0 oy
315 göst.
Diğer kategorisinde (427 puan) tarafından
Hangi siteden aldınız ben mağazalara gittim dün uçmuş fiyatlar uygun site bildiniz varmi varsa söyleyin siparis gircem hanimlar 

27 Cevaplar

+1 oy
(44,603 puan) tarafından
LC mağazasına gidicem hediye kartı verdiler ama.ne zaman gelir kısliklar mağazaya bilmiyorum
tarafından
Ben de alicam orada canım.. gelmiş ama asiri pahalandirmislar bu sene sanirim yada yeni diye suaanlik böyle bir esortman takimk 100 tl fazla geldi açıkçası normelde düşünmem ama bu kadari fazla ..

Civilime de bakmayı düşünüyorum ben  çünkü biraz büyük beden aliyorum ki biraz uzunca giysin evdeki olanları
-Reklam-
0 oy
(1,885 puan) tarafından
LCW dan aldm hepsini sadece mont almadm. Ben erken aldm fiyatlar uyguna geldi. LCW sitesini kontrol edersen orda indirime geliyor ürünler
0 oy
tarafından
E bebekten bide prensesbebe den aldım kargoları bekliyorum 
(1,428 puan) tarafından
Prenses bebe güvenilir mi acaba
tarafından
Burada biri söylemişti. Site şikayetlerine baktım.bi sorun yoktum.yinede kapıda ödemeli aldım
0 oy
tarafından
Trendyol da oluyor indirim veya civilde
0 oy
(4,210 puan) tarafından
Hamileyim haziran ayinda kislik almistim :)suan ayni kiyafetler iki kati
(427 puan) tarafından
Evet aşırı pahalı bi takım 100 lira
(4,210 puan) tarafından
Bence biraz daha beklenebilir havalar guzel daha
0 oy
(680 puan) tarafından
Modabebekhatay 
(22,070 puan) tarafından
Kalıpları nasil canim
(680 puan) tarafından
Ben yazliklarimi almıştım cok uygundu sortly tulum falan aldim ama 3 aylik ogluma 12 aylik almama ragmen zar zor oldu oglum suan 5,5 aylik ve olmuyor
(22,070 puan) tarafından
Ooo baya küçük kalıpları güvenemem almaya kiz
(680 puan) tarafından
Bence ürünleri guzwl hemde cok uygun mesela kot sort ve gomlek aldim onuda tam 12 ay aldim o seneye anxa olur bazi urunlerin kaliplari dar yanlış bilmiyosam altinda yaziyomus dar kalip dite ama ben fark etmedim etsemde zaten büyük aldim oglumda az iriydi
0 oy
tarafından
Daha almadım ama cigit.com a bakarım yazlıkları mı ordan aldım çok memnun kaldım
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Ben almadım ama Civilde indirim vardı diye hatırlıyorum.. Bi de ebebekin kuruluş yıl dönümü diye indirim var galiba
0 oy
(364 puan) tarafından
Canım ben kızıma doğduğundan beri dolap uygulamasından alıyorum geçende 5 parça kışlık alt üst takım 80 TL'ye aldım hemde hiç giyilmemiş hm zara marka
0 oy
(1,656 puan) tarafından
Daha almadım ama alırsam civildrn alacam
0 oy
(616 puan) tarafından
Annem sağolsun. Doğduğun da getirmişti. Şimdi 5 6 pantolon. 4 5 kazak. 2 mont. Ayakkabı da var ama küçük gelir büyük ihtimalle. Almayı düşünmüyorum şu an. Ama LCW da iyi indirimler var. Bakabilirsin
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Bende lcw dan almayı düşünüyorum hem kalite olarak seviyorum hem de outlet bölümünde uygun şeyler oluyor
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Kışlık değil de gelecek yaz için yazlıkları aldım. Cok indirime girmişti 3te 1 fiyatına geldi nerdeyse 
0 oy
tarafından
Prensesbebeden aldım 

Modabebekhataydan almayı düşünüyorum birde

Annemlerde e-bebekten almışlar sagolsunLar
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Lcw den alcam Ekim de ekime kadar var biraz elimde montu falan da var. 
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Almadım henüz. Ama e bebek mağazasından ıslak mendil alırken bakmıştım çok uygundu kıyafetler montlar 50 liraydı elbiseler de çok tatlı ve uygundu. Ordan alırım inşaAllah. 
0 oy
(2,671 puan) tarafından
İnternette n prenses bebwden almayı düşünüyorum alanlar memnun bide güzel kıyafetler. Var eşimin maaşı yatınca tabi alicam :-):-)
0 oy
(937 puan) tarafından
Minicity den alırım güzel geliyor 
0 oy
(403 puan) tarafından
Daha almadim ama instgramda prensesbebe ve bebemer var gayet uygulan hep ordan aliyorum kaliteli de
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Alacam daha almadim fulla da guzel hem uygun oluyor oraya gidecem hep cw den yada civilden alirim onceleri

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 291 göst.
0 oy
2 cevap 103 göst.
19 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Panikanne (358 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 256 göst.
14 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Kadriyetaycur (814 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 582 göst.
20 Aralık 2020 Aile kategorisinde Eminedoganyy (44 puan) tarafından soruldu