0 oy
599 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kırdığım yetmedi kadını herhalde bidaha kapımı çaldı, karşı komşum olduğu için artık nefret ediyorum o kadar şehir gezdim hiç böyle bişeyle karşılaşmadım, annemle konuşuyorduk o ara kapı çaldı, gene bu kadın, Ne var dedim, şey hani suya gidince benim şişeleride götürün demiştim ya siz suya gittiniz benimkini götürmediniz çeşme suyu içilmiyor çocuklar hep hasta oluyor gittim marketten 3 şişe hazır su aldım diyor sanki trip atar gibi, bende Biz yokken siz nasıl su getiriyordunuz yada YAŞAMINIZI NASIL DEVAM ETTİRİYORDUNUZ ŞİMDİDE ÖYLE DEVAM ETTİRİN BİZ YOKMUŞUZ GİBİ DEDİM. Kimseye bir zorunluluğum yok yardım etmiyorum kardeşim yeter kapımı tıklama artık dedim, 1.katta teyzenin kızı var git ondan yardım iste benim kapımı çalma bidaha kötü olur dedim, eşimde polis ya şikayetçi olurum senden gibisinden. Manyak mıdır nedir ya gitmişim niye onun şişesini doldurmamışım mecbur muyum küfür edecem şimdi, Eşimi aradım söyledim eşimde mecbur değiliz bidaha kapıyı açma gelince evde yok gibi yap çalsın dursun kapıyı dedi, olmadı ben çıkar lafımı söylerim artık bu kadın durmayacak yoksa dedi.. buda son postum kızlar bu kadınla alakalı

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
İyice ayak işine baglamis sizi iyi yapmışsın sümoşum
tarafından
Ay artık varya şikayetçi olurum senden dedim napim korktu biraz eşimde polis olunca şikayetçi olmak çok zor değil
tarafından
İyi yapmışsın boşver bir değil iki değil bu ne böyle
tarafından
Evet annemde sinir oldu, kızım 1 değil 2 değil bu iyice size dadanmış dediğini yaptıkça dedi, kocası yok dedik yardım ettik ama bokunu çıkardı kuzum
-Reklam-
0 oy
(392 puan) tarafından
Duygu sömürüsü yaparak birşeyler elde etmeye çalışan insanların merhametine ve vicdanına güvenerek hayatını sürdüren insanlara ayrı bir öfke duyuyorum çok saçma geliyor bu tarz insanların davranışları senden önce kime bunu yapıyordu acaba 
(392 puan) tarafından
Kuzum yine maalesef annemin evindeyim huzursuz ve mutsuz bir şekilde yaşıyorum
tarafından
Rabbim sabır versin canım üzülme çok güzel günler çok yakında inanıyorum Rabbim görüyor seni
(392 puan) tarafından
İnşallah canım görüyor bu imtihan artık son bulsun diliyorum rabbim den
tarafından
Dualarımızdasin canım
(392 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim rabbim güzel gönlüne göre versin inşallah
0 oy
(8,800 puan) tarafından
Ayy yüzsüz arsız kadın ya. Hiç mi adap örf adet yok bu insanlarda anlamıyorum ki. Valla bazı insanlar adamı çıldırtıyor. Ben bile deli oldum burda seni düşünemiyorum. Ben de olsam ağzıma geleni saydırırdım herhalde. 
tarafından
Ben Sabrmın son deminj yaşıyorum, küfür etmek isterdim ama öyle bir alışkanlığım yok keşke olsaydı çünkü bunlar hak ediyor kuzum
0 oy
(119,112 puan) tarafından
sizi kullaniyolar yuz verme valla sonu gelmez
tarafından
Ha hay ben onu elimde döneririm valla, 1 kere iyilik yapınca astarını istiyormuş insanlar buda kulağıma küpe oldu
0 oy
(425 puan) tarafından
Ay ne yuzsuz bence normal degil bu kadin normal insanin yapcagi hareketler degil bunlar
0 oy
(724 puan) tarafından
Iyi yapmissin kapiyi acma bence  Allah göstermesin sana bir şey falan yapar esin de polis çoğunlukla yanlizsindir canm
0 oy
tarafından
Ayni model bende de vardı o da çocuğuna bakıcı yapmıştı resmen beni bı defa kapımı öyle ısrarla çaldı ki cocugum hastaydı zor uyutmustum onun yüzünden uyandı öyle ha yvan gibi kapımı çalınır ne var ne gelip duruyorsun yeter ya yeter dedim ben senin bakicin miyim bana mı guvendin dogurdun dedim bı daha da gelmedi şükür 
0 oy
tarafından

Sizin muhabbet şeye benzemiş yüz verdik deliye geldi şeytti halıya gibi olmuş kız :D

tarafından
He valla :D
0 oy
tarafından

İş yaptıracak kullanacak insan ariyolar resmen ya:ermm: ya ben kapıcıya bişey söyleyemiyorum:))iki gün önce sabah ekmek alsın diye eşim para vermiş adam unutmuş sürekli aldirmiyoruz başka daireye asmış:))saat öğlen 1oldu elim ayağım titriyor açlıktan oğlan sünnetli markete gidemiyorum:)))eşim öğlen molasında aradı nspiyon diye dedim böyle bir durum var. Ki kan şekerim düşük olduğu için azcik acıkınca tansiyonum düşüyo bayılıyorum:((( Trendyol hızlı marketten sipariş verdim sırf ekmek gelsin diye abuk subuk şeyler satın aldım ki limit tamamlansın:))istesem düğmeye basar söylerdim yada eşime aratirdim ki görevi o zaten.

0 oy
(2,321 puan) tarafından
Ne manyaklar var ya
0 oy
tarafından
Yardimlik bir şey yok ki bunda alsin marketten suyunu 
0 oy
tarafından
Cok sinir oldum komsuna insanda biraz gurur olur ya biz ayni binada kac kisiyle oturuyoruz bir kere birinden bisey istedigimi bilmem . Cok ihtiyac olur yardima anca o zaman insan gider 
tarafından
Tabiki herkes herkesten isteyebilir yardımı dokunabilir ama bu hergün bişey istiyor hergün mutlaka 2,3 kere vuruyor kapıya

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 405 göst.
20 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Melek34melek (248 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,028 göst.
28 Aralık 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 451 göst.
1 Haziran 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 361 göst.
10 Kasım 2019 Diğer kategorisinde ✓ Rüzgar'ın Annesi ✓ (162 puan) tarafından soruldu

378,146 soru

11,318,016 cevap

34,764 kullanıcı

...