0 oy
1,876 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Hanımlar 2 gündür arkadaşım bendeydi. Kızı ağır bağırsak enfeksiyonu geçiriyor. Tek yapadi bana gelmek istedi. Bende birşey demedim. Hastalık çünkü. Rabbim korusun küçük çocuk. Ama şöyle bir şey var arkadaşım çok açık giyiniyor. Saygım sonsuz onun kararı istediği ni giye bilir karışmak bize düşmez. Geçenlerde de gelmişti. 2.3 saat oturtup gitmişti. Eşim ikide bir beni uyardı. Uyar hareketlerine dikkat etsin dedi derdi ney önümde eğiliyor herşey ortada insan az dikkat eder dedi ki arkadaşımı uyardım. Lütfen bak sonra kızıyor eşim diye o varken oturma odasında oturma di bile bebeği aldı hep yatak odasında oturdu. Bu sabah ta ne oldu anlamadım açık açık arkadaşıma Büşra yi uyardım ama galiba sana demedi dedi bu şekilde giyinip evime geleceksen lütfen bir daha gelme dedi   ya adabinla. Az dikkat et giydiklerine yada ben evdeyken gelme dedi ben yokken gel ama benim gelmeme evde olma dedi şaştım kaldım. Hiç birşey demedim.  Tek dediğim kanka ben seni uyardım bekliyor dum böyle bir patlama dedim hiç birşey demedi eşimede bir şey diyemedim arada kaldım.  

59 Cevaplar

0 oy
(48,657 puan) tarafından
esin hakli.canim.sende kalmasi hata
tarafından
Kalcam dedi kalma diyemedim
-Reklam-
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Helal olsun eşine.... 

tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
tarafından
Eşinde ki mertlik öyle herkeste bulunmaz helal olsun 
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Benim kizkardesim gelmişti aynen öyle rahat davranıyordu eşim bana onu uyarmami söyledi bende kardeşimi uyardım  ve aynı odalarda oturmayiz da zaten sadece evin içinde karşı karşıya gelirken diye yani nerde nasıl giyinmesini davranmasını bilmeli insan ki arkadaşım gelecek olsa eşim asla eve gelmez misafirim gidene kadar
tarafından
Benimkinde şu var işten çıktı 7 dedinmi evde cnm kahve ve arkadaş hayatı yok eve gelmeyp nere gitsin. Yatak odasından çıkmadı gerekmedikçe zaten
(2,244 puan) tarafından
Yani yatılı olması zor olmuş
(2,244 puan) tarafından
Ne güzel saati belli adamın ve uyarmışta zaten eşin doğru olanı yapmış
0 oy
(403 puan) tarafından
Valla ben olsam esinin dediklerini aynn söylerdim arkadaşıma eşin evdeyken kalması saçma iyi niyeti olsa kocanın yaninda öyle hareketler yapmazdı ki sen uyarmışsın ona rahmen devam etmiş art niyeti belli burda kocan sana olan sevgisini sadakatini ispatlamış neler duyuyoruz karısina yapmadığını birakmayan aldatan falan vs
tarafından
Aynn oyle cnm
0 oy
tarafından
vallaha helal olsun esine bu devirde neler neler yazanlar var burda bacim bence esin cok cok hakli
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Arkadaşının senin evinde ne işi var ya 
0 oy
(1,145 puan) tarafından
Uyarmaya rağmen böyle yapması hoş değil birde nasıl kıskanmadın eşin herşeyi ortada demiş ben olsam sert bir dille uyarırdım
0 oy
tarafından
Büşracım öncelikle isteyen istediği yerde istediği şekilde giyinir. Ancak arkadaşının ve senin bu özellikleriniz ve tercihleriniz birbirine uygun değilse eşine kalmadan öncelikli mesafeyi sen koymalıydın. Eşin müdahale etmek zorunda kalmış ve bence bu sebeple zor durumda da kalmış. 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Eşine helal olsun valla söylenecek tek kelime 
0 oy
tarafından
Bacım maşallah sendeki de iyi rahatlık valla benim arkadaşım evimde orası burası açık oturacak ben müsade etmem asla
0 oy
(295 puan) tarafından
Ya bu edep meselesi misafirsin sonuçta ve seni uyarıyorlar. Böylelerinden zarar gelir dostum açık ve net 
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Eşin haklı sanırım birşeyler gördü yada farketti
0 oy
tarafından
Eşin bi tarafta kalsında sana şaştım nasıl rahat olabiliyorsun birinci hasta olmuş kızı ya senin çocuğuna size bulaşsa çok zor kızım bayramda eltimin oglu 1 dakka yanına geldi diye ondan kaptı tombiş kızım gitti eridi gören ona inanamadı eridi iştah gitti zor toparladim canım psikolojim bozuldu kilosuyla şimdi eski kilosuna getirmeye çalışyorum  ki benimki bir dakka yanında kaldı sen evine cagirmiisn.ikincisi ise böyle açık giyinen birilerini nasıl eşinin olduğu ortama getirebiliyorsun sakin deme ona buna güveniyorum beