0 oy
431 göst.
Aile kategorisinde (1,337 puan) tarafından
Kızlar hiç kullanmak istemiyorum ama eşim öğren çocuk için lazım olacak diye kullandırıyor sürekli sağolsun ehliyeti de aldım ama daha tam kullanamıyorum eşimde kafana takma çarpa çarpa öğrenirsin diyor ki biliyorum başkası olsa burnumdan getirirdi bu arabanın hali ne böyle diye ama ne yapmam lazım kızlar siz kullanabiliyor musunuz nasıl pratiklik kazandınız hiç kullanmasam mı ki eşime rağmen

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Risk altında olmayacağın yerlerde pratik yap.
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bak canım istemuyorum deme benim eşim işi nedeniyle her cagirdigim da yakın olmasına rağmen gelemiyor ben bir şey mi oldu bir yere mi gidceem asla eşimi beklemiyorum acil birşey olduğunda kimseye ağız eğmek zorunda kalmıyorum basıyorum gidiyorum önce içinde ki bir yere carpacam korkusundan kurtul daha sonra boş bir alan da sürekli sürüş yap sanki ışıklar varmış gibi dur kalk bunu kısa kısa yap hemen durup kalmak için . Sonra dönüşler yap ne kadar pratik olursan o kadar az kaza yaparsın bunu hiç bir zaman unutma ve sakin ol
+1 oy
tarafından
Ben kullanıyorm canm nie kullanamıyosnki hatalarını bulman lazm relax olman lazm
(1,337 puan) tarafından
Bilmiyorum ki korkuyorum çarparım diye
0 oy
tarafından
nıye kullanmıyorsun kı bence gayet guzel eglencelı bırsey araba surmek ehlıyetı ıyıce ogrenınce alacagım ben pratık yapıyorum a dan z ye herseyı ogrenıp oyle gıdecegım ehlıyet almaya 
(1,337 puan) tarafından
Korkuyorum canım daha kötü bir kaza yaparım diye şimdi küçük sıyrıklar yapıyorum arabada
tarafından
ehlıyetı nasıl aldın sen trafıge cıkma bence baskalarının can saglıgı acısından ıyı olur ufak bı hatan baskaısnı ölume goturebılır tenha yerlerde ıyıce ogren sonra trafıge cık
(1,337 puan) tarafından
Bir yıl oldu ehliyet alalı ama düz yolda kullanıyom ama öyle ince detaylarda başına bisey geliyor arabanın bahçeye sokarken sürttü demir kapıya
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Nasıl nereye carptin.bir ay önce bende büyük kaza geçirdim... Bende ilk zamanlar ufak çizikler yapıyordum 10senedir kullanıyorum zaman gectikxe ustalasacaguna daha büyük kazalar oluyor anlamadim
(546 puan) tarafından
Yillar gectikce kendine fazla guvenmeye basliyosun.fazla guvendikce de fazla risk aliyosundur belki :)
(1,337 puan) tarafından
Bahçeye sokarken demir kapıya sürttü canım ya arka kapı hafif içe göçmüş birde çizikler var
(1,337 puan) tarafından
Sana da üzüldüm canım rabbim beterinden korusun
(9,247 puan) tarafından
Bişey olmaz... Ufak bı tamirat hallolur... Ben geçen ay 20bin TL masraf açtım.ha 37haftalikta hamileydim
(1,337 puan) tarafından
Ay allah korumuş kız
0 oy
(1,732 puan) tarafından
Ne güzel eşin destekçi kimisi vurdu diye bi da araba vermez mahalle aralarında kullan biraz alsana kadar trafiğe cıkma
(1,337 puan) tarafından
Evet destekliyor da ben çok üzülüyorum her defasında adamın başına masraf  açıyorum
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Panik yapıyorsun galiba bende yazıldım ehliyete  çünkü çocuğun hastane işleri oluyor eşim sürekli izin alamıyor bir kaç defa kullandım ama korkulcak birşey yok 
(1,337 puan) tarafından
Panik yapmıyorum canım ama hesaplamıyorum acabamın geçeceği alanı sanırım ayna kullanmayı daga tam öğrenemedim sanırım
0 oy
(201 puan) tarafından
Öncelikle destekleyen bir eşin var çok şanslısın bence bırakma vazgeçme... Önce sakın yerlerde iyice alış ondan sonra kullan bence bide internetten sık sık video izle çok yararı olacak eminim.. ben önce düz yolda uzun süre kullandım sonra ehliyet aldım ehliyet aldiktan sonra trafiğe çıktım yavaş yavaş olucak inşallah Allah kazadan beladan korusun 
(1,337 puan) tarafından
Sağol canım çok güzel bir yorum yapmışsın
0 oy
(534 puan) tarafından
İstemiyorum deme öyle bi lazım oluyo ki ilerde . Ben ara verdim kullanmaya şimdi bin pişmanım ki ara vermeyip daha da profesyonelleştirseydim kendimi diye . Hastaneye oraya buraya çocukla giderdim sürekli eşimi çağırmaktansa. Öyle böyle öğrenceksin düşe kalka büyündüğü gibi vura kıra öğrenceksin 
(1,337 puan) tarafından
Haklisin canım benimde çocuklar için istiyordum çok zor oluyor eşim işi yakın değil bisey olsa kaldık ortada diye öğrendim eşimde haklı vura vura öğreneceğiz artık
0 oy
(350 puan) tarafından
Canım ben arabayı takla attıracaktim nerdeyse bi kerede agaca vurdum hemen moralini bozma olur oyle seyler anamızın karnından arabayı öğrenmis olarak çıkmıyoruz ya  simdi uzun yolda bile kullanıyorum moralini yülsek tut yaparsın sen butün kadinlar herseyi yapabilir isterse
(1,337 puan) tarafından
Sen baya kötü yapmışsın canım kaza rabbim beterinden korusun doğru diyorsun biz herşeyi yapabiliriz
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Ben ara verdim simdi kullanmaya korkuyorum oncedende çok iyi tek kullanamiyordum şimdi carparim korkusu oldu hiç kullanamıyorum unuttum kullanmayı
(1,337 puan) tarafından
Unutuyor insan öylede
(1,037 puan) tarafından
Kullan bence bırakma ben çok pişman oldum yine ogrenecem
0 oy
(2,977 puan) tarafından
Biraz daha ders alsan
(1,337 puan) tarafından
Eşimden alabilirim ancak canım ama haklisin birazdaha birileri ile kullanmam lazım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 194 göst.
13 Şubat 2024 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 358 göst.
27 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 195 göst.
29 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 305 göst.