0 oy
714 göst.
Diğer kategorisinde (1,505 puan) tarafından
Kızlar vami oyle yakisan isimler mesela biz doguluyuz erzurumluyuz esim bu zamana kadar hep avşin helin şevin dusunuyordu geçen bi film izledik hira girdi aklina simdi onu istiyor kararli gibi yanina yakisan ne olur sizce varsa oyle uyan deyin bklm

2 Cevaplar

0 oy
(1,995 puan) tarafından
Hira Nur 

Hira Hüma

Hira Sema
(1,505 puan) tarafından
Hira nur cok begeniyorum da ilk kizimin ismi çidem nur du o zoruma gidiyor gibi :(vefat etti dogumdan bir ay sonra
(1,995 puan) tarafından
ah canım başınız sağ olsun üzüldüm :(((
(1,505 puan) tarafından
Sagol canm Allah razi olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hiranur güzel 
(1,505 puan) tarafından
Hiranur evet bende cok begeniyorum ama icim o yonden biraz burkuk:( ilk kizimin ismi çidem nur du hic birgun ismini anmadan ayrıldı bizden nur koymaktan oyuzden korkuyorum gene bisey olacak hissindeyim hep
tarafından
Ayy kusura bakma canım hakkını helal et acını tazeledim cevabına gözlerim doldu valla Allah diğer dünyada kavuştursun özel değilse niçin vefat etti?
(1,505 puan) tarafından
Önemli degil bitanem oyle seymi olur imtihan dunyasi iste bizimde imtihanimiz kizimiz oldu hamileyken 6. aydan sonra bagirsak genislemesi cikti canm bebek dogunca ameliyat olur geçer dediler dogum yaptim ertesi gun ameliyat oldu kizim durumu cok iyiydi makinalardan cikardilar normal odaya cikardilar taburcu edeceklerdi ertesi gun vefat etti nedenini sorarsan kalbi durmus dediler baska hicbirsey yok canm bizde ne diyecegimizi sasirdik kucagimizdan evimize getirecekken o hastaneden babasi tabuduyla cikardi o anki aciyi o an ki hissi anlatamam ki size esinin kucaginda bebeginin tabutunu gormek okadar aci birsey ki rabbim dusmanimin bile basina vermesin
tarafından
Allah size sabır versin diğer dünyada şefaatçi olsun size şuan çok kötü oldum  Allah size hayırlı evlatlar nasip etsin
(1,505 puan) tarafından
Amin amin insallah canm Allah razi olsun cumlemize insallah

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 2,616 göst.
20 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Tubi2 (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 220 göst.
14 Haziran 2021 Aile kategorisinde Seda3441 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 634 göst.
5 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Esmaa (979 puan) tarafından soruldu