0 oy
133 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (313 puan) tarafından

Selam kızlarr 39.2de suyum geldi suni sancıya da dayanamayınca bebişim sezaryenle doğurdum Allahım herkese kolaylıkla kavuşmayı nasip etsin inşallah <3 

Nasıl çabuk iyileşirim bilmiyorum dikkat ettiğiniz neler vardı ve bebeğim biz uyandırınca aç değilse ağzına sütte gitse emmiyor da sütü bile yalamıyor ama kendisi kıpırdamaya başlayınca bazen 1 saatte bazen 2 saatte uyanıyor gece de 3 saat uyudu emdiğinde maşallah iyi uzun emiyor bezi de iyi kirleniyor şükür sütüm geliyor gece uykusundan uyandırmalı mıyım yine de bazen sık emiyor bazen de dediğim gibi istemiyor böyle devam etmem kötü mü olur 

Genelde herkes uyandırdığı için sormak istedim tecrübelilere:)

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
2 aylık olana kadar gece 2 saatte bir uyandır emzir sarılık olmasın daha çok küçük kan şekeri düşer sen iki saatte emzir ben hep öyle yaptım hiç de sarilik olmadj
(313 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım kaç dakika emer ortalama geri çıkarıyor da bişeyi mi var acaba çok mu gidiyor
tarafından
20-25 dakika emer ama bebeğe göre değişir sütun hızlı geliyorsa 10 dakikada da doyabilir bide bebekler içtiklerini fazlasini çıkarır fışkırarak kusmuyorsa kötü kokmuyorsa renginde bir tuhaflık yoksa kusması gayet normal
(313 puan) tarafından
Çok sağ ol yardımın için ❤
-Reklam-
0 oy
tarafından
2 saatte bir emzirme ye çalış gece 3 saati bulabilir sorun yok. Gözünüz aydın olsun. Kendin de yatma elinden geldiğince kalk dolaş bi an önce toparlarsın
(313 puan) tarafından
Sağ ol canım dün pek kalkamamıştım ama bugün yürüyorum
0 oy
(644 puan) tarafından
Iki saatte bir uyandirip beslemen lazim cani.
(313 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
(644 puan) tarafından
Rica edetrim Allah anali babali buyutsun canim
0 oy
tarafından
Canım çok sevindim ❤️ Allah biran önce sağlık versin sana. Bende erken doguruyordum neredeyse. Doğum nasıl birşey :). 
(313 puan) tarafından
Sağ ol canım inşallah sende sağlıkla alırsın kucağına önce 5 6 saat suni çektim kendi sancım gelse belki daha kolay olurdu ama zorda olsa sadece bebeğim iyi olması için ağladım yani zorluğa rağmen onu görmek yetiyormuş cidden şimdi de ağrılarım var ama nasıl anlatılır bilmiyorum cidden onun kucağımda olması bunların hepsinin geçeceğinden düşündürmüyor bile zaten bebek iyi görüyoruz gerisi önemli değil inşallah sende atlatırsın her şeyi❤ ben nişanım geldiğinden beri çökmüştüm çok yorulmuştum yalan sancıdan depresyona giricem diye korktum yani hep ağlıyordum şükür geçti hepsi
tarafından
Canim ya çok sevindim inan  . Bebeğinle  esinle birkikte mutlu günlerin olsun inşallah❤️

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 332 göst.
5 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Kucukhanim1710 (3,027 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 360 göst.
0 oy
26 cevap 1,069 göst.
7 Kasım 2019 Aile kategorisinde Yargıç. (2,633 puan) tarafından soruldu

377,851 soru

11,309,559 cevap

34,741 kullanıcı