0 oy
288 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Arkadaşlar merhaba 3 aylık hamileyim sabah ishal ve karın ağrısı ile uyandım çok ağrım vardı ağlıyordum kaynanam aradı o sırada sesim kötü gelince yanıma geldi görümcem ile görümcemle de bu aralar aramız pek iyi değil ama yine geldi sağolsun bana muz aldırdı onunda çocukları var istediler bende alın yiyin zaten bana fazla dedim hepsini yiyemem dedim neyse görümcem aşağıya indi kaynanam kaldı yanımda sağolsun bana yardım etti camasirimi serdi balkonumu yıkadı buzdolabımi temizledik beraber kaynanam önde sebze cekmemecesini açtı ordaki kötü olan şeyleri atıyordu bende ona yardım etmek için üst rafta olan yiyecekleri tabakları çıkarıyorum bi anda elim titredi ve elimdeki kase kaynanamın kafasına düştü bana bişey demedi aşağıya indi kafası şişmiş. Görümcem aradı hakaretler küfürler bana demedigini bırakmadı bilerek yapmadım elimden kaydı dedim elin kirilsin dedi çıktığın yere geri sokacam seni dedi hamilesin umrumda bile değil dedi seni öldürecem dedi sen kimsin ki anneme böyle şeyler yaparsın dedi ****** git annen gile nankorsin hainsin özür diledim bilerek yapmadım dediğim halde inanmadılar bana ağladım eşime demedim tehdit ediyor beni seni döverim ağzına... Falan gibi küfürler ediyor yemin ederim ki ben bilerek yapmadım bebeğimin üstüne yemin ederim ki napacam bilmiyorum sabahtandir ağlıyorum

6 Cevaplar

+1 oy
(2,545 puan) tarafından
Ya bu da nedir. Ya gülüp geçinilecek bir olay bu olayı büyütmek nedir. Eşine bence durumu anlat. Onlar konusursa doldurusa gelebilir. Bence böyle insanları da bu bahane ile de çıkart hayatından. Kalabalığa gerek yok. Hamilesin bunları düşünüpde üzme kendini canım..
(3 puan) tarafından
Sabahtandir kendime beddua ediyorum ölüp kurtulsam diye çok bunaldım
(2,545 puan) tarafından
Canımmm tövbe de olurmu hiç öyle şey bak sen dünyaya bebiş getirceksin. Yavrun için sağlam dur. Anne olcaksın sen artık. Yapma bu kadar kendine
(2,545 puan) tarafından
Bak vardır bundada görmediğin bir hayır ne olduklarını anladın. Hersey bir derstir. Onlarla mesafeni kısa kes. Demekki senin için daha hayırlı olcakmıs gerek yok. İlerde iyiki olmuş diceksindir.
(3 puan) tarafından
Bu aralar o kadar çok şey üstüme geldi ki artık dayanamiyorum uzun zamandır tedavi görüyordum bebeğim olsun diye şimdi o kadar herşeyden nefret ediyorum ki
(2,545 puan) tarafından
Hayır en mutlu günlerine kavuşcaksın sen. Sakin ol canımm beniimmm. Olur böyle şeyler. Hamileliğinde etkisi oluyor pskolojik git elini yüzünü yıka güzel duş al rahatla az.
-Reklam-
0 oy
(310 puan) tarafından
Ne ahmak insanlar var ya bence eşine söyle canım oda bilmeli
(3 puan) tarafından
Haklısın daha demedim hemen yetiştirdi demesinler diye
(310 puan) tarafından
Bebişini düşün ve rahatla olmaz bu kadar gerilme sonra eşini ara anlat herşeyi üzgün olduğunu istemeyerek oldu dee
0 oy
(568 puan) tarafından
Bence onlardan önce eşini sen ara ki dolduruşa getirmesinler. Yanlışlıkla yapmışsın olabilir insanlık hali canım. Üzme kendini.
(3 puan) tarafından
Diyemedim bu sefer dolduruşa getirmiş demesinler diye
(568 puan) tarafından
Bence söyle böyle böyle oldu istemeden yaptım de üzgün olduğunu dile getir. Sen söylemezsen onlar söylerse daha kötü canım
0 oy
tarafından
Kaynananda hata niye demiyo yanlislikla oldu . O gorumceninde agzinin payini ver hadsiz hedif sen boyle alttan aldıkça o ezer seni
(3 puan) tarafından
Bilmiyorum ne dediğini ama bu daha ne ki neler neler yaptilar
0 oy
(148 puan) tarafından
Beni yanlış anlama sakın ama çok kötüsün ağlıyorsun onlara denk geliyor arıyorlar hadi huylarını biliyorsan hiç belli etmeyeceksin arayacaksın eşine söyleyeceksin bir sorun olunca ağrın varsa nazlanasın varsa yada kendi annene söyle. Hadi gelmişler çok mu gerekliydi balkon yıkayıp buzdolabı temizlemek birde sende ağrın geçmiş işe başlamışsın . Ara ver bir şey yaptırma sende elini sürme iyi olunca yaparım anne sağol de gelmen yeter de. Sonra neden böyle oldu hamilelik çok özel bir duygu ama herkesin acı eşiğide farklıdır ama kendinizi bu kadar salmayın şuan 9. Ayımdayım emin ol sonrası daha zor geliyor. 
(3 puan) tarafından
Ben gelmesini istemedim düşük tehlikem var diye geldi ve tedavi ile oldu gebeliğim korkuyorlar. Temizlik yapmasını ben istemediğim halde yaptı yapma diyorum oturmak istemedim karnım ağrıya ağrıya yardım ettim mecbur yoksa size katılıyorum bende sevmiyorum bir başkasının benim evimi temizlemesini
0 oy
(864 puan) tarafından
Görümcen rahatsız olablir mi veya engelli ajajsj normal bi insanın yapacağı bişey değil çünkü 
(3 puan) tarafından
1 yıldır evliyim daha neler neler yaptı bana bu ne ki

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 411 göst.
28 Haziran 2023 Aile kategorisinde Aysekurt (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,432 göst.
17 Mart 2021 Aile kategorisinde Ecemelif (619 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 819 göst.
31 Ocak 2021 Aile kategorisinde Prensannesiii (33 puan) tarafından soruldu