0 oy
526 göst.
Diğer kategorisinde (705 puan) tarafından
Kiradayim kizlar benden önce ev sahibinin kendisi oturmuş. Klozetin içinde şerit şerit sararmalar var öyle azıcık da değil baya baya görünüyor beni rahatsız ediyor. Birçok yöntem denedim çıkmadı takıntı oldu resmen. Ne yapabilirim? Tuz ruhu kullanamam hassasım o riski göze alamam. 

23 Cevaplar

0 oy
(7,722 puan) tarafından
Tuz ruhu dicektim kullanamam demissin 
(705 puan) tarafından
Yüzüm cildim gözlerim falan çok hassas canım güneşten, çamaşır suyundan, sıcak sudan bile etkileniyorum hemen
-Reklam-
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Çamaşır suyuyla bembeyaz oluyor cifte dok bizimkide taşıdığımız da öyleydi 
(705 puan) tarafından
1 şişeden fazla çamaşır suyu kullanmişimdir canım. Hatta bir gece beklettim o şekilde ama işe yaramadı.
0 oy
(242 puan) tarafından
Yaaa o sorun bencede var napyisam geçmiyor bende bekliyim surda
(705 puan) tarafından
Çok sinir bozucu bir durum
0 oy
tarafından
Karbonatla beyaz sirkeyi katip dok beklesin biraz yada keccap dene canim
(2,589 puan) tarafından
Aaa gerçekten mi denerim bende
(705 puan) tarafından
Alamam canım tuz ruhuna cesaret edemiyorum kezzap ne
(705 puan) tarafından
Ketçap de kız korkuttun :D nimet ama oda yani ne bileyim tuvalete dökmek pek hoş olmaz herhalde
tarafından
Aman he ondan kız isde valla bende yapmam ama kizkardesim yapti bayagi beyazladi bildiğin
(13,205 puan) tarafından
Kiz ketçap tuvalete dökülür mu öyle:0
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Kireç sökücü dökeceksin 
(705 puan) tarafından
Onuda döktüm canım porçözünkini kullandim
(1,897 puan) tarafından
Fırçalama din mi dökerken çıkması lazım
(705 puan) tarafından
Fırçaladim hatta çıkmayınca eldiven takıp kendim süngerle ovaladım midem bulana bulana ama çıkmadı canım uzun süreli bir leke
0 oy
(3,757 puan) tarafından
Canım içindeki suyu boşaltıp temizlemen gerek tiksinmezsen öyle yap
(705 puan) tarafından
Nasıl boşaltiliyor ki canım
(3,757 puan) tarafından
Kuzum o tanka su çeken vanayla diğer temizlenme musluğunun vanasını kapat eldiven giy plastik bardakla içinde ki suyu boşalt sonra eski kötü bezi sok içine çıkar sık bidaha sok içi boşalınca cifle Domestosla bulaşık teliyle cifle eğer taşlaşmış siyahlıklar varsa tornavidayla kazıyabilirsin
(3,757 puan) tarafından
Ben anca öyle temzleyebilmiştim canım içinde su olduğu için porçöz falan hiç bir işe yaramadı tuvalet fırçası falan da temizlemedi bulaşık telinin siyah lekesi kalırsa da korkma normal süngerle bidaha sil çıkar
0 oy
tarafından
Tuz ruhundan başkası geçirmez o lekeyi canım sen yapamıyorsan eşin yapsın 
(705 puan) tarafından
Eşim çok karşı öyle şeylere. Sağlığından daha mı önemli diyor. Kendisinin de eli çabuk değildir ağır ağır yapar adam elimde kalır :D
0 oy
(2,982 puan) tarafından
Delikteki suyu sungerle boşalt. Kireç çözücü dok beklet yarim saat sonra ovala gecer canim
(705 puan) tarafından
Suyu boşaltmadim ama kireç sökücü kullandim. Bu arada sarartı taharet musluğundan gider deliğine kadar uzun 3 şerit halinde
(2,982 puan) tarafından
Suyu bosaltmazsan bir ise yaramaz ki
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Oas kireç sökücü dök 1 gün kullanma
(705 puan) tarafından
Porçözunkini kullandim
(7,768 puan) tarafından
Kuzu ben şuan oturduğum eve taşındığımda yeni binaydı ama benden önce 7 ay bi kiracı durmuş wc sapsarıydı biobelindadan aldım döktüm geçti çevrende birinde vrsa biraz iste yeni şişe almaya gerek yk
0 oy
tarafından
Bende de var aynı sorun

Asperox demişti birisi. Alıp deneyeceğim 
(705 puan) tarafından
Asperoxtan aşırı memnun kalmadim ben. İyi temizliyor ama mucizevi bir temizlik değil. O yüzden hiç denemedim onu klozete
0 oy
tarafından
Por çöz işe yarıyor ben onla yaparım
0 oy
tarafından
birine tuz ruhu doktur belki o cikarir muhtemelen klozetin cilasi eskimis icine islemistir ondandir
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Yeni klozet takılması en mantıklı olan. Ne kadar temizlesen de benim asla içime sinmez
(705 puan) tarafından
Evde alaturkada var orası kullanılıyor zaten ama misafir geldiğinde banyoya falan girdiğinde oradaki sarılık göze çarpıyor. Kiraciyim zaten ev sahibinin yenisini takacagini zannetmiyorum
0 oy
(48,893 puan) tarafından
porcoZ döküp beklet yada camasir suyu
(705 puan) tarafından
İkisinide döküp beklettim. Hatta bir ara sinirden ikisini karistirdim hamileydim dalgınlığıma geldi. Az kalsın zehirlenecektim
(48,893 puan) tarafından
bizimde bizden onceki.kiracilar buyuk tuvaletle birqkmislardi ustune kadar kapkaraydi uc sene sürdü gecmesi sürekli döktüm birakfim
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Kreç çözücü dök 5dk beklet sonrada fırçala gider
(705 puan) tarafından
Porçözun kireç sökücüsunu kullandim canim
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Tellemen lazım bende kiradayken evin tuvaleti dediğin gibiydi sarı cizgilerin üzerini telledim bastıra bastıra baya uğraştım ama tertemiz oldu ne yazık ki çok durmadık o evde çıktık hemen yanı milletin pisini temizledim çıktım gibi oldu resmen 
0 oy
(671 puan) tarafından
Ne muscle nin sıvı klozet temizleyicisi var kireç çözücü filan onu al dok anında beyazliyor. Benim klozet sudan dolayı sürekli olduğu için onu kullanıyorum.
0 oy
(747 puan) tarafından
Sihirli sıvı diye derz banyo kireç çözücü satılıyor ondan kullan bir numara 
0 oy
(1,505 puan) tarafından
Canm baska birinden rica et yaninda akraba vs birileri varsa ancak tuz ruhu geciriyor cunku benimde oyleydi 
0 oy
(1,737 puan) tarafından

Tuz ruhuna temas etme dok icine kapat kapagi yarim saat sonra git wcye sifona bas akiyor gidiyor ..

por cözde  cok etkiliiii onuda dokup bekletebilirsin

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 60 göst.
0 oy
6 cevap 123 göst.
18 Haziran 2023 Diğer kategorisinde halimegokmennn (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 406 göst.
16 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 225 göst.