0 oy
142 göst.
Diğer kategorisinde (22 puan) tarafından
Arkadaşlar kpss ye hazırlanmaya başlayacağım geven sene girdim ama çalışmadım önlisans doğumdan 2 gün önce 73 almışım Amaa tabi bi ise yaramadı bilgilerim heba olsun istmeiyorum kpss tarih notları olan varmı yardımcı olabilecek sayısal mezunuyum sadece matematik türkçeyle bir yere kadar oluyor tarih çalışmaya karar verdim de

6 Cevaplar

0 oy
(8,782 puan) tarafından
Ben full matematik 28 Türkçe neti 7 tane tarih netiyle 88 aldm canım. Ne mezunusun bölüm olarak 
(22 puan) tarafından
Laborant ve veteriner sağlık mezunuyum ziraat müh son sınıfım Amaa şuan onu bitirme imkanım yok o biraz bekleyecek çocuktan dolayı okula gidemem onlisans tan en azından olursa  çok iyi olcak atanma durumun ne
(8,782 puan) tarafından
5 sene önce atandım ben canım. Yine işte daha iyi birşey olur mu diye deniyorum. Ama artk cocuk da oldu zor girerim herhalde sınava. Sağlıkçı ataması çok oldu aslında bu iki senedir pandemiden dolayı. İnşallah sen de atanırsın.
-Reklam-
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Ben hepsini attm. Yeni atanmış olsam notlarm dursq verrdm seve seve
(22 puan) tarafından
Yinede teşekkür ederim
0 oy
(1,004 puan) tarafından
Ah aha ah bin oğlumla hazırlandım kolikti gazlıydı olmadı düşük aldım bütün notları attım:(( şimdi oğlum 2 yaşında 15 güne bende taşınacağım orda tekrar hazırlanacağım... Ama lisans TM çıkıylıyım. Sana tavsiye tarih çok çok ayrıntı içine girsen çıkamazsın . Onun yerine Türkçe matematik coğrafya çöz hatta inan vatandaşlık o kdr kolay ki!!!! Yengem hemşireidi sadece mat coğ Türkçe yaparak atandı .. coğ daha basit bence tarihten
(22 puan) tarafından
Vallaa cografya tarih hic olmadigidn dedim neyden basliyim tarihten ramazan yetgin videolarını izlemeye başladım bi yandan not alarak Amaa çocukla olmadı o biyerden çığlık çığlığa kendine kendine bagriniyor ben bi yerden olmadı yani notta çıkaramadım matematik konularına hakimim test çözüyorum bi yerden komşunun kızına da matematik anlatıyorum ordan da bilgilerim pekişiyor bo sorayim dedim tarih notu  olan varsa en azından onu pdf ye dönüştürüp yada çıkarttırıp üzerinden calsayim  diye
(3,458 puan) tarafından
Hazır video ders notları var ramazan yetkinin onu al onla takip et videolari
(1,004 puan) tarafından
Vala can tarih canavarıyım oldum olası çok severim.. benim bölümüm sosyoloji
 Bu sene felsefe grubu öğretmenliğinden hazırlanacağım ama inan ben bile bu sene tarih çalışmayı düşünmüyorum her sene 2 kitap bitiririm soru bankası  ama sınav farklı. İşte çoğ öyle değil çalıştın mı mantık kurdun mu inan daha basit yine de sen bilirsin... Başka TM
çıkışlı birine daha sor oda sana der zordur tarih diye
(22 puan) tarafından
Tamam canımcim  sagolasin
0 oy
(82 puan) tarafından
YouTube da çok güzel dersler var ,benim hocam sayfasını tavsiye ederim özellikle hem video izleyip hem not alırsanız düzenli bir şekilde de soru çözersiniz güzel puan alabilirsiniz
(22 puan) tarafından
Ramazan hocayı dinliyorum videolarını notta alıyorum Amaa benim oğlan bağırma meraklısı hem sürünüyor hem çığlık atıyor ses kesfindeyoz  galiba o yüzden adamın ne dediğini anlamadım çoğunda olmadı yani o yüzden yoksa muhteşem benim hocam .
0 oy
(802 puan) tarafından
Bebekle nasıl bir yol izlenir banada söyleyin.Gebe olduğum için çalışmam yarıda kaldı.:(
(22 puan) tarafından
Vallaa zor Amaa napalim iş başa düştü devlet hastanesi kontenjan açacak da gircem özel den eleman çıkcak da gircem diye bekledim şimdiye kadar ev kredisi o bu hepsi eşime kaldı bu seferde artık sok  bim  ne varsa gireceksin demeye başladı çalışırım çalışmak günah değil Amaa biseyler i yapabilirim geç değil sonradan üzülmek istemiyorum
(802 puan) tarafından
Aynen geç kalmadan sağlam kapıya dayanmak lazım.Hayirlisi olur inşaallah
(22 puan) tarafından
Inşallah canım inşallah
0 oy
(878 puan) tarafından
Bende önlisans anestezi mezunuyum ama bebeğim beş aylık bakack kimse de yok bende Yetmislerde bişey almıştım calisamadan şimdi de girmek istiyorum ama yine hazirlanamicam sanırım 
(802 puan) tarafından
Bebek uyuyunca çalışılmiyor mu
(22 puan) tarafından
Benimde 84 oda doğular allah yardımcımız olsun
(878 puan) tarafından
Çok az uyuyor uyku düzeni yok fazla uyyunca da evi temizle yemek yap yetişmiyor başına oturup iki üç saat kaklmicaksin ki çalıştım sayilsin
(22 puan) tarafından
Vallaa ona bakmıyorum artık ben ya bazen 20 dk bzen  yarim saat kısa günün kârı diyorum artık napalim
tarafından
Arkadaşım 3 çocukla atandı bu yıl bende gaza gelip basliyayim diyorum

İlgili sorular

+3 oy
18 cevap 518 göst.
19 Mart 2024 Diğer kategorisinde Yuska (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 501 göst.
3 Mart 2024 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (451 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 109 göst.
2 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,728 puan) tarafından soruldu