0 oy
277 göst.
Aile kategorisinde (124 puan) tarafından
Kızlar şimdi belki önemsiz gelcek ama ben bunu dün yaşadım küçük kaynım var 14 yaşlarında falan aslında çokta küçük değil aklı herşeye eriyor ben kaynanam gilde kalıyorum 1 ay oldu doğum yapıyorum şuanlık onlardayım bize yatakları açıyordum kaynımda odada bebek birazcık yatagından kaymıştı ama gördüm zaten bana işte yenge bebek kaydı kaydı tamam canım gördüm düzelticem zaten düşecek pozisyonda değil bu arada anında yanımda çıktı annesinin yanına odaya gitti kapıyı kapattı annesine taklidimi yaptı o kadar gıcık bi şekilde şok oldum allah işte perdeyi kaldırınca kaldırıyor allah bilir başka neler diyolar ya bide ben çocuğuma bakamıyormışum gibi yapıyorlar o benim canım nasıl bakmam herşeye karışırlar kaynanam hele aynı evdeyiz ay çok özledim der durur neyi özlüyorsa şimdi evime geçmeyi düşünüyorum düzenimi kurayım çocuğun uyku düzeni olsun artık ama rahat bırakmıyorlar her Allah günü başıma dikilirler özledik diye çocuk benm değil gibi davranıyolar siz olsanız tavrınız nasıl olur napmaloyım bide kaynım iki de bir bebeği istiyor seveyim diye ben kıyamıyorum ki daha küçücük

8 Cevaplar

+1 oy
(10,878 puan) tarafından
Allah askına canım benden oradasın ki zaten. 
(124 puan) tarafından
Görümcem gelmişti iki tane oğlu var ama felaket yaramazlar ben gitmeseydim onlar durmadan geleceklerdi bide bizim ev aşırı sıcak o yüzden şimdide evime gitmek istiyorum
(10,878 puan) tarafından
Git Allah askına boswer. Sinir olmaktansa
-Reklam-
+1 oy
(9,247 puan) tarafından
Özlenir.... Dayinim çocuğu uyuyunca bile izlerdim ben seninki de babanne devesi geliyordur....

Kaybına gelince 14yas ergen yaşı şuan dünya etrafında onun he de geç.
0 oy
(747 puan) tarafından
Ayy benimki 2 aylık ilk torun.Sevip kucağa almalarına birşey demiyorum sevsinler ama kayınpederim kucağıba alıp gezdiriyor çocuk öyle alıştı kucak istiyor.Birde dudağından öpüyorlar aşırı sinir oluyorum ya küçük bebek ağızdan öpülürmü.Dün gelmiş şeker emiyor çocuğu ağzından öpmüş bakın şeker tadını aldı yalıyor diyor.Böyle yapıyorlar hiç görüşmek istemiyorum 
(3,551 puan) tarafından
Söyle direk yüzlerine. Benim çocugum senin o pis agzında ki mikropları almak zorunda mı de.. Şu çocugu öpmeyin de. Bunu direk pat diye söyle yüzlerine.. Bebek öpülür mi ya. Pis pis tükürük kokusu ile eaaa onlara. Sinir oldum.
(747 puan) tarafından
Eşim söylüyor ama hiç dinlemiyorlar ki
0 oy
(2,365 puan) tarafından
kaynınıza kaynınız gibi davranmayın saygı gösteriyorsunuz bi cocuk gibi davranın ve annesine söyleyin taklidimi yapıyordu hiç yakıstıramadım bu saygısızlık nerden ögrenmıs bu hareketleri cok ayıpladım gercekten kınadım die olayı abartın ama cocugun olmadığı yerde söyleyin ve cocuga da samimi davranmayı bırakın .. hayır hayır sen dokunma o DHA kucuk cok kucaga almayı sevmıyor huysuzlanır deyin vermeyin alaymmı derse ve alırsada sessiz kalın yada altını degiştirelşm gel oglummdie ona demeden alın tam ksynınız alacsgı zmn  bozulsun sizden ses cıkmadgını goruncede bi yapar iki yapar susar suart asın bakamıyormssunuz gibi imada bulunurlarsa siz nekadar acıklama yaparsanız yapın size iyisin demezler bunuda unutmayın hep bahane bulurlar laf aralarında laf sokun ay ben rahat anneyim böyle olmak cocugum içinde iyi olacak  düşerse de kaldırırım keske dusmese ama biz kucukken kackez dusmusuz cocuk mal olur ozguvenlı olmaz surekli kolur kollarsak die edebiyat yapım wlla bak evinize de gecin dk bası özlenip durulmaz bu sevgi göstergesi degıl insanları bogma sekli tavrınızı koyun siz üzülüyorsunuz suan onların umrunda mı degıl oyuzden siz tavır gösterin onlar üzülsün özledik diye helrilerse uyku saati derim dustayım derim ay carsıya gidecektim derim canım isterse kırk yılda bi kabul ederm
(124 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım tavsiyelerin için çok güzel anlattın sevgi değil boğma bunlarınki zaten bide gelince haber vermedği için
(2,365 puan) tarafından
rica ederm cnm az cok bende böyle seyler yasadım kendiniz ve cocugunuz ortamda mutlu degilse asla durmayın darılırlar kırılır lar demeyin olan size oluyor siz yıpranıyorsunuz kaynana laf mı demiş kaybın taklitini mi yapmıs hehe deyin Gül'ün geçin hatta ortamda kaynınızın taklidini yapın misal annesi ile diyalogda anne onu almak istiyorum dedi ya sizde agız bükerek anne onu almak istiyorum deyin sonrada kahkaka atın alem bu cocuk ya diye laf gşdecegi yere giderrr cnm sonrada tartısırlarsa sizle siz beni yanlış anladınız kotu niyetli demedim sevimli geldi oyuzden yaptm fln deyin bide kaynınızın annesine karşı eleştirin onlar size imanda bulunuyormus ya  bu yaslarda ergenlikte kalıcı seyler olur suyuna gidin söyle yap böyle yap fln die mudahale de bulunun bakalım hosuna gidecekmi
0 oy
(4,698 puan) tarafından
14 yaşında çocuk o demekki yanında daha önceden senin taklidin falan yapıldığında gülüp eğkenmişler çocukta gördüğünü yapıyor ilgi çekmek için 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Evine git bacim evine orda huzurun kalmaz
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Pılını pırtımı topla evine git bacım. Bebeğin de kaynınla falan yalnız bırakma. En kötü yaşları şuan onun. Ben o yaştaki çocuklardan nefret ediyorum nedense.. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 129 göst.
7 Aralık 2022 Aile kategorisinde Kelebek90 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 178 göst.
27 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Esila han (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 162 göst.
27 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Cigdem25 (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 295 göst.