0 oy
102 göst.
Diğer kategorisinde (592 puan) tarafından
Kızlar 26 günlük bebeğim var 3 gün oldu afedersiniz kakasıni yapmadı sürekli kasılıyor ama gaz cıkıyor kaka yine yok bir cay kaşığının ucuyla zeytinyağı verdim masaj yaptım ama yok kabız mı degil mi cozemedim de internetten baktım sadece anne sütü alan bebeklerin 10 güne kadar yapmaması normalmis benimki hem anne sütü alıyor hem mama iciyor onla alakalı olabilir mi 

8 Cevaplar

0 oy
(1,850 puan) tarafından
Normal kuzum 
(592 puan) tarafından
Ya ilk zamanlar cok yapinca suanda oyle yapmasi lazim saniyorum ilk bebegim bilgimde yok cok tesekkurler
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet normal benim oğlum o zamanlard bir hafta yapamadığı da olurdu doktor on güne kadar normal dedi on günu geçerse git sancısı gazdandir onun
(592 puan) tarafından
Sagol kuzum ilk bebegim bilgimde yok hani bende buyuk adam gibi kabiz oldu heralde diyorum esimle basinda bekliyoruz ki kaka yapsın diye
tarafından
Anlıyorum bende böyleydim benimde ilk çocuk şuan için bir yaşında az çok alıştık durumlara:)
(592 puan) tarafından
Kuzum peki seninki anne sutu mu aliyordu yoksa mama mı kullaniyordunuz
tarafından
Benim altı ay anne sütü içti senin ikisini de alıyor. Doktora sor mama alınca nasıl oluyor bilmiyorum normalde on güne kadar doğal bi durum ama henüz üç gün olmuş büyük bir insan gibi hep olmaz bı haftadan sonra götür sende sürerse
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Mama içiyorsa yapması gerekiyordu yarına kadar da bekle hâlâ yapmasa götür artık doktora
(592 puan) tarafından
Evet mamada kullanıyor her emzirmenin arkasına doymadıgı icin belirli ölcüde mamada iciyor arkadaslar normal demis ama bilemedim simdi
(3,832 puan) tarafından
Sen yarın sabah sağlık ocağı arayip bi sor yinede
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Geçmiş olsun cnm masaj yap ayaklarının altına karnına bebeği gayet sıcak tut ayaklarını hiç çorapsız tutma sütun var ise bol bol emzir midesi büyümesin mamayı takviye olarak doymazsa ver kendini de sıcak tut çorapsız gezme sakın mama içiyor ise normal değil kaç öğün verdin yapmış olmalıydı doktoruna danış sen emziriyor isen anne sütünde normal on güne kadar yapmaması ama sen mama alıyor diyorsun doktor mu verdi mamayı doymuyor kilo almıyor mu dediler.
(592 puan) tarafından
Kuzum bebegim doymuyor doktorumda önce emzir arkasından belirli ölçüde mama ver dedi doymazsa dedi bazen emziriyorum doyuyor uyuyor bazen veriyorum ama gunde 4-5 kere kesin veriyorum yani ona ragmen yapmadı
0 oy
tarafından
Mama kabızlık yapıyo ondan cnm 
(592 puan) tarafından
Gotürsem mi kuzum hastaneye ya
tarafından
Götür  canım
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Sadece anne sütü alıyor olsa sıkıntı olmazdı ama mama içiyorsa yapmaması sıkıntı mutlaka götür doktora canm
(592 puan) tarafından
Kuzum acile mi götürsem
(4,089 puan) tarafından
Götür canım bugünde çekmesin yazık
0 oy
(2,128 puan) tarafından
Olabilir canm doğrudur biz bu şikayetten dolayı kaç kere doktora gittik dediğin gibi 10 gün yapmaması normalmiş sen günde ver zeytinyağı iyidir 
0 oy
tarafından
Kaka dan dolayı yaptığını sanmıyorum. Gazi var ondan huysuzlaniyor 

İlgili bir soru bulunamadı

381,188 soru

11,411,576 cevap

34,953 kullanıcı

...