0 oy
307 göst.
Aile kategorisinde (19 puan) tarafından
2 senelik evliyim, eşimle başlarda çarşıda gezerken kimseye bakmazdi önüne bakar yürüdü ama son zamanlarda yürürken açık giyimli bı kiz görünce bakıyor. Üç dört defa görmezden geldim en sonunda tam da birine baktığı zaman neden bakıyorsun kıza dedim kafasını çevirdi cevap vermedi, sana diyorum dedim ben erkeklere de bakıyorum ne var yani bunda gözüm carpmistir bakmışımdir, nereye bakiyim yolda yürüyoruz dedi. Bu olaydan sonra ne zaman dışarı çıksak sürekli eşime bakıyorum nereye kime bakiyo diye. Mesela karşıdan bı kiz geliyo ve dikkat çekici giyinmiş, benimde dikkatimi cekiyo bende bakıyorum ama bakıp geçiyorum 2 saniye falan ama eşim 4-5 saniye bakıyor. Geçen gün eşim meydanda görevliydi (polis) tam da herkesin olduğu kalabalık bı yer. Gidiyim uzaktan bakiyim dedim ben yanında yokken nasıl davraniyo kızlara bakiyomu falan sonra ne diyorum ben ya dedim vazgeçtim. Düşünmekten başima ağrılar girmeye başladı artık 1 aydır böyleyim. Sizce ben çok mu kıskanç takıntılı biriyim? Hayatımda hiç aldatilmadim ama aldatılmaktan çok korkuyorum. Belki de bu korku beni bu düşüncelere iten.. sizin eşleriniz nasıl bu konuda ?

14 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Bende aynıyım bir çözüm bulamadım valla yolda rahat yuruyemiyorum acaba birine bakacak mi diye
-Reklam-
+1 oy
(891 puan) tarafından
Bana gore takıntılı değilsin.  Haklısın  bakmamasi gerek kim olsa takar kafaya . 
+1 oy
(7,923 puan) tarafından
Valla her erkek bakıyor bakmıyorum diyen yalan söyler ben esimdede gördüm bir iki kere saniyelik baktığını bı kaç kere dile getirmiştim sende erkeklere bakıyorsun ya felan diyor bana bende artık gözlerini takip etmemeye çalıştım kafam rahat yani takmıyorum böyle şeyleri 
+1 oy
tarafından
Bende aynıydım sonradan fark ettim ki eşim beni aldatma düşüncesi aklında yoksa bile ben böyle davranarak o düşünceyi ben onun aklına sokuyorum ve düzelttim kendimi 
(19 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum bazen baktığını görüp susuyorum niye baktın ettin diye darlamak istemiyorum ters teper diye ama bazen de o bakicak ben susucam mi diyorum
tarafından
Göz çarpması oluyor kadında da erkekte de ama erkek göz çarpması değil de mal gibi kadın a bakıyorsa onun orda ağzına tükürülür
0 oy
(415 puan) tarafından
Bende takıntılı kıskancım rüyalarıma giriypr olmadık şeyler artıkın 
0 oy
tarafından

korktugun basina gelir oncelikle bu korkuyu yen.. ama sana da sunu soylim ozellikle ortalik yerde duran polislere ayar oluyorum:D holiwood yildizi gibi gozluk takip sagsol kesiyolar o konuda haklisin.. ama hepimiz bakiyoruz dikkat ceken herseye o da bir gercek..

tarafından
Bizde o polislere bakiyoz  ama :)
tarafından
ben acikcasi birilerine baktiklarini gorunce sen mi koruyosun simdi bizi diyorum soylene soylene geciyorum yanlarindan..
(2,529 puan) tarafından
Polis diye erkeklik duygularını yitirmiyolar sapık heryerde sapık malesef
0 oy
tarafından
Ben bu kadar abartmıyorum bu konuyu bakarsa günahı ona sen istediğin kadar engelle kız bu sefer daha çok yapmaya başlayacak çünkü yasak olan cazip gelir. 
0 oy
(146 puan) tarafından
Bende aynıyım arabayla falan gezerken yürürken falan hep gözüm üstündeydi ama artık alıştım sonuçta benim diyorum :/
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Benim eşimdr bakıyor yolda kavga ediyorum gözüm çarptı diyor ikincisinde bakarsam o zaman kötü niyet olur ama ilkinde bakınca gözü çarpmış oluyor yemedim ama eskisi gibi takmıyorum ne halt yerse yesin diyorum 
0 oy
(279 puan) tarafından
Bir erkek karakter yoksunu ise sen ne yaparsan yap bir odaya da kapatsan içinde o pislik varsa her türlü yapar 
0 oy
tarafından
Bende böyleyim bakacak mı edecekmi şuan bişey yok haklısın
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Bende öyleyim sürekli gözlemlerim 
0 oy
(1,446 puan) tarafından

Bende öyleyim sürekli gözlemlerim bakıyor mu diye

(19 puan) tarafından
Bakıyor mu peki tepkiniz ne oluyor
0 oy