0 oy
106 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Şehir Hastanesi'ndeki ayrıntılı ultrasyon kaç dakika sürdü yanınızda biri girebiliyor mu video çekme izni var mı fotoğraf veriyorlar mı cevaplarsanız sevinirim kızlar

4 Cevaplar

0 oy
(1,585 puan) tarafından
Fotoğraf video izni yok eline malesef resim vermiyorlar benim yarım saat sürmüştü 
tarafından
Resmi bari verseler de fotograf video çekmesek babası da görmezse yani :((
(1,585 puan) tarafından
Malesef vermiyorlar canım tabi heryer bir olmuyor
-Reklam-
0 oy
(3,148 puan) tarafından

Vermiyorlar benim 7. Ayından sonra çocuğumun fotoğrafı yok Ankaradayım ben doğuma babasını bile almadılar değil kontrole :D

tarafından
Amaaa babası da görmezse olmaz ki :((( bende son 2 3 ay şehir hastanesine gitmek istiyorum ama babası da görse keşke ilk bebeğimiz bir de :(
(3,148 puan) tarafından
Valla bizimki iki üç kontrole geldi hep özele gidiyordum orda bile almadılar pandemi başlayınca hiç bir şeyini göremedi özelde ben video çekiyordum sonra taşınınca şehir hastanesine gittim almadılar rbile ben tek gidiyordum hastaneye
0 oy
tarafından
Kimse giremiyor maalesef videoyu bilmiyorm yaa cnm ultrason fotosu da veriliyor
tarafından
Normal kontrolde de verirler cnm sen doktoruna söyle verir benim de ilk bebeğimdi eşim içeri girmek istedi koronadan dolayı yasaklanmış o yüzden fotoğraf verdiler cnm hangi şehirdesn
tarafından
Kayserideyim canım bari normal kontoründe alsalar adamı içeri :( son 2 3 ay kala şehir hastanesine gidip orda doğum yapmak istiyorum şu an özele gidiyorum fakat doğum fiyatı çok geldi o yüzden
tarafından
Bende şehir hastanesinde dogum yaptım cnm ama hep kontrollerimi  de orda oldum maalesef eşimi içeri almadılar sen yine de sor istiyorsan
tarafından
:((( ay, bu çok üzdü ya :(( adam çok heyecanlı bakıyor video falan çekiyor gittiğimiz zaman benden çok daha hevesli :(
tarafından
Hayırlısı olsun inşallah cnm
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Ben Erzurum şehir hastanesine gittim vermediler o kadar da hevesim vardı hic anlamiyor bu doktorlar.
tarafından
Bende albüm yapmak, istiyorum keşke verseler :(normal, kontrolün fotograflarını da mı vermediler canım
(1,022 puan) tarafından
Yok hoc bise vermediler alim bos döndüm:(

İlgili sorular

+1 oy
1 cevap 83 göst.
10 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 89 göst.
19 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 417 göst.
0 oy