0 oy
784 göst.
Aile kategorisinde (218 puan) tarafından
5gün önce oğlumu kayb ettim.Acım hala taze dün kızım küvezden çıktı kayınvalidem bizde kalıyor her fırsatta bana laf sokuyor iyi anne olsaydın çoçuklarını zamanında doğururdun gerçekten artık gücüm kalmadı eskiden eşimin ailesi iyi insanlardı ama şimdi hepsi değişti eşim geceleri eve gec geliyor saat 3de soruyorum neden geç geliyorsun küfür edib gidib uyuyor bana diyorki sen salonda yat diyorumki kızlarım burda nasıl salonda yatayım bağırıb diyorki iyi anne rolü oynama iyi anne olsaydın tüm çoçuklarına iyi bakardın laf söylemeye bile gücüm yok artık tüm gece uyuyamadım sabah eşim çıkmış kahvaltı yapmadan kayınvalidem tüm gün iş veriyor halı yıka perde yıka sezeryan oldum ağrılarım var ve çoçuklarda uyumuyor kayınvalidem diyorki öyle davranıyorsun ki sanki 3tane çoçuğun var 2tane çoçuk işte bak 1inide Allah aldı zaten sen istemiyordun altdan altdan sevinmişsindir 

O an delirdim Anne sen ne dediğinin farkındamısın sen nasıl böyle şey diye bilirsin ne demek sevinmişsindir benim diğer tarafım boş kaldı ben sevindimmi gerçekten siz ne biçim ailesiniz hepimiz zor günlerden geçiyoruz bir birimize destek olmak yerine neden her dakikamı burnumdan getiriyorsunuz zaten bitmiş haldeyim oğlunuda doldurdun bana karşı sizi hep iyi insanlar bilirdim ama 1kuruş etmez insanlarsınız hepinize yazıklar olsun  kayınvalidem sonra dediki oğlum gelsin bakalım onun yanındada böyle konuşacanmı 

Artık bu aileye tahammül edemiyorum güya kayınvalidem bana destek için geldi kalıyor akşamda oğlunu doldurucak gerçekten insanları ben şimdi tanıdım 

2kızım için güclü durmaya çalışıyorum ama artık dayanamıyorum...

21 Cevaplar

0 oy
tarafından
öyle esınde anasının da danasının da........... öek gıt bacım aılene bu ne beee bu nee
(218 puan) tarafından
Ailem Sivasda canım
tarafından
nerde olursa olsun boyle davranamazlar ara gelsın alsınlar yanı bu ınsanlık degıl buna musade etme
(218 puan) tarafından
Kızım daha yeni küvezden çıktı biraz toparlansın babam gelip alacak beni
-Reklam-
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım çocuğunu neden kaybettin hamileliğimde sorunlar mı yaşadın 
(3,895 puan) tarafından
Öyle degil bence kaynanasi erkek çocuk erkek torun düşkünü.
(3,895 puan) tarafından
Gercekten 5 para etmezler post sahibi bunlari çekme sana yazık çocuklarini al ailene anne babana git.
(4,698 puan) tarafından
Kız çocukları da alıp gitse bunlar huzur vermez
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Böyle insanlardan çok utaniyorum benim çevremde de çok var.Bu kadının erkek çocuğu yaşasaydı böyle davranmiyacaklardi.
(218 puan) tarafından
Kızım daha yeni küvezden çıktı biraz toparlansın ailemin yanına Sivasa gidicem
0 oy
(1,004 puan) tarafından
Ohaaaaa yaa ne biçim aile. Canım bağırma eşini küçükk düşürme kadın kocana anlatınca. Önce içinden geldiği gibi kırmadan dökmeden ahlak baktın eşin hala o annenin yaptıklarını savunuyor ondan sonra vur kır dök. Yeter yaa böyle piskolojik baskı mı yapılır yaa dik dur laftan anlamazlarsa kendini deliliğe vur. Bak bakalım daha laf söylerler mi
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Eşinin yanında da söyle aynı şeyleri sonra git artık seni de istemiyorum yardımını da de eşinde geri.zekalı heralde alanda verende Allah bilmiyor mu bunu
(218 puan) tarafından
Eşimin yanındada söyliycem ondanmı korkacam iite gerizekalıymış ben bu zamana kadar anlamamışım
(3,832 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canım
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Canım sakın susma sakın senin en kötü halinde böyle yapan insanlara valla haddini bildir kadının da kocan olacak adamın da saçını yolasim geldi
0 oy
(12,840 puan) tarafından
Aileni ara gelip alsınlar seni senin canın ikisinden de çok yanıyor aylarca sen taşıdın onu içinde 
(218 puan) tarafından
Kızım daha yeni küvezden çıktı biraz toparlansın gidicem Sivasa ailemin yanına
0 oy
tarafından
Sana birşey söyleyeyim mi al eline orta kalınlıkta bir sopa hepsine çal valla bak öncelikle eşine sırtına sırtına sonra o anne demeye dilimin varmadığı lanet insana pisliklerin de boğulsunlar 
(218 puan) tarafından
Kendimi zor tutuyorum şimdide polise düşerim çoçuklarıma kim bakacak o hayırsız babamı
tarafından
Sıçayım öyle babanın ağzına pislikler sakın yüz verme söyle ağzına geleni elim ayağım titriyor benim burda resmen ya ailen nerde canım yakınlar mı git biraz orada kal gelip alsınlar seni piskolojini yeterince bozmuşlar
(218 puan) tarafından
Ailem Sivasda canım kızım biraz toparlansın gidicem yanlarına
tarafından
Git canım kafanı dağıt bir müddet de dönme bırak köpek gibi onlar gelsin sana
0 oy
(1,951 puan) tarafından
Boyle seyleri millet anlatiyor ya inanmiyordum ama gerçekten var böyle hayatlar ve kaynanalar demek ki. Tuhaf. Hasta bu insanlar hasta.
0 oy
tarafından
O  iyi mi anneymis. Anne olmaktan nasibini mi almış gereksiz. Anne olsa sana destek olurdu.

