruyor ögretmen sıraya sokup içeri götürmeye sahip olmaya calısıyor cocuga. Rezillik. Ya. Hele bazıları daha maskesiz gelmiş. İçlerinde pozitif oldugunu anlamayan 1 tane varsa kac kişiyi halletti kim bilir. Bazı ınsanlar Allah affetsin coban gibi sopayla yonelimek istiyorlar. Adam yırttı kendini yırttı. En son ben bagırındım kacılın diye. Birde tık tık bakıyor. Seytan dedi vur agzına ne maske var ne önlem var yanında 3 cocuk oburku ne el sallarken o 3 ü 3 kere araba carpma tehlikesi gecirdi. 

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gerçekten bizim insanlar portmuş durumda
(10,975 puan) tarafından
Bırak cocugunu kapıdan uzaklas ne orada birikiyorsun ki demi
tarafından
Kesinlikle yani ama bunlar akıllanmaz bacım NATO kafa NATO mermer
(10,975 puan) tarafından
Allahın cezaları bizi yakacaklar. Ben kimseyle görüşmüyorum cift maskeyle markete gidip eve gelince herseyi dezenfekte ediyorum gelip ben cocugumu kapıdan sokmaya calısırken bana bulastıracak. Degil cift maske sekiz tane taksan da sosyal mesafeyi koruöazsan delta bulaşır
-Reklam-
0 oy
tarafından
O değilde bugün sosyal medya full okula başlayan küçücük çocuklarla dolu aileler iki resim için sınıfa bile girmişler 
(10,975 puan) tarafından
Allahtan guvenlik burada 1 tanesini bile almıyor
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Ayy çok kötü böyle oldupu sürece bitmesi çok zor. Yavrunuzunda eğitim öğretim hayatında başarılar dilerim canım.
(10,975 puan) tarafından
Sagol canım ama biz boyle ebaya doneriz
(2,545 puan) tarafından
Evet canım haklısın. Anlamıyor ki bazıları çok zor. Ve zor bir dönemdeyiz.
(10,975 puan) tarafından
Kız yapısmıs mapus damına dusmua gibi demire. El sallıyor cocuga bir git be kadın sadece senin cocugun mu basladı
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Bizon sürüsü çok iyiydi yalnız:) şaka bı yana canım olacağı o zaten malesef yine fırlayacak vakalar sanki takip edecekler mi sanıyorsun bizim gibi küçücük çocuklar nasıl korusun kendini
(10,975 puan) tarafından
Ya anlatıyorum ama surekli işte. Hadi benşmki 2 senedir Bi fiil takıyor alısık. Oburku un ana babası takmıyor ki o cocukta ornek görüp taksın.
(4,430 puan) tarafından
İşte alışık canım ama çocuk bu ne kadar güven olur oyun oynamak ister bişi olur kaynasirken çıkar gider
(10,975 puan) tarafından
Göndermesen olmaz. Gönderiyorum baya Rus ruleti gibi ne zaman gelecek hangi gun diye bekle dur
(4,430 puan) tarafından
Allah'ım yardımcımiz olsun canım vallahi
0 oy
(7,441 puan) tarafından
İki haftaya toptan kapanma kapıda zaten 
(10,975 puan) tarafından
Oyle tabi ki. Allah biliyor ya asla göndermek istemedim
0 oy
(3,156 puan) tarafından
İnsanoğlu değil miyiz hiçbir olaydan ders çıkaramıyoruz işte sen 40 kere söyle bağır çağır anlamayan anlamıyo kıt beyinli diyoruz işte bizde onlara...
(10,975 puan) tarafından
Ona birsey olmaz o iki ehe der atlatır. Olan bana cocuklarıma olur. Birde cumbur cemaat gelmişler. Anane babanne dede hala. Geri zekalılar sanki cocuk okula degil askere gidiyor
(3,156 puan) tarafından
Ah ah işte naparsın
(10,975 puan) tarafından
Agzına cakıp dişlerini eline vercen. Aha kapıdan hadi yavrum iyi derler dedim dondum bir tarafımı yurudum ne oldu simdi cocuguma birsey mi oldu
(3,156 puan) tarafından
Hangi birine yapcaksın kuzum onu bir değil bin tane sen yapılması gerekeni yapmışsın tabi ki
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Askere gönderiyormus gibi davranan insanlar a sinir oluyorum 
(10,975 puan) tarafından
Ah işte insanla ugrasılacak meslek zor
(2,321 puan) tarafından
Sanane otururum diyomuş kadın babam çıkarınca sınıftan senin sınıfından alacam çocuğumu demis çokta umrunda babamın ya sınıfı azalır daha iyi
(10,975 puan) tarafından
Ay cahil görgüsüz
(2,321 puan) tarafından
Babam hiç taviz vermez hele de s virüste çok dikkat eder
(10,975 puan) tarafından
Sukur bizim ogretmen de oyle
0 oy
(2,493 puan) tarafından
O kadar her şeye izin verdiler yine okulları kapatırlarsa bu vebal ödenmez. Eğitimden değerli şey mi var? Çocuklar uzaktan uzaktan yapamıyor. Okul olmak zorunda. Gerçekten bazen eline sopa alıp Allah ne verdiyse demek istiyor insan
(10,975 puan) tarafından
Tabi ki ben nasıl ögreteyim cocuga duzgun okuma yazma. Benim ne kadar cabamla olacak ebadan
(2,493 puan) tarafından
Hiçkimse öğretmen kadar donanımlı anlatamaz ki. O okul ortamı bile farklı çünkü
(10,975 puan) tarafından
Aynen oyle canım
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Bizim milletimiz dengesiz ya illa ****** gibi guducen bazilsrini
(10,975 puan) tarafından
Aynen oyle comakla höşttt diye diye
0 oy
(310 puan) tarafından
Afrikada ki bizon sürüsü gibi yapışmış kapıya el sallıyor çok güldüm affet canım :) 
(10,975 puan) tarafından
Gül kız gul. Telefisi olmayan deyin mizahı yapılır zaten. Yazık kapı kapı beyin dagıtılır Ken kapı arkasında kalmışlar
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Ayy aynı şeye bende bugün takıldım birbirlerini iktiriyolar  çocuğu en önce ben alayım diye yav arkadaş 2dk sonra al nolmus yani çocuklara el sallamalar çocukta gel diyor sanıyor gelmeye çalışıyor öğretmen kızıyor gitmeyin diye alan aldı ben sonra aldım artık bu nedir 
(10,975 puan) tarafından
Heh bacım aynen oyle cocuk gel yapıyor sanıp sıradan cıkıyor ögretmenler yazık bir yerinden ayrılıyor.
(3,274 puan) tarafından
Bizim sınıf sınıf cikariyolar ona rağmen bu durumda birde hepsi bir çıksa savaş alanı olur galiba :))
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Gerçekten çok güzel yazmışsın bir tek okul değil bankada kafede otobüste her yerde iç iceler sosyal mesafe yok
0 oy
(504 puan) tarafından
Beyin bedava kullansa keşke sahibinden 0 ayarında bazılarının beyni 
0 oy
tarafından
Ay o kadar haklisin ki ya ne laftan anlıyorlar ne bir şey dün benimde kizim in ilk günüydü kapıya öyle bir yigilmislar ki çocuğu içeri sokamadım çocuk bana el sallayacak insan dan duvar var resmen göremedim bir türlü baktım o arada öğretmen aldı  gitti  ay oturdum bi ağladım çok canım sıkıldı ya 
0 oy
(8,992 puan) tarafından
Allah yardımcımiz olsun 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 262 göst.
4 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 171 göst.
26 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 80 göst.