0 oy
305 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (163 puan) tarafından

image

image

imageen baştaki çanta bebek bakım çantası olurmu? 

Veya şi pembe ve mor olanlar daha mı kullanışlı kullananlar memnun kalanlar uygun fiyatlı bir bebek bakım çantası önerebilirmi?

21 Cevaplar

+2 oy
(4,698 puan) tarafından
3. Kullanışlı görünüyor e bebekte çok güzel modeller var 
-Reklam-
+2 oy
(274 puan) tarafından
Pembe olanı daha cok kullanışlı canım bende de o var rengi mor 3 aydır kullanıyorum baya memnunum herşey sığıyor içine 
+1 oy
tarafından
En kullanışlı olan mor olan canım 
0 oy
(3,282 puan) tarafından
E bebek yada çiçek sepetine bak bide canım
0 oy
tarafından
düzenlendi

Bunlarda güzelmiş ama ben başka model aldım ve aşırı beğendim içi oldukça geniş, bölmeleri var çantanın sırt detayında fermuarlı cep var telefon ve cüzdan için oldukça kolaylık sağlar, bebek arabasina takmak için aparatı var ay ürün satışı yapan benmisim gibi ovdum ama gerçekten beğendim fiyatı da baya uygun :D

https://ty.gl/ub7swksutm

tarafından
Evet ya geniş baya içini ben çok beğendim
(163 puan) tarafından
Evet bunlar da çok hoşuma gidiyor pembe ve bunun arasında kaldım, bakalım kaç yaşına kadar kullanılıyor bu çantalar?
(14,036 puan) tarafından
17 aylık oğlum bir yerlere uzun süreli kalmaya gidince kullanıyorum hala. Gündelik olarak küçük bir çantam vaar o yetiyor üstü eskisi gibi kirlenmiyor çünkü
(163 puan) tarafından
Anladım normal sırt çantası da olur yani belli bi yaştan sonra,
(14,036 puan) tarafından
Evet ama başlarda büyük çanta iyi oluyor
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Çok küçük geldi bana
0 oy
(242 puan) tarafından
Ben 1 senedir weego nün çantasını kullanıyorum memnunum
0 oy
(211 puan) tarafından
3 numara daha iyi gibi duruyor lcw sa e bebekte ne de çok model var
0 oy
(119,462 puan) tarafından
bilemedim ben sirt cantasi takamiyom omzum cekiyo gibi 
0 oy
tarafından

E bebekten ben 43 tl ye aldm canm

image

0 oy
tarafından

image

ben bunu aldım çok rahat arabaya bile asılıyor içine herşey sığıyor şuan %20 indirim var bence bundan al
(163 puan) tarafından
Bende bebek arabasına takılabilir şekilde almayı düşünyorum, önce bulunduğum yerde çarşıya bir soracağım olmazsa burdan alcam inşllh.
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Sondaki kullanışlı bence.  
0 oy
(15,827 puan) tarafından
Pempe olanın siyahını aldım e bebekten çok kullanışlı geniş ici
0 oy
tarafından

image

boyle bisey aldım ben
(163 puan) tarafından
Bunları biliyorum bebek bakim çanta videolarını izlerken bi bayan tanıtıyordu çok hoşuma gitmişti ne kadara aldınız siz?
tarafından
100 e canim
(163 puan) tarafından
İnternet üzerinden mi aldınız aceba marka söyleseniz netten araştırsam bir
tarafından
Yok canım buradan mağazadan aldım bakarak görerek almak daha iyi
(163 puan) tarafından
Anldm güzel duruyor ama teşekkürler
0 oy
(231 puan) tarafından
Fazla gözlü olmasına ve içinin geniş olmasına dikkat etmeni öneririm. Eğer 350 civarına çıkabilirim dersen de muca diye bir marka var ona bir bakabilirsin. 
(163 puan) tarafından
Ya aslnda heryerde bunu arıyordum bi videoda görmüştüm sizin sayenizde buldum bu da olabilir ama fiyat çok para bağlamak istemiyorum çantaya, ama bakalım indirime filan düşerse alabilirim.
(231 puan) tarafından
Açıkçası 2.5 yıldır her gün kullanıyorum setini almıştım ben. Tık demedi çanta maşallah ben valiz gibi kullandım içi tıka basa doluyor bir sürü gözü var önü arkası yanı her yeri doluyor :))
(163 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim değerlendireyim bir,
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Canım bence boşken en hafif hangisi ise onu al.

İçini çünkü çok fazla dolduruyoruz bide çantanın ekstra ağırlığı çok fazla geliyor
(163 puan) tarafından
Teşekkür ederim bilgileriniz için ilk gebeliğim olduğu için bilgim yok burdan öğreniyorum :)
0 oy
(5,534 puan) tarafından
Mor daha kullanışlıya benziyor canım ben kendim bebek mağazasından inceleyerek aldıydım 
(163 puan) tarafından
Bende önce mağazadan.bakıcam olmazsa internetten getirtcem
(5,534 puan) tarafından
Bence en iyisi öyle yapmak canım
0 oy
(263 puan) tarafından

image

ben bunu kullanıyorum canım gayette memnunum içi çok geniş çok kullanışlı tavsiye ederim 
(163 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim inceliyim bir
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Mor iyi herşey sığar 2 yaşına girecek Bi yere giderken herşeyi sığdırırım e bebekten almıştım bende 
0 oy
(690 puan) tarafından
Acaba bi benmi sırt çantası sevmiyorum LCW den indirimde 40 tlilik spor çantası aldım bebek eşyaları için hem çok uygundu hemde daha şık kullanışlı
(163 puan) tarafından
Ya sırt daha rahat gibi geliyor bana normalde de sırt kullnyorum bazen diğerlerine göre rahat oluyor tercih meselesi :)

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 407 göst.
11 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Eylulyy2 (198 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 1,343 göst.
4 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Gamze amar (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 268 göst.
18 Aralık 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 582 göst.

381,058 soru

11,407,909 cevap

34,945 kullanıcı

...