0 oy
167 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Halası alıştırdı geldı gıttı kucağında gezdirdi

Sımdı cocugu 5 dakıka yere koysam cıglık cıglıga yarabbı ben napcam halası yarın gıdıyor ıkı cpcukla ben her dakıka onu gezdıremem ama nasıl aglıyor pesımde emeklereyek ahkayarak geziyor al dıye kızlar kıyamıyomda nasıl unutur

7 Cevaplar

0 oy
(119,610 puan) tarafından
allah yardimcin olsun melteeemm
tarafından
Sevda kollarım sızlıyor valla
-Reklam-
0 oy
tarafından

Benimki 7 aylik bir yere göndermiyor hep kucak istiyor :ermm:

tarafından
Kafayı yıyor İnsan nasıl unutur
tarafından
Kelin ilacı olsa başına sürermis sen bi care bulursan banada söyle :))))
tarafından
Puhahah
0 oy
tarafından
Kucağa alıştırmak diye bişey var mı ben pek emin değilim ya. Çocuklar zaman zaman kucağa daha düşkün oluyor, atak haftalarında özellikle. Büyüme sancılarını belki de bu şekilde, anne kucağında hafifletiyolar. Evet zor, hatta iki çocukla zorluğunu tahmin bile edemiyorum ama geçecek elbet. Kızım onbeş aylık o bile bazen sadece kucağımda durmak istiyor. Bir de seninki yuruyemiyor. Düşünsene annesi gidiyor, o kaybolduğunu sanıyor. Peşinden gitmek istiyor ama gidemiyor. Haklı bence kucak istemekte, en garanti yer :)
tarafından
Var tabı benım buyuk oglumu kımse kwyfı aglıyor dıye gezdırmedı cocuk hıcbırgun alamadı sen gun içinde su ıcmel için bile yere koysam bagırdıgını gır boyle demessın hele halasını gorsun cırpınıyor resmen kucak dıye. Vallahi bu bebekler cok fena oyle deme kız :)
tarafından
Ben de kızımı dışarda içerde hep kucağımda taşıdım, her ağladığında aldım ama çoğu zaman kendi yerde takıldı. O yüzden demiştim :)  ha ara ara tabi gelmek istiyor ama o da normal diye düşünüyorum. Demek ki bu da bebekten bebeğe değişiyor
tarafından
Bazıları fena :)
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Oyalayacak bir şeyler ver eline ama unutmaz galiba. On aydan sonra iyice terk edilme korkuları oluyor sürekli anne yanında olsun istiyorlar 
tarafından
Ay korkuyorum
(1,092 puan) tarafından
Yürüyene kadar idare et yürüyünce paçana yapışıp seninle dolaşacak ☺️
tarafından
Kız abısı boyle degıl dı bu cok bana duskun dpgudugu İlk gunden BERİ gozumun içine içine bakar inanki
(1,092 puan) tarafından
Yaaa yerim ama.❤️ Bazı çocuklar çok anneci oluyor
tarafından
Evet cok kurban olurum
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Canim eli ayağı biyerlere ulastikca kucağı unutur merak etme..benim oglumda hep kucak kucak dolaştı ben evde tektim hep kucagimdaydi annemlere giderdik orda da sürekli bizimkilerin kucagindaydi hic birakmazlardi cok severlerdi o yüzden hep kucaklarinda olurdu şimdi de biri sevmek için kucağına alsin iteliyo yani beni aşağı indir demeye çalışıyo 16 aylik oldu ama hemen hemen bu huyunu yürümeye başlayınca yani 11 aylıkken bıraktı 
tarafından
Insallahh cok yoruluyorum yetısemıyom
(9,626 puan) tarafından
Zor canim benim Allah güç kuvvet versin öyle olunca da insan hiç bi is yapamiyo ben kanguru koyar öyle is yapardım 8. Ayına kadar..bi süre oyuncaklarıyla yanında oturup sende onunla oynamayı denesen hergun yarim saat bi saat dursan belki öyle öyle unutur
tarafından
Artık durmuyor oyalanmıyor sureklı pesımde etegımi ceker benı ceker. Ahlar bagırır aldıgı an susuyor
0 oy
(5,134 puan) tarafından
O aylar biraz öyle oluyor canım 
tarafından
Abısı boyle degıldı
0 oy
tarafından
Benimkide geçenlerde öyleydi canım, önüne oyuncaklarını koydum, yanına da oturdum onunla oynadım, sonra yavaş yavaş odadan çıkmaya başladım saniyelik bile olsa öyle öyle odadan çıkma süresini arttırdım şimdi yine beni görmesin gelir odaları felan gezer ama öyle kucak çok istemiyor
tarafından
Anında fark e dıyor anında kız
tarafından
İşte benimki de öyleydi de saniyelik çıkıp geri geldim birkaç gün öyle cebelleştim onunla ama tek çocuk olunca uğraştım öyle senin 2 tane olunca zor olur
tarafından
Evet abisi var oda yoruyor birde tosbık bu 11 kilo kollarım valla hı arıyor
tarafından
Öyle valla çok yorucu oluyor maşallahı da varmış, benimki öyle 1 yaşına girecek 12 kilo, kucak istedim mi yandım diyorum, arabası olmadan hiçbir yere gidemiyorum valla =))))

İlgili sorular

+1 oy
22 cevap 251 göst.
17 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,311 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 68 göst.
29 Ocak 2022 Aile kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 109 göst.
19 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde CanOglum (863 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 126 göst.