0 oy
503 göst.
Diğer kategorisinde (699 puan) tarafından
Kızlar 2 yaşında ki kızıma kış alışverisi yapcm 10 kilo boyu uzun. Şişme mont kötü durur diye düşünüyorum ama blmym sizce kase kaban mı mont mu şişme. Yoksa pelus kaban mi 

8 Cevaplar

+1 oy
(671 puan) tarafından
Cnm kabanlar çok sıcak tutmuyor. İçi peluş olan ince şişme montlar var onları tercih edebilirsin.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sisme montta sanki bebeler boguluyo gibi hissediyom ben ya kaban yada pelus cok tatli oluyo 
(699 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum işte 2 yaş için de kaban kase kaban yani erken mi olur nasıl durur öyle olgun durmasın
tarafından
Yok ya cok tatli duranlar var klasik modeller disinda
0 oy
(3,676 puan) tarafından
Şişme değil de normal mont bence al
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Ay bende aynı dertteyim oğlum 1 yaşında montu yok ne alsam nasıl alsam bilemedim burası aydın çok soğuk da yok 
0 oy
tarafından
Hangisi si ak tutacaksa o ben şişme mont tercih ediyorum her sene özelliklede büyük alırım boyu uzun alırım yorgan gibi giydiririm cocukalrin usumedigine beni kimse ikna edemez "D 
0 oy
(2,884 puan) tarafından
Kabanlar çok ince oluyor ve asla sıcak tutmuyor karda kışta giyemez

Peluş sadece şık oluyor,ici saten zaten o asla ve asla isitmaz,serin havada giyilir ancak

Şişme mont dize kadar olanlar olabilir ve en sıcakta onlar tutar 
0 oy
(6,681 puan) tarafından

Ben gecen sene boyle bisey almisdim kim gore bayiliyordu biraz buyuk bu senede giydiricem bide peluş alcam ariyorum simdiden farkli bir seyler istiyorum

image

0 oy
tarafından
Pelüş kabanlar var cok tatlişsss

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 58 göst.
23 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Bol gunesli gunler (711 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 339 göst.
6 Ekim 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 96 göst.
29 Ağustos 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Princess_s mother (588 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 120 göst.
24 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...