0 oy
231 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Etsiz yemek düşünüyorum ama çok az seçenek var etli yemekte seçenek çok et yok etin kilosu 55 tl bir tavuk  45 tl hayat böyle nereye kadar zor geçicek ya siz neler yapıyorsunuz bacimlar

9 Cevaplar

0 oy
tarafından

4 yıllık evliyim ete sadece bir kere para verdim 100 TL başkada para vermiyoruz:D

tarafından
Bedavamı orda kız et:):)
tarafından
Kaynanam sağolsun hayvanları var etsiz yaşayamaz dolapta bittimi kesiyolar hemen eee kaynanada kesilir bizede gelir bedafaya ☺️
(13,202 puan) tarafından
Ayy maşallah. Bizim de çok şükür kurbandan olanlar yetiyor da eşimleyken arada almak zorunda kalıyorduk kurban eti yenmiyor bazen bazı durumlarda bizde. O bile masraf Allah alamayana güç versin
tarafından
Öyle valla canım çok şükür kesiyoruz zaten ortak giriyoruz kaynanam fazla fazla koyar Allah yukarda hakkına giremem geçen sene tam etimiz bitti eşime dedim maasta alalım dedik annesi aradı ineğin ayağı kırılmış babamda kasap az para verdi ona verene kadar keserim çocuklarda bizde yeriz demiş birdaha yolladılar kurban eti kadar oda vardı o konuda sıkıntımız yok
(13,202 puan) tarafından
Ahh yüreğine kesesine sağlık kayınvalidenin
-Reklam-
0 oy
(7,673 puan) tarafından
Her şey aşırı pahalanmaya başladı sonumuz nereye gidiyor anlayamıyorum 
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Kiz etsiz yemekte cok olmazmi bizde ayda yilda bir aliriz yani alirsak pahali bizimde butcemize gore 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Yavrum domates olmuş 12 TL patlıcan 9 TL 
0 oy
(279 puan) tarafından
Evet hayat şartları çok zorlaştı ama mecbur alınıyor 
0 oy
(359 puan) tarafından
Herşey pahalı kuzum herşey deterjanlara süt ürünlerine et ürünlerine yaklaşılmıyor kzıım 1 e başlıcak bin liradab fazla tuttu ülkede yaşam çok zor hale geldi vatanımı çok seviyorum ama gerçekten imkanım olsa giderim yurt dışında yaşayan akrabalarım arkadaşlarım var soruyorum gerçekten tek tek maaş ne kadar şu ne kadar bu ne kadar komik rakamlar söylüyorlar en düşük kira bin lira o da oturulacak evmi dersen değil asgari ücretli bir insan kendi zor geçinir o parayla çoluk çocuğa nasıl bakıcak Allah herkese kolaylık versin ne diyim
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Türk mutfağında aslında kıymalı ve etli yemekler çok var haklısın. Etsiz yemek olarak aklıma zeytinyağlı yeşil fasulye, ıspanak, imam bayıldı, patlıcan kavurması, sebze gratenleri, kabak mücveri ve pizza veya gözleme gibi hamur işleri geliyor. 
0 oy
tarafından
Ete para harcamıyorm köfte dışında bişey yemeyiz oda ayda 1 pişer onuda hazr köftr alıyorz köfteci yusuftan
tarafından
Hayr trakyalıyım istanbulda yaşıyorm o nerden çıktı kız
tarafından
Köfteci yusuf dedin ondan
tarafından
İstanbul da da var kız
tarafından
Hmm iyi iyi orda bir tanıdığım var sürekli köfteci yusuf diyip duruyor ondan
tarafından
Anladm canm

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 133 göst.
16 Haziran 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Hawa (1,552 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 234 göst.
9 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Segvi (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 312 göst.
0 oy
6 cevap 113 göst.
27 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Fairytalee (2,399 puan) tarafından soruldu

379,210 soru

11,351,536 cevap

34,822 kullanıcı

...