0 oy
158 göst.
Diğer kategorisinde (5,401 puan) tarafından
1 yaşında emzdryırum kızlar hiç su hiç içmiyor toplasan 30 ml bile değil akşamları yatarken uyanıyor emzdryırum yatyor acaba susyormu hiç su vermoyrıum yatarken sadece gun içi veruorum oda içmiyor siz veryormusnz

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
1 yaşında nasıl su içmiyor mutlaka içmesi lazım benim oğlan o aylarda çok içerdi su. İlerde farklı hastalıklara sebebiyet verebilir on onbeş dakkaya bir, bir yudumda olsa içir sen canım 
(5,401 puan) tarafından
Biberonda biberon hep ortalıkta eline veryorum fırlatıyor içiyryorum istemiyor başını yana çekyor
tarafından
Sıpa ya
-Reklam-
0 oy
(1,698 puan) tarafından
Yemek yiyo mu?
(5,401 puan) tarafından
Vala evet emzdryırum ama ne yersek onu da veryrıım ardından su veryorım biberon bir yudum içse içmese
0 oy
(868 puan) tarafından
suluk al pipetli akitmayanlardan kendisi içerse daha çok icer pipete de alisir 
(5,401 puan) tarafından
Cnm nerde var acaba ben eşime sylum alsın
(1,414 puan) tarafından
Aynen ben pipetli suluk aldım eczaneden wee babynin 55 tl ye  onunla pipetle içmeyi de öğrendi şimdi meyve suyu kakaolu süt filan içebiliyor ;) ilk zmn boğazına kaçıyor su ama bi kaç güne alışıyor.. Tavsiye ederim bnmki de 16 aylık olacak haftaya..
(1,414 puan) tarafından
Ha bide gece emmek için uyanınca su verdim bir iki yudum içip sonra memeye sarılıyor öyle de deneyebilirsin..
(868 puan) tarafından
canim eczanelerde ya da bebek magazalarinda var wee baby akitmiyor biz çok memnunuz
(5,401 puan) tarafından
Allah razı olsun cnm eşime resim attım al dedım çok saolun kızlar
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Benim kız da içmiyordu sonra pipetli su bardağı aldım. Onu çok sevdi içmeye başladı. Su da bi ihtiyaç ek gıda da alıyor çünkü
(5,401 puan) tarafından
Evet yaa eşime syledım alsın dye çok saol cnm
0 oy
tarafından
8 aylık kıxım gündüzleride akşamlarıda veriyorm canm 
(5,401 puan) tarafından
Biberona koyıurum hiç umrumda degl içinde au varmı yokmu eline de veryom içmiyor
0 oy
(1,314 puan) tarafından

Benim kiz benim elimden aliyor suyu içiyor :)

(5,401 puan) tarafından
Bardakda veryırum ama içemiyor  blmıyor içemiyor
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Benim kizimda cok icerdi onceden bu ara oda icmiyor nedense 1 yudum 2 yudum oda zorla gece uyaniyo benim kizda su veriyorum anca o zaman 1 1 bucuk bardak iciyor 2 yasinda kizim sen surekli yokla surekli vermeye calis her vermende 1 yudum icse gene kâr 
(5,401 puan) tarafından
1 bardak içiyorsa çok iyi bir yudum bir gunde anca içiyor önceden çok içerdi 6 aylık ken falan
0 oy
tarafından
Gün içerisinde içer. Yatmaya yakın içer emziririm sonra uyur
(5,401 puan) tarafından
Bnde gece vereyım artık
tarafından
Gündüzleri içmek istemedigin de kaşıkla veriyorumm yemek yediyoruz onun peşine anlamadan veriyorum
0 oy
(1,264 puan) tarafından
Benimkide 1 yaşında günde 3 biberon su iciyor bide benim bardakla verdiklerim var gece de kalkıp iciyor 
(5,401 puan) tarafından
Maşallah bu bardak blmyor ki içmeyi biberon da alyro fırlatıyor
(1,264 puan) tarafından
Benimki bardağıda kendi tutup iciyor alıştır canım suzsuz kalmasın
(5,401 puan) tarafından
Maşallah bu suluk alşsn arrık bardakda vercem
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Ben geceleri uyanınca önce Su veriyorum. Bazen baya içiyor o yüzden önce Su teklif et sonra meme ver
(5,401 puan) tarafından
Tamm cnm bnde vereyim
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Meme emerken suyu pek aranıyordu geceleri benim kızım. Uyanınca meme emip uyuyordu susuzluğu ordan gideriyor heralde. Gene arada veriyordum ama. Şimdi 10cgun odlu memeyi kestim gece her uyandığında su içiyor bol bol 
(5,401 puan) tarafından
Vala annem dyırdu süt sonçta insanın ağzı yapışkan olıyro bnde kesn çok susyor dyroum ama içmiyor
(3,552 puan) tarafından
Sütün cok buyuk bi miktari sudan olusuyor. Tabi su icmesi lazim o ayri ama gece susamiyor demek ki. Sen gene teklif et.
0 oy
(13,202 puan) tarafından
4 tane suluk aldım içmeye alışana kadar su. Avent inkinde alıştı
(5,401 puan) tarafından
Vala bnde eşimi gnderdım suluk alsın dye
(13,202 puan) tarafından
İnşallah alışır
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Gece 3 defa su içer kalkınca 1 suluk rahat biter. Gün içinde de fazla içer. 1 yaş için 30 cc su çok ama çok az böbrekleri ağrır hasta olur bi şekilde alıştır canım. Yediği içtiği hiçbir şey suyun yerini tutmaz
(5,401 puan) tarafından
Vala haklısın içmiyor çok zorluyorum blmiyorum nye oyle yapyr
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Evet gece benim bile ağzım yüzüm kuruyor yavrum o nolur veriyorum içtiği kadar içiyoe sonra emme şovvvv
(5,401 puan) tarafından
Bnde gece vereyim baş ucuna koyayım ozmn
(3,148 puan) tarafından
Ver canım tabi sen kendinden pay biç gece sen susuyorsan o daha minicik o tabi susar
0 oy
tarafından
Canım 6. Ayına girince biberon ile içmedi benim oğlum sanırım uğraştırıcı geldi, 6. Ayında alıştırma bardağı aldıktan sonra çok güzel bir şekilde içmeye başladı, 10 buçuk aylıkken pipetli suluk aldım, onu görünce gidip suyunu içip oyununa devam ediyor baya da içiyor yani o suluğu 2 kere kesin dolduruyorum 
(5,401 puan) tarafından
Küçük biberon varya ona koyardırm 6 7 aylıkken çok içerdi artık içmiyor bnde suluk alacam orda içsin
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım 1 yaşındayken sırf bu sebeple doktora gittim doktor emziriyorsan su vermene gerek yok dedi şimdi 16 aylık elinde suyla geziyor 
(5,401 puan) tarafından
Ama suda içmesi lazm ek gıda alyro sonçta
0 oy
(1,120 puan) tarafından
1 yaşında biberonla suluk la ver eline içsin susuz kalır
(5,401 puan) tarafından
Tamm cnm suluk almaya gttı eşim
0 oy
(812 puan) tarafından
Benim oğlum 2 yaşında vermezsem içmezdi suluk aldım dikaktii cekicek şekilde dolduruyorum sbaah eline veriyorum yada gözünün önünde oluyir surekli içiyor
(5,401 puan) tarafından
Saol cnm bnde suluk vercem artık

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 231 göst.
6 Ocak 2024 Aile kategorisinde Yrdsn (355 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 420 göst.
7 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 1,117 göst.
28 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Minigimm (1,731 puan) tarafından soruldu