İşine karışmak gibi olmasın ama ara aileni anlat herşeyi. Bunlar insan değil 
(218 puan) tarafından
Aradım annemi canım onlar gelemiyor kızım toparlansın gidicem yanlarına
0 oy
(504 puan) tarafından
İnsansi yaratıklar allak bildiği gibi yapsın onlari çok üzüldüm Allah sabır versin sana basın sağolsun canım
(218 puan) tarafından
Sağol canım
(504 puan) tarafından
Sende sağol canm teyzemde bebeği ölü doğdu 39 haftada kaynanası teyzem lohusayken ne yatiyosun ne agliyosun sanki bana kara kaşlı oglan mi dogurdun demiş aklı kıt beyni eksik işte
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Yerinde olsam kalan 2 cocuğumu alır si.ktir olur giderdim çocuklarında yüzünü göstermezdim büyüdükledinde de her şeyi anlatır onlardan nefret ettirirdim..

Seninki kadar değil ama bende baya sorun yaşadım eşim arkamda bnm.. kaynanam olacak o karı ilk evliliğimden olan çocuğumu evinden kovup ağlattı o gün diğer bütün kavgalarımızı unuttum sadece bu hareketini aklıma mıh gibi kazıdım eşime de dedim şimdi istediğin kadar götür bebeğimizi sevdir onlara bnm gönlüm yok bunu bil ve oğlum büyüyünce abisine yapılanı bilecek nefret edecek abimi istemeyen beni de istemesin diyecek dedirtecem bunu bil dedim ses etmedi biliyor çünkü haklıyım.. Ne ölüsüne giderim ne ölüme gelsin oğluma yapılanı sittin sene unutmam dedim.. Eşim çıkıp ailesini savunacak tek kelime etse anında boşarım zerre umrumda olmaz eşime deli gibi aşığım orası ayrı ama hiç kimse oğlumdan önemli değil dünyayı yakarım onun için eşimde bunu biliyor.. evlenirken bile oğlumun rızasını almak için kırk takla attı oğlum razı gelmese evlenmem dedim çünkü.. 9 yaşındaki çocuğa ne yağlar yaktı..  Sende ezdirme kendini başlarım yapacakları işe sen yavrunu kaybetmişsin en çok ana yüreği yanar boş yapmasınlar.. Başın sağolsun bu arada Rabbim sana bol bol sabır ve ferahlık  versin..
(218 puan) tarafından
Canım ailem Sivasda kızım daha yeni küvezden çıktı biraz toparlansın ailemin yanına gidicem
(1,414 puan) tarafından
Anlıyorum dik dur evlatların için sen annesin onlar da sana saygı duyacak başka yolu yok bunu göstermelisin dua etcem sana Allah yardımcın olsun
0 oy
(1,020 puan) tarafından
S*ktirsin nasıl bir cümle ya dediği senin elinde miydi ne zaman doğup doğmayacağı. Seni sakinleştirmeleri lazımken acında daha çok üstüne geliyorlar. Vicdansızlar! Muhattap olma ya uzak dur  hepsinden terbiyesizler... eşin de fark eder yanlışını 
(218 puan) tarafından
Kızım daha yeni küvezden çıktı biraz toparlansın ailemin yanına Sivasa gidicem
0 oy
tarafından
Başını okudum sonunu okumaya gerçekten yüreğim yetmedi sinirden elim ayağım titriyor kendi ailen nerde canım
(218 puan) tarafından
Kendi ailem Sivasda canım küçük kızım daha yeni küvezden çıksın biraz toparlasın ailemin yanına gidicem
tarafından
Git ve geri dönme mümkünse
0 oy
(1,277 puan) tarafından
Hayretler içinde okudum sana yardımcı ol.alari gerekirken yaptıkları edepsizlige bak  takma kuzum baktın olmuyor git ailenin yanına gabi sana destek olacaklarsa
(218 puan) tarafından
Küçük kızım daha yeni küvezden çıktı biraz toparlansın ailem Sivasda onların yanına gidicem
(1,277 puan) tarafından
