0 oy
198 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (87 puan) tarafından
Selam canlar sahan ve tavadan yuzum gulmedi karaca aldim tahta kasik kullanmama ragmenbhep çizildi,bernardo aldim hem çizildi cizilen yerler pas gibi oldu, döküm tava sahan düşünüyorum tavsiye eder misiniz bosa para vermeyim artik 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından

Çizilmeyen tencere yoktur herhalde kuzum ama çelik en iyisi ya :)

(87 puan) tarafından
Canm tabi celik iyi ama omlet, gozleme icin yapismaz bi tava ariyorum
tarafından
Tamam onunda çeliği var anam
(87 puan) tarafından
Celik yapisiyor ama
tarafından
Mirveee mirveee jiletlicem kendimi mirve :D hiçbirşeyi beğenmiyorsun mirve :D dur internetten araştırim senin için
(87 puan) tarafından
Hahahha Allah razı olsun  granit demisler ama ona bakayim bende
-Reklam-
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Granitler çizilmiyor sanırım benm yok ama sanmıyorum çizilsin
(87 puan) tarafından
Granit kaplama değil ama dimi komple granit
(7,768 puan) tarafından
Evet kuzum granit tellemesen demir sürmezsen sorun olmaz diyorlar güzelce araştır sen bi
(87 puan) tarafından
Allah razı olsun canım oyle yazmis herkes
0 oy
(5,534 puan) tarafından
Ben evlenirken schafer aldıydım canım memnunum 4 yıl bitiyor birde 2 yıl olacak markasını tam hatırlamıyorum 3lu kapaklı aldıydım oda güzel çıktı 
(87 puan) tarafından
Saol canm bakayim bi
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Kaplama olanlar çiziliyor benim granit var Korkmaz'ın her kaşığı kullanirim 4 senedir cizilmesi yok 
(87 puan) tarafından
Ciddi mi ya komple granit diyecem dimi alırken
(7,441 puan) tarafından
Aynen canım
tarafından
Ednr bana fotosunu atarmisn canim. Çok feci bir merk içindeyim. Acil arıyorum
(7,441 puan) tarafından
Müsait olduğum bı ara atayım canım sabah erken şehir dışına çıkacağız akşam gelince atayım inşallah
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Çelik bence gorumcemin tencereleri de çizik bulunmaz çünkü hep der asla tel kullanmayın diye
(87 puan) tarafından
Ama celikte yumurta gözleme yapismaz mi
0 oy
(67 puan) tarafından
Emsan perge serisini inceleyin döküm sahan tava tencere hepsi var sahan ayrıca fırına girebiliyor 
(87 puan) tarafından
Hadi ya cok teşekkür ederim canım
0 oy
(3,738 puan) tarafından
Thermoad diye bi marka var herkes çok övüyor ama kullanmadım bilmiyorum canım bi araştır istersen. Bide korkmaz ürünleri çok kaliteli oluyor onlara da bakabilirsin
(496 puan) tarafından
Bunu ben kullanıyorum çok memnunum
(3,738 puan) tarafından
Evet bende hep iyi şeyler duydum
(87 puan) tarafından
Aaaaa hic duymadim canm hemen bakayim saolasin
(3,738 puan) tarafından
Rica ederim canım inşallah güzel bişey bulursun şansına :)
0 oy
(4,259 puan) tarafından
Ayy valla bi nesil karaca aldi hep kaldir cope at o hale geldiler, aryıldız onerebilirim granitleri çok iyi, bi de sana tavsiyem bulasık makinasina koyma, aynı tavadan annemde ve bende var, annem elde yikar hep ilk gun ki gibi benimkinin de ici bi degisik oldu
(87 puan) tarafından
Cokcok haklisin canm valla mis gibi 3 ay gitti tavam sonra eringeclik derken artim yapismaz özelliği gidiyor makine çiziyor bu sefer atmayacam inşallah saolasin
(4,259 puan) tarafından
Aynen canim eringeclik bi de ben calisiyorum bazden hemen toparlansin diye koyuyorum, bi de esim de koyuyo benim bi yere kadar koymadim bende sonra saldim ama aryildizlari koymama ragmen iyi durumdalar :)
0 oy
(279 puan) tarafından
Emsan dene canım 
0 oy
tarafından
Valla masterchefte karacanın siyah bi tenceresi vardı yemek yapan yatışmacılar çelik kaşıkla kullanıyoşardı reklam araçlı tencere tava hepsi setti bi bak istersen

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 99 göst.
1 Haziran 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Fatimafatima (888 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 39 göst.
15 Eylül 2023 Diğer kategorisinde .SU. (4,997 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 75 göst.
3 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Elvan00 (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 167 göst.
7 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı