0 oy
416 göst.
Diğer kategorisinde (12,264 puan) tarafından

Ben tamamen katılıyorum parasız adamdan ziyade çabalama yan adam miskinse olay bitmiştir 

Sevgi cidden  Karin doyurmuyur

image

9 Cevaplar

+2 oy
(119,364 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
hahahaha guzel yaa mantikli ama bu devirde ana babalarda aç onlarda evlat parasi yeme derdinde 
(12,264 puan) tarafından
Ne güzel dedin vallahi doğru
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Valla canım para bir şekilde geliyo Allah sağlık güç kuvvet versin inşallah ❤️ ama karekter yoksa parası olsada boş beş kuruş etmez o adam ☺️
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Parası evi arabası olmasa da olur ama dediğin gibi adam olan taşı sıksa suyunu çıkarmalı. 
0 oy
tarafından

Ben mutlu olduktan sonra paranın önemi olsa dahi el ele verince zaten olur param önce aşk sevgi saygı 

0 oy
(644 puan) tarafından
Valla cani. Parasiz erkeyi anasida sevmez
0 oy
tarafından
Parasız olması değilde hani bir laf varya ekmeğini taştan çıkarır diye öyle olması daha önemli benim için huzur olsun en önemlisi kalan hepsi hallolur 
0 oy
tarafından
Eşimin çabasını gördükçe sukrediyorum tek fuzuli harcaması sigarasi
0 oy
tarafından
Katılmıyorum ya kendi adıma konuşayım  

Eşimle ilk tanıştığımız dönemde eşim univ son sınıfti hiç bir işim yok atanmayı bekliyorum askerlik bile yapmadım evlensek bile bir müddet ailemle yaşayacağız dedi kabulüm dü her şekilde ne o beni pişman etti nede ben onu cokkk şükür evlendik işe girdi askerlik yaptı çok şeyi benimle yaşadı halen bunu söyler..

Ama bazı kızlar evet çok denk geldim mutluluğu parada bulup sevmedikleri ile evlendiğini sonu hep hüsran parada şart ama gönül sevgi aşk olmazsa gerçekten paranın verdiği değer ve huzur yok 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 76 göst.
4 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Hayatnur (278 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 296 göst.
0 oy
11 cevap 405 göst.
13 Mayıs 2022 Aile kategorisinde nevinnzn (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 387 göst.
7 Nisan 2021 Diğer kategorisinde mimar.anne (7,754 puan) tarafından soruldu