0 oy
152 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (687 puan) tarafından

image

hanımlar göğüs ucu hep yara oldu çocuğu emzirmekte çok zorlaniyorum.silikonlu bir aparat takip sadece göğüs ucu çocuğun ağzına gelsin istiyorum.yanlari silikon çevrili olsun çok acıyor.bu resimdeki o dediğim şey mi bn pek çözemedim bileniniz var mi

8 Cevaplar

0 oy
(544 puan) tarafından
Eczaneden 15 TL'ye aldım ben dediğin şeyi buda ondan zannedersem ama buna alışırsa memeyi tekrar almaz bebek genelde iyileşmesi ve alışması için o acıya katlanmak gerek
(8,895 puan) tarafından
Bir aydan fazla ağlayarak emzirdim :( ama memeye alıştır canım. Şimdi 50 günlük oldu sol göğsüm hala sızlıyo ama ısrarla emziriyorum yine de.
(544 puan) tarafından
Benimde öyleydi bağırıyodum hatta emzirirken bunu kullandım yine acıyı ama hafifletiyor en azından. Ama bebeğin senle temas etmesi çok daha iyi olur bebeğim 8 aylık oldu hala bazen acıyo. Düşünki 2 yaşına kadar emmesi lazım ne zamana kadar bunu kullanabilirsinki illaki alışman lazım. Bu geçici bi durum böyle düşün. Bence bundan al ama çok dayanamadığı da kullan. Zaten beben ememiyo bunlarla pek
-Reklam-
0 oy
tarafından

image

canim bundan al cunku resimdekinin ust kismi yok ve ben onu da denemistim ustten hemen hava aliyor alacaksan boyle yuvarlak al..
tarafından
bu arada eczanede var yakinda eczaneden al siparisi bekleme
(687 puan) tarafından
Peki zarar limi yara geçince tekrar normal göğüsle emzirsem olurmu
0 oy
(592 puan) tarafından
Canım dogum yapalı 23 gun oldu acıdan yanıma yastık alıp onu sıkarak veriyordum eczaneden esim 20 tlye aldı biraz zor tuttu ama tuttu o kadar acımadı yine acı olduda cektigi icin bi kac gün bunla emzirip kantaron yagı surdum ordan iyilesti ha suan hala yara azcik aci var ama o eskisi kadar acımıyor kremler felan hikaye kesinlikle iyi gelmiyor yani
(687 puan) tarafından
Peki yara gectikten sonra tekrar normal gogsumle emzirsem bebek tutarmi
(592 puan) tarafından
Kuzum benim bebegim memeye cok duskun hic inmek istemiyor onla alakalı mı bilmiyorum ama sıkıntı olmadı normal mememide tuttu bunla verdim bunuda tuttu biberonda kullanıyoruz sanırsam ondan
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Ben başka almıştım göğüs ucum iyice yara oldu bunu aldım ama kullanmadım bile. Hiç tavsiye etmiyorum bebek bunlara alışınca memeyi normal almıyor alsa bile sadece ucunu alıyor daha çok yara oluyor 
(1,092 puan) tarafından
Ayrıca bu senin dediğin şey. Diğer ucuz olanlara göre daha kaliteli o oyuk yer bebeğin burnunun geleceği yer böylelikle kokunu alabiliyor ama sorarsan hepsi aynı
0 oy
(2,011 puan) tarafından
kuzum benim gogsum cok sisiyordu hic ucu yoktu bunu aldim 2 ay kullandim cok rahatti sonra agzi buyudu biraz kendi alisti emdi memeyi ve ucu cikti 
0 oy
tarafından
Benim kızım bununla tutmadı midesi bulandı hep öyle emzirdim ama çok acıyor 
0 oy
tarafından
Canim bundan bende kullandim benimde uclar yaraydı ve uç yoktu zaten oglum tutamadigi icin cok ağlıyordu. 20 gun 1 ay kadardi sanirim kullandım. Somra6meme ucu çıkınca uavas yavas meme ucuna alıştırdım. Cok memnun kaldım ama uzum sure kullanma sütun azalmasın. Bide dogru bir uç seçmen gerekiyor. Komsum aldı oglu o ucla emmedi kendi ucumu verdim onu emdi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 88 göst.
23 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Damla berna (1,752 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 233 göst.
0 oy
7 cevap 205 göst.
3 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 155 göst.
23 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Zeynepin annisi (1,506 puan) tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...