Valla kuzum eğer  ailen sana destek olacaksa onların kahrını bir dakika bile çekme çık git al çocuklarınıda
(218 puan) tarafından
Kızım toparlansın babam aradı dediki gelip alıcam sizi ordan
(1,277 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canm
0 oy
(1,645 puan) tarafından
Çocuklarınıda al annene git öyle anneyle esin canı cehenneme pislik insanlar ya sanki sen ister miydin evladını kaybetmek nasıl bencil kinci kötü insalar ya bundan sonra sende onlara ona göre davranırsin 
(218 puan) tarafından
Kızım toparlansın gidicem canım bu cehennemden
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Asya başin sağolsun üzülme böyle seyler cok üzücü bende üzülüyorum ama güçlü ol oglun yaşasaydı boyle davranmayacaklardi ama melek oldu oglun bu aileden kurtuldu annesine kavusacagi günü bekliyor seni seviyor bunu bil diger çocuklarında sana muhtac iyi ki kaynanana cevabini vermişsin aynısını esinin yaninda soyle kendi iyiligin için oradan ayril çünkü bunlar insan değil.
(218 puan) tarafından
Ayrılıcam canım kızım biraz toparlansın ailem Sivasda yaşıyor babam gelip alıcak bizi bu cehenmemden
(3,895 puan) tarafından
Hadi inşallah cok üzüldüm eski postlarini okuyorum sen neler yaşamışsin yaa hem o kadar stres yaşatmişlar bi sey olunca da seni suçlamışlar bundan sonra mutlu ol inşallah rabbim dayanma gücü versin.
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Yazıklar olsun o eşe o anneye Rabbim verir Rabbim alır terbiyesizler. 
(218 puan) tarafından
Allah belalarını versinler hiç kimseye beddua etmemişdim şimdiye kadar
(13,203 puan) tarafından
Senin yaşadığın acıyı yaşamıyorlar gerçekten
0 oy
tarafından
Allah ıslah etsin seninki benimkinden beter bende kızımı kaybettim 5gün oldu. ateş düştüğü yeri yakar sadece. ben ses etmiyorum çünkü eşim iyi onun için ama senin yerinde olsam o kadına haddini bildirirdim. Allah onları bildiği gibi yapsın 
(218 puan) tarafından
Başın sağolsun canım. Kızım daha yeni küvezden çıktı toparlansın babam gelip alıcak beni ailem Sivasda yaşıyor
tarafından
Allah razı olsun Rabbim sana da sabır ve dayanma gücü versin inşallah. tez zamanda kizin iyileşir de gidersin inşallah
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Bunu normalde asla söylemem ama. Eline diline hakim ol az sabret sonra ara ananı babanı neyse ne gelip alsınlar seni. Sonra da vur şu oç kocanın kıçına tekmeyi defolsun gitsin sakın kendini yıpratma ağlama!!
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Canım onların derdi erkek çocuktur .Allah bildiği gibi yapsın.

Benim babamda ben doğduğumda erkek seğilim diye üzülmüş , sonra erkek kardeşim oldu ona çok farklı davrandı.Ama şimdi onunla kanlı bıcaklı kavgalılar .Bense her daim yanında olmaya çalıştım , suyuna gittim

Eşinle kaynana söyle çocuğun kızı erkeği değil hayırlısı önemli

Bu arada acını paylaşıyorum , Allah cennette kavuştursun melek olmuş bebeğinle kuzum :(

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 1,624 göst.
0 oy
7 cevap 294 göst.
21 Haziran 2022 Diğer kategorisinde yenigelin24 (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 346 göst.
1 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 770 göst.

374,653 soru