0 oy
440 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (365 puan) tarafından
Kızlar hastane çantası kac haftalikken hazirlanmali sizce 

16 Cevaplar

0 oy
(2,749 puan) tarafından
Ben 34 tu hazrladm bence 30 dan sonra yavastan hazirlanmali son haftalar cok agirlsiyorsn 
(365 puan) tarafından
Bende 25 im bilemedim hazirlasam mi hazorlamasammi kiz bebek erken gelir diyolar bide sezeryan olcam bilemdim☺☺
-Reklam-
0 oy
(5,938 puan) tarafından
32.haftamda hazırladım canim
0 oy
tarafından
En sevdiğim konulardan bitanesi ben 22 de başladım valla çok da iyi oldu derdim tasam kalmadı hiç olmasa yarın 32 olcak hlaim bile yok bisey yapcak
(365 puan) tarafından
Desene ben geç kalmışım 25 oldum bende yıkamaya baslasamiki kıyafetlerini falan ☺☺
tarafından
Bence başla canım sonra zorlanıyo insan çünkü bak ben 4 kg aldım sadece ama çok zorlanmaya başladım  hani oyüzden de şimdiden hazırla da bir daha uğraşmassın sonra zor olur
(365 puan) tarafından
Hemen çamaşırları yikamya gidiyorum ozman ☺☺❤
Sende sağlıkla alırsın inşallah bebisini❤
tarafından
Amin tatlim kolay gelsin
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Ben 30 . Haftada hazirladimm
0 oy
(3,149 puan) tarafından
30ncu haftadan sonra mutlaka erken doğum riskini de göze alarak hazırlanmalı ben 32 de hazırladım zaten tam anlamıyla bitti denilmiyor eksikler mutlaka çıkıyor 
(365 puan) tarafından
25 haftaligim 5 hafta daha bekliyorum ozmn ☺
0 oy
(845 puan) tarafından
32 haftada yıkadım ütüledim hazırladım canım 
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Yarın kismetse 33 haftaya girecez bugün çamaşırlarıni yikadim yarın ütülerim dha yikanacak çok şey var çıktıkça çıkıyor geçen kendi pijamalarimi falan yikadim şimdi bebeğinkilere geçtim aklıma çok şey geliyor bnce hemen baslamalisin derim:)
0 oy
tarafından

Bak buda ilk giyeceği olacak 

image

(365 puan) tarafından
Amanim yerim ben onları yaa❤ rabbim sağlıkla kucagina almayi nasıp etsin Canimm❤❤
0 oy
(1,390 puan) tarafından
31 haftamdayım yeni hazırladım canım. Gecelik takımım, göğüs pedi, depend bez fln kaldı bi
0 oy
(6,724 puan) tarafından
30.haftadan sonra yavaş yavaş hazırlanmalı bence canım ne olur ne olmaz ☺❤
0 oy
tarafından

35+4 oldum hazır sayılır kuzum hazırlıyorum sonra gelen oluyor bebeğin elbiselerine bakalım diye:D tekrardan dökülüyor

0 oy
(12,856 puan) tarafından

Ben 33 de çantayı hazırladım koydum kenarıya 37 de de arabaya koyduk hatta hastaneye giderken giyeceğimiz kıyafetler bile odanın köşesinde hazırdı :)

0 oy
(3,798 puan) tarafından
32. Haftada hazırdi benm cantam canm
0 oy
(305 puan) tarafından
31 haftaligim hala ortada bsey yok :))
0 oy
(2,931 puan) tarafından
31 32 gibi hazir olmali bnce 35 de doğurunca :))
0 oy
(24 puan) tarafından
En geç 30 da hazirlamalisin canım. Ben 34 de haziradım geç oldu çünkü git gide agirlasacaksin ve bir ihtiyacın olduğunda gidip almak bile zor gelecek..Bence hazırla yavaştan 
(365 puan) tarafından
25 haftaligim daha bide bebiste kiz olunca insan tedirgin oluyo erken gelir diyip duranlar olunca . Hazirlasammi bilemdim☺☺
(24 puan) tarafından
Hazırla canım sen hazırda bulunur  erken doğum olduğunda kaptığin gibi gidersin çantanı hastaneye

İlgili bir soru bulunamadı

379,940 soru

11,373,842 cevap

34,856 kullanıcı

...