0 oy
106 göst.
Aile kategorisinde (154 puan) tarafından
Sorum başlıkta 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence alistrmalsn 
-Reklam-
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Kesinlikle alıştır büyük rahatlık  
0 oy
tarafından
Alıştır canım benim oğlum 2 aylık emzik olmasa durmuyo emziği veriyorum rahat rahat uyuyo 

Ben köyde yaşıyorum işlerimiz oluyo ama eğer yoğun bir tempo yoksa alıştırma sen bilirsin
(154 puan) tarafından
Analdım canım senin ki aç olsa da olmasa da emiyor galiba benim ki hele bi aç olsun saniyesine atıyor ağlıyor =D
tarafından
:)) benim ki de acıkınca atıyor canım çoğu zaman acıktığını  oradan anlıyor eşim  baktı emziği atıyor hemen  geliyor açıktı diye :)
0 oy
tarafından
Alıştır bence dış damak yapısını bozduğunu sanmıyorum emzik bizim kurtaricimiz evde 3-5 tane var her odada çekmecede var yani emziksiz çocuk mızmız oluyor ya birazcık ben de 6 yaşıma kadar emmisim valla dişler inci gibi damak yapımda gayet düzgün dişlerim ***** değil ve konuşmam da düzgün yani bişey olmaz emzikten zarar gelmez fayda gelir 
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Emzikkkk candır diyorum :D 
0 oy
tarafından
Alıştır bence benimki tutmadı çok zorlandım
0 oy
(242 puan) tarafından
Alistir derim kızım almadı 2.cocugumda muhakkak alıştırmayın calisicam
0 oy
(1,243 puan) tarafından
3 tane çocuk büyüttüm hiç kullanmadım asla diyorum.
0 oy
tarafından

Gece uyanıyor emmek istiyor ağzına emziği veriyorum uyumaya devam ediyor. Yoksa her uyandığında meme verseydim bende uyku falan kalmazdı.hastanede sıra beklerken emmek istiyordu ağlıyordu. Ağzına emziği veriyordum çıkana kadar susuyordu hastaneden. Arabadayken emerek uyumak istiyordu durmuyordu ağzına emziği verip emme pozisyonunda yatiriyordum hemen uyuyordu.  Yaşasın emzik:D

(154 puan) tarafından
Kız ne güzel benim kız 28 günlük açlığını hissetsin emziği versem de atıp ağlamaya devam ediyor =d
0 oy
tarafından

Emzik hayat kurtarır :D emziksiz bebe olmaz olmamalı :D

0 oy
(1,621 puan) tarafından
Başta alışmadı özellikle çabalamadım ama 4 ten sonra aldı almasa çok zorlanırdım diş zamanı hemdebenimki emerek uyuyor emziği uyurken veriyorum bide dışarı çıkarken 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 149 göst.
23 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 159 göst.
14 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Eylulyy2 (198 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 42 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Asya15 (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 54 göst.