0 oy
263 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından
İyi akşamlar dertleşmek istiyom kendimi iyi hissetmiyom hep huzursuz ve mutsuzum kimseye pek guvenemem arkadaş edinemem kimseye derdimi anlatamam hep icime atarım uzulurum herseyi hep kafama takarım biri birşey dese  sabahlara kadar uyuyamam neden boyle dedi neden boyle yapti diye neden boyleyim ya ne yapmlıyım çok bunaliyom

9 Cevaplar

+2 oy
(4,237 puan) tarafından
Inan okurken yoruldum kendine bi ugras bul.nebilim.mutlu olacagin yerlere git.mutlu oldugun insanlarla otur sana iyi geken ne varsa dusun onlarla.mesgul.ol insallah duzelir
(4 puan) tarafından
Ya ugraş falan buluyom yazma yaparim surekli kuran okurum . Ama sevdiklerime deger veririm onlar icin herseyi yaparim onlar yapmayinca kırılıyom kimse uzulmesin diye dertlerimi bile soylemem
(4,237 puan) tarafından
Sen cok ince dusunuyosun bu seni cok yipratir yorar anlatman konusman lazim herseyi kendine dert etme hayat kisa ....
(4 puan) tarafından
Valla cok yoruldum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kendine hobi edin bence 
0 oy
(621 puan) tarafından
Sanki beni anlattınız ya şurda bekleyim şahswn böyle olmayı istemiyorum ama olmuyor bi türlü beceremiyorum 
(4 puan) tarafından
Bende elimden geleni yapiyom ama baş edemiyom
0 oy
tarafından
Offf okurken yoruldum   bu neymiş arkadaş yaaa:)))
(4 puan) tarafından
Birde beni düşün yaşarken
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Sana tavsiyem biri birsey dedigi zaman aklına takılmadan bam bam sor neden dedin diye. Cok rahatlıcaksın
(4 puan) tarafından
Soramıyom takmiyomuş gibi yapiyom ama takiyom
(10,978 puan) tarafından
Sormalısın. Dedigim gibi tavsiye. Ben bunu boyle yaptıgından beri kafam rahat yatıyorum
(4 puan) tarafından
Tamam deneyecem
(621 puan) tarafından
Bende deneyeceğim bakalım
0 oy
(1,671 puan) tarafından
Mutlu olacavin şeylerle ugras canım gez toz film aç bu şekil kendini çok yiprstirsin
(4 puan) tarafından
Yapiyorum ama kafama birsey takilinca engel olamiyorum aileme kırıldım annemin sesiyle uyandım kacgundur aramiyolar bende inat ettim aramiyom inan şuan aglayarak uyandım ozlemimden boyle kafama takacam o arayana kadar off ya ;(
0 oy
(3,467 puan) tarafından
Valla canim 4 çocuğum var ev isi çocuklar bu araya bide el işi sigdiriyorum bu dediklerini düşünecek hic zamanım kalmiyor inan gece 2 ben pert yat kalk aynı rutin
(4 puan) tarafından
Valla bende hamileyim ev isleri zaten eşimin ailsiyle yasiyom ama kafama takinca afedersin tuvallettw bile aglama tutuyo
(3,467 puan) tarafından
Canım benim kendine edersin bak şimdi herkes mışıl mışıl uyuyor degilmi senden kimsenin haberi yok ne düşündüğünden ne çektiğinden de kimsenin haberi yok olsa bile kimsenin umdu degil sen kendini düşünmezsen kimse seni düşünmez ve senden birdaha da dünyaya gelmez o yuzden pozitif dusun kuzum
(4 puan) tarafından
Bende sikayetciyim zaten bu durumdan
(4 puan) tarafından
Neden ben herkes mutlu olsun diye umursuyom neden kimse beni umursamiyor neden kimse beni anlamak istemiyor yoruldum
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Okurken ben yoruldum bu hayatı bu kadar önemseme düşünecek başka bir şey bul hobi edin 
(4 puan) tarafından
Deniyom ama oan gwcmiyo o sikinti
0 oy
(580 puan) tarafından
Boşveeer dünya öyle de böyle de dönüyor. Hayat ciddiye alıcak kadar uzun değil. Gamsız, vurdumduymaz ol azıcık. Bak nasıl rahatlarsın:)))
(4 puan) tarafından
Keşke hep deniyom umarim basaririm

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 69 göst.
20 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Medine htcnur (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 44 göst.
20 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Medine htcnur (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 291 göst.
0 oy