0 oy
489 göst.
Diğer kategorisinde (581 puan) tarafından

image

kizlar kızım 5 ay 11 günlük 1 aydır asla kılı almamış. En son 28 Haziran da 7 kiloydu dün tarttirdim 7300 1 ay önce de 7300 dü. Hemşire mama ver dedi. Dün SMA mama vermeye başladım bugün karnı böyle olmuş. Mama yaramıyor mu? Diğer mamar da böyle yapar mı? 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Alerji olmuş sanki Bebelac bizim ki hiç olmadı böyle 
(581 puan) tarafından
Off zaten kilo almiyo mama da alerji yaptı
-Reklam-
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Bence mama alerji yapmis sanki
(581 puan) tarafından
Aynen öyle canım başka marka da yapar mı ki ya
(1,253 puan) tarafından
Aptamil dene istersen bide. Belki süte alerjisi vardir.
(581 puan) tarafından
Doktoru aradım ek gıda başla dedi canım mama verme dedi. Süt alerjisi olabilirmiş
0 oy
(4,994 puan) tarafından
Mama alerji yapmış galiba doktora götürsen daha iyi olur
(581 puan) tarafından
Götürcem canım
0 oy
(9,012 puan) tarafından
Sıcaktan mı dicem ama biraz iri sanki kızariklar alerji olabilir ama bilgim yok ya
(581 puan) tarafından
Biranda oldu canım mamadan sonra. Doktor süt alerjisi olabilir dedi
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Hemen doktora götür canım alerji yapmış yavruma
(581 puan) tarafından
Canım doktoru aradım süt alerjisi olabilir mama verme dedi. Gidecem doktora ek gıda başla dedi
0 oy
(87 puan) tarafından

Canm bence kilosu iyi benim kizim 13 aylik ve daha 7800 kilo bebeklikten beri az alio mama verdim sutim yetmedigi icin yine yaramadi ozel likit mama yedi yine almadi akisina biraktim bende sagligi yerinde olsun:)

(581 puan) tarafından
Aynen kuzum en önemlisi sağlık
(1,499 puan) tarafından
Mukaddes hangi likit mamayı kullandın biz pediasure plus fiber kullanıyorum birde vitamin şurubu kullanıyoruz mamayı günde bir defa zor içiyor yemeside çok fazla değil ama 9.600 den 10 kiloya çıkmış 15 günde
(87 puan) tarafından
Size mama yaramis canm benim kizima yaramadi òzel likit mama verdi ozeldeki doktor infatrini di 60 tanr sisede vermisti 2 ay icti ama hic faydasini gormedik hem ozel kilo aldirici mama yiyodu hem emio hemde bebelac mama veriodum ama ayni tahlil yaptirdik hic bisi cikmadi miyon oldugu icin kilo almio dio herkes anlamadim bende canm
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Canım birincisi bu aylarda kilo alımı yavaşlar 1kilodan 500 grama düşer. Bence kilosu çokta düşük değil. Seni emiyorsa zaten ilerleyen zamanlarda ek gıda ile tamamlar diye düşünüyorum

İkisi mama alerji yapmış. İnek sütü alerjisi vardır belkide. Sen bı doktora git mutlaka sağlık ocağı hemşirelerine bakarak iş yapma
(581 puan) tarafından
Canım doktoru aradım şimdi büyük ihtimal süt alerjisi var dedi. Yoğurt vermiştim o da ağzının etrafını böyle yapmıştı. Ek gıda başla dedi
0 oy
(1,688 puan) tarafından
Alerji olmuş kuzum ya kuymam ben Bebelac kullanıyorum ama hiç alerji yapmadi
(581 puan) tarafından
Canım doktoru aradım büyük ihtimal süt alerjisi dedi. Yoğurt vermiştim o zamanda ağzının etrafı böyle olmuştu. Mama verme ek gıda başla sebze çorbası ver şeftali rendele ver dedi
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Sut alerjisinde biyle olmustu oglumun
(581 puan) tarafından
Ne zaman geciyo bu alerji canım
(1,048 puan) tarafından
11 aylik oglum hala devam ediyor 3 yaşa kada rdevam eden de varmis biz ozel mama kullaniyoruz doktor raporlu sut urunleri yasak inek eti yasak
(581 puan) tarafından
Yaa çok üzüldüm şimdi ya çok zor. Benim yeğenime de oldu onunki hemen geçti inşallah bizimki de öyle olur
(1,048 puan) tarafından
Hemen nasil gecti ozaman sut alerjisi degilmistir nekadar surdu canim
(581 puan) tarafından
Canım onunda yüzüne elime felan yoğurt surdugumuzde kızartıp kabariyodu. Kakasindan da kan gelmişti. Doktor 3-4 ay yoğurt felan verme dedi. Sonra da geçti yani uzun sürmedi onunki tam hatırlamıyorum ama 11.aylara kadar felan sürmedi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 199 göst.
24 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kirazim (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 155 göst.
17 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eylulyy2 (198 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 618 göst.
0 oy
36 cevap 1,225 göst.
27 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Obir_annee044 (389 puan) tarafından soruldu

382,868 soru

11,461,066 cevap

35,048 kullanıcı

...