0 oy
219 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
23ay 8gunluk sipam cesaret edemiyordum kesmek için sirke mi sürsem sabır taşı mi alsam diye düşünüyordum bian da yarabandi duymuştum üçgen şeklinde yaptım denemek için ne tepki verecek diye. Geldi meme die gösterdim bı şaşırdı göremeyince uf hafta olmuş yok gitti dedim mizirdadi memem die sonra diğerine baktı aynı olunca kalktı gitti 20dk sonra gene geldi gene aynı kek kaprpuz verdim şimdi sallıyorum sallamadan öncede çorba içti bı tabak .geldik yatağa direk yatırdım yastığa .inşallah iyi geçer öyle çok aglamadi ama gece ne olur bilmem.bide sütü napicam ağrı fln yapar mı pompa yok

9 Cevaplar

0 oy
(12,861 puan) tarafından
Bende yara bandı yapıştırdım 2 ay oluyor aklına geldikçe bakıyım memeye diyor :) gece beslenmesi yoktu bizde o yüzden daha rahat oldu bırakmak
tarafından
Gece gündüz yapış yapış mememde memem anlık gelmese aklima gene emerdi . Gerçi bı haftadır geceleri bı kere veriyordum çok ağlarsa iki ama genede istiyoedi
(12,861 puan) tarafından
Su ver geceleri uyanınca canım madem bırakmaya kararlısın çocuk da bocalamasın
tarafından
Su içiyor zaten canm . Biri demiş guvensizlik olur fln bırakmayana azaltmayna bu şekilde neyapalim
-Reklam-
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Bende yara bandıyla bıraktırdım istedikce gösterdim bak acıyo iş oldu diye sabaha kadar şişer ben sancı dan uyuyamadım az bişey sagdım ikinci gün rahatladım
tarafından
Unutana kadar yarabandiyla gezecem.ellede gelir mi sütüm bilmem denerim bakalim
(1,726 puan) tarafından
Sancı yapmazsa hiç elleme canım valla ben uyku uyuyamadım o gece kalktım sagdım az bişey rahatlamak için
0 oy
(516 puan) tarafından
O sekilde cok güvensizlik oluyormus yaa bebegin psikolojisi bozuluyormus güvensizlik oluyormus cunku tek guvendikleri sey anne memesi oldugu icin bir anda birsey surdugunde direk sokla berabee guven kaybi oluyorms keske kademeli biraksaydin hem agrinsa olmazdi bende oyle cok sur vardıki sıfır agriyla atlattim. Kademeli biraktiedim memesiz yarim saat anca duruyordu düşün nerdeyse hic aglatmadan ve agri cekmeden biraktik
tarafından
Öyle degil canım benim oğlum birakicak cins değil .her çocuk bir değil aynı yöntemler hepsine uymuyor malesef . Arkadaşım denedi kademeli asla bırakmadı sen son acı biber sürdü bıraktı .doktor demiş denedin olmadi öyle biraktir .çünkü dişleri aşınmış
(516 puan) tarafından
He anladim ama inan benimkide birakiam gibi degildi kaynanam annem sen bunu 4 yasina kadar emzirirsin diyorlardı oturdugim an geliyordu tika basa tok bile olsa :) 22 aylikken biraktirdim. Her oturduğumda veriyorsam oturmadim heo oyalandim gunden10 ekre emiyorsa onu 4e dusurdum sonra sadece öğlen ve gece uyurken verdim 2ye dusurdum yani (sadece emerek uyuyordu) daha sonra sadece gece verdim gundjz yanina yattim sadece ve meme yok dedim acmadim mızırdandi sonra gecede vermedim 2 3 gun zorluk cektim ve biraktik
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Yanlis hatrlamiyosam yas nane koymustm canm 
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Ben ne yapsam olmadı olmuyor kafayı yicem valla bırakmıyor çocuk ne surduysem eliyle siliyor gene emiyor bandi da kaldırıyor bu saat oldu emmeden yatsın diye uğraştım gene emiyor bosuan ugrasyom
(1,499 puan) tarafından
Benimki 32 aylık bir ay önce bıraktık her yolu denedim yok bırakmadı en son salça sürüp peçete koydum bak uff olmuş iyileşsin emicez diye diye bıraktı en sonda açıp bakınca da kabuk olmuş pis olmuş dedim tam umudu kesti darısı sizin başınıza sirke sürmeyi denediniz mi annem kız kardeşimi emzirirken toz şeker sürmüş kardeşim ondan tiksinip bırakmış
(1,778 puan) tarafından
Ayy meme delisi bu bebisler görende der ballı süt var habdfjsk
(2,323 puan) tarafından
Valla ben de korkuyorum okula gidene kadar emecek diye her yerde açıyor çünkü çok düşkün çok tatlı geliyor herhalde:) sirke denemedim valla bak bı o kaldı onu bugün deniyim bakalım :)
(1,778 puan) tarafından
Ahahah ne güldüm yaa ☺️☺️ dene bakalım sirke iyi gelir belki sjdja
(2,323 puan) tarafından
İnşallah bu gece denicem:)
0 oy
(7,208 puan) tarafından
Bir hafta gece ver kademeli azalsın . Göğse bir şey sürüp yapıştırılmasi tavsiye edilmiyor. Güzel ayrılır inşallah bizimde 1.5 ay kaldı .
0 oy
(1,666 puan) tarafından
Benim annem aktardan siyah bişi sürerdi ucuna kardeşim hemen sütten kesilirdi
0 oy
(1,778 puan) tarafından
Ablamda göğsüne salça sürmüştü bak uf olmuş kaniyo diyodu öyle bıraktırdi canım dene istersen ☺️☺️
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Bu tür şeyler çocukta travmaya sebep oluyor diye okumuştum. Bu şekilde bıraktırılmamalıymış.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 76 göst.
4 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Mother.00 (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 160 göst.
4 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde MehSinOz (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 41 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Demir2020 (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 87 göst.