0 oy
321 göst.
Diğer kategorisinde (2,545 puan) tarafından
Kızlar günaydınnnn. Dün başıma ne geldi bir bilseniz... Gece 12 bucuk... Bende rahat battı işte söz yüzüğümü taktım gümüş... Doğumda çok kilo aldım. Sonra biraz da verdim.... Denedim ki oluyormu diye... Yüzük girdi parmağıma. Sonra çıkmadı... Kremledim gene çıkmadı... Sabunladumm prille yok çıkmadı.. Yağladım yine çıkmadı.. bu sefer eşimle yapınca iyice parmağım şiştiii. Pense ile kırmaya çalıştık kırılmadı. Saat gece 1 oldu. Görümcemi çağırdık bebiş uyuyordu. Evde bıraktık hastane ilk devlete gittik. Sıra vardı. Özele gittik. Baya şişmiş dedi parmağon ortapedi baklamalı dedi doktor. Sonra doğum yaptığım hastaneye gittik bir yüzüğümüde doğuma girmeden önce orası kırmıştı. Kadın baktı benim aletimi aşağı kısmına sokamam dedi. Parmağını keserim. İtfaiye gidin onlarda alet var soğuk su yapıyorlar dedi. Biz iyice korka korka itfaiyeye gittik. Normalde o işlem orda olmuyormus. Geldik diye çardakta baktılar. Allah bin kez razı olsun itfaiyelerimizden başımızdan eksik olmasın yani yüzüğün altına bir demir geçirdi parmak kesilmesin diye. Abla elini kıbırdatma halledicez dedi bende tüm soğuk kanlıgım ile tamam dedim. Birde dönen bir küçük makina ile üstünü kazıdı ısınınca demir ısındı dedim soğuk su döktüler 5 dk da çıkardılar. Nasıl panik nasıl kötü oldum anlatamam. Sonra göz yaşımı tutamadım. Teşekkür ettim. Eşimde çok panik oldu. Sonra biraz moral olsun diye seni evde tel bırakmamak lazım diyor :)) sonra gülmeye başladık diyorum rüyamıydı ne yaşadık diye :D

9 Cevaplar

+2 oy
(8,876 puan) tarafından
Hahaha kötü de olsa sonu güzel biten bir anı olmuş canım :) 
(8,876 puan) tarafından
Ben de doğum yapalı 50 gün oldu ama alyansım olmuyo hala. Denemeye korkarım artk bu posttan sonra :D
(2,545 puan) tarafından
Yok deneme canımmm :D cidden kabus gibiydi :D
(2,545 puan) tarafından
Rabbimm sağlıkla sıhatle bütütmeyi nasip etsin canımmm :)))
(8,876 puan) tarafından
Neyse bir süre daha bekleyeyim artk. Ben bu küçücük bebeyi evde bırakıp hastane hastane gezemem :)
(2,545 puan) tarafından
Evet canımmm :))
-Reklam-
+1 oy
tarafından
düzenlendi

Jshhshahahahahahahah hareketli , heyecan dolu bir gun :D ❤️ ayy sukur ki sonu iyi bitmis  canimmm☺️ cok gecmis olsun.

(2,545 puan) tarafından
:DDD Evet canımmm :DDD ÇOKK ŞÜKÜR :d çok Teşekkür ederiiimmm :D
+1 oy
(119,251 puan) tarafından
hahaha sonu kotu bitmemis en azindan gecmis olsun
(2,545 puan) tarafından
Sağoll canımmm evett çokkk şüküürr :D
+1 oy
(1,154 puan) tarafından
Ah ah bende yaptım o hatayı gezdim durdum hatta o kadar morardı ki kangren olursun dediler ama kimse çıkartamadı tam o sırada anneannem aradı dedim böyle bir iş geldi başıma gel sen ben çıkartırım dedi hastanede doktorun çıkartamadigini anneannem 5 dakikada çıkarttı ne panik ne korku ne adrenalin doluyor insan sonra kocama dedim istersen elmas yüzük al ben daha yüzük takmam diye korkuma yüzük takmıyorum:D
(1,154 puan) tarafından
Anlamadım ki birşeyler çıkardı sandıktan geldi sürdü sonra bakma bu tarafa dedi anam hemen saniyesinde parmağım da bir rahatlık ama Allah'ım dedim nasıl yaptın dedim her şeyi söylersem olmaz dedi :D
(2,545 puan) tarafından
Aaaa ne güzelll yaa süper bir anneaneee:))) maşallahhh :)))
(1,154 puan) tarafından
80 yasina geldi beni 40 kere cebinden çıkarır 22 aylık oğlum var peşinden koşuyor her gittiğimizde anneanne bırak koşma peşinden diyorum senin öldüğün yerde ben kırk gün can çekişirim karışma diyor  :D
(2,545 puan) tarafından
Yaaa Allah uzun ömürler versinnnn :)) eksik olmasın böyle insanlar maşallah maşallaahhh :))))
(1,154 puan) tarafından
Amin inşallah:)♡
+1 oy
(1,464 puan) tarafından
Aynı seyler benimde başıma geldi canim bende altin yüzüğümu taktim uyumuşum sabah 6 da bebiş uyandırdı parmagim şişmiş uğraştım uğraştım çıkmıyor hastanede kestirdim bende :(
(2,545 puan) tarafından
Ahhh canımmm beniiimmm iyi bir sey olmadı dimi geçmişş olsunnn
(1,464 puan) tarafından
Yuzukler kesildi kesilirken parmagim sisti o patladi kanadi biraz şükür gecti bi daha yuzuk takmıyorum:)
+1 oy
tarafından
Allahım yarabbim kız bir yüzük   uğruna gidiyormuştuya güzelim parmağın tövbeler olsun ")) 
(2,545 puan) tarafından
Sorma bacımmmm :D kabustu kabussd :D
+1 oy
tarafından
Kurban olam Bi daha yüzük takma :))) 
(2,545 puan) tarafından
Yokkk canımmm takmammm :D
+1 oy
(3,274 puan) tarafından

Aynısı kardeşimin eşinin  başına bana geldiler baktım çok şişmiş bizim yapacağımız iş değil bu siz doğru hastaneye gidin dedim gittiler oradada çok şişmiş şimdiye kadar neden bekledin demişler ama hastane dediğin gibi demir koyup kesmiş hemen geldiler sana da geçmiş olsun cnm:)

(2,545 puan) tarafından
Sağoll canımmm kardeşinede geçmiş olsunnn :))))
+1 oy
(2,244 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Allah razı olsun itfaiye ekiplerinden 
(2,545 puan) tarafından
Sağoll canımmm ciddenn Allah başımızdan eksik. Etmesiiinnnn
(2,244 puan) tarafından
Amin ♥️

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 68 göst.
29 Eylül 2022 Aile kategorisinde Ferdane (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 90 göst.
23 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 04 (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 69 göst.
20 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayca_3535 (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 24 göst.
20 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayca_3535 (54 puan) tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,536 cevap

34,831 kullanıcı

...