0 oy
135 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,529 puan) tarafından
Çok kötüyüm kızlar ya sirkeli su tuzlu su hepsiyle gargara yaptım sarımsak koydum fırçaladım parol içtim hiç bişey fayda etmedi beynimi oyuyor :( 37 haftalık hamileyim doktorlar hiç bişey yapamıyor da ne yapicam ben böyle nolur dua edin geçsin ya :(

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende şimdi sarımsak koydum ama koymadan çizdim ezdim azicik suyunu cikardim disime işlesin diye bana fayda etti. Karanfil yağı varsa onu bi dene istersen
(2,529 puan) tarafından
Sarımsağı ikiye bölüp dişimin arasında yavaş yavaş ezip o acısını çıkarmaya çalışıyorum yanıyor dış etlerim az da olsa uyusturuyor :( gerçekten çok kötü bu diş ağrısı Allah düşmanıma vermesin
tarafından
Evet bende 3 haftadır çekiyorum her gece ayni sey Rabbim sifa versin inşallah :(
(2,529 puan) tarafından
İnşallah canım
-Reklam-
0 oy
(341 puan) tarafından
Rabbim yardım etsinn canim yapilecek şeylerde kisitli.benimde basıma gelmisti iste her önlüğü giyenin adi doktor bana hamileyken gittim 20 lik disin çıktı dedi bende 3 kez cikti kurtildum bu neyin agrisi dedim oda dördüncüsu cikiyor dedi neyse esimin akrabasina gititk onlara da dedim yasli teyze de nobet şekeri al agzinda erit dedi verdiler bir iki erittim ertesi gun kendiliğinden agri geçti sana da ins boyle bir mucize olur geçmiş olsun 
(2,529 puan) tarafından
O ne canım nöbet şekeri ilk defa duydum
(341 puan) tarafından
Bizim yorede oyle derler de bakiyim nwtten gorsel bulursam atarim .bunu memlwkette akinti icin bile kullanıyorlar
(2,529 puan) tarafından
Bilmiyorum canım bı ativerir misjn sana zahmet
0 oy
(341 puan) tarafından

Sana bahsettiğim nobet şekeri bu cnm

image

ĺ

(2,529 puan) tarafından
Sağolasın canim aktarlara falan bir bakayım ilk defa duydum
(341 puan) tarafından
nöbet şekeri faydaları;

Bağışıklık sistemini güçlendiriyor.
Halsizliği gideriyor.
Boğaz ağrısını geçiriyor.
Sindirim sistemini çalıştırıyor.
Ağızdaki yaralara iyi geliyor.
Kansızlığa iyi geliyor.
Göz sağlığını destekliyor.
Mide ağrılarına iyi geliyor.
Metabolizmayı hızlandırıyor.
Vücuda enerji kazandırıyor.
Burun kanamalarını durduruyor.
Böbrek taşı düşürmede fayda sağlıyor.
Ağrı kesici özelliği ile bilinmektedir.
Üst solunum yolları enfeksiyonlarında etki sağlıyor.
Kronik öksürüğe iyi geliyor.
Buda dıger faydaları
Benim dışımın ağrısıni durdurdu hamileyken ins senininkide oyle olur
(2,529 puan) tarafından
Kiz baya faydaliymis ilk kez gördüm deneyecem inşallah Allah razı olsun ❤️
(341 puan) tarafından
Senden de Allah razi olsun ins Rabbim sifana vesile  kilar .
0 oy
(496 puan) tarafından
İlk kızımda o dişten ben de çok cektim artık annem falan kızdı bu ağrıyla dığum yapardın falan gece gndz artık beynim zonkluyodu doğumuma 20 gün vardı gttim geçice dolgu yaptı sonrasında 40 çıkınca tekrar gttim kanal tedavisi fsln uyguladı eğer dayanamıyosan git canım uyuşturmadan temzliyo ilaç faln koyup kaptsın dayanamıyorm dersn
(2,529 puan) tarafından
Önceden bir dolgu yaptırmıştım o da ağrıyor canım düşmedi de duruyor öyle film çekilmesi gerek dolgunun altı ne durumda bilmiyoruz dedi cekemiyolar da malesef
0 oy
(423 puan) tarafından
Bende 39 haftaligim canım geçen hafta aynı senin gibiydim kamal tedavisi yaptırdım bebeğe etkisi olmuyomuş doktorum öyle dedi bence git ilk kendi doktoruna izin kağıdı al sonra dişçi bul git başka türlü gecmez
(2,529 puan) tarafından
Eski dolgum var onun altı ağriyor canım düşmedi de o yüzden doktor anlayamıyor ne olduğunu film çekmek gerekiyor ama çekemem dedi

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 108 göst.
28 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde LMihrace (7,177 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 82 göst.
25 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 136 göst.
14 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 80 göst.
6 Mart 2023 Aile kategorisinde MARMELAT -_- (556 puan) tarafından soruldu

378,323 soru

11,323,613 cevap

34,775 kullanıcı