0 oy
261 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızımın hocası sabah aradi on iki buçukta alacaz dedi tamam dedim çay verdim üstüne kızımda uyuyordu sonra geldim kanepeye uzanim su kaynayana kadar dedim uyuya kalmışım kızım ağladı uyandım yanık kokusu geliyor mutfağa kostüm caydanlik kömür olmuş verilmiş sadakamiz vardı halen şoktayım nasıl üstündeyken uyudum diye kaç gündür uykusuzdum kanepeye uzaninca içim geçmişti ama ya uyanmasaydu kızım ev yansaydi sürekli kızım huysuz aglak diyordum ama onun ağlaması kurtardı hayatımızı resmen

6 Cevaplar

0 oy
(683 puan) tarafından
Rabbim korumuş çok şükür sadakayi gerçekten muhtaç birine verin
tarafından
Öyle yapacam kuzum ya kızım aglamasaydi ben uyanamayacaktim halen bile o şoku atlatamadim çok şükür kızıma birşey olmadı ya ev bildiğin yanık kokuyordu halende gitmedi kokusu
-Reklam-
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Allah korumuş sadakasını ver bir an önce 
tarafından
Şimdi pazara gidecem gidince verecem canım pencereler açık ama halen yanık kokusu icerde kendime kiziyorum nasıl uyuya kaldım diye ya kızım uyanmasaydi  Allah korusun yanacaktik
(4,853 puan) tarafından
Uyku küçük ölüm derler Allah korusun 5 dk uyuyayım demeyeceksin işte sonucu kötü olabiliyor
tarafından
Valla çok doğru su kaynauana kadar uzanim dedim kendimden geçtim daha artık tövbe ettim canım hayatta tüpün üstünde birşey varken uzanmam
0 oy
(14,044 puan) tarafından
Ayyy Rabbim korumuş gerçekten 
tarafından
Sorma kız o çaydanlığı görünce evin yanmadihina bize birşey olmadığına şükrediyorum resmen kömür olmuştu biraz daha uyanmasaydik yanacaktik resmen
0 oy
(2,498 puan) tarafından
Bebeğin yüzü suyu hürmetine Rabbım korumuş sizi çok geçmiş olsun insanız sonuçta kendinizi suçlamayin 
0 oy
tarafından
geçmiş olsun siz yine de bir sadaka verin cnm

bir kere de benim başıma geldi..sabah doktora gidecektik kızım babasıyla kalacaktı iş yerinde ben hastaneye gidecektim..evde çayın altını kısık ateşte bırakmışım 2 saat kaldık dışarda nerdeyse eve bir geldim sadece suyu bitmek üzereydi Allahtan kısıktı ve suyu vardı içinde..ben nasıl unuttum bilmiyorum bile
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Geçmiş olsun canm dalgınlığa gelmiyor bende bi defa yasadm bu durumu cayin suyu bitmiş mutfak duman olmustu Allah korusun..

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 548 göst.
27 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Mormenekse (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 541 göst.
26 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Aminenin annesi ❤❤ (2,110 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 336 göst.
4 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 457 göst.
24 Eylül 2023 Aile kategorisinde Mhmd8mrn (6,196 puan) tarafından soruldu

382,942 soru

11,462,460 cevap

35,052 kullanıcı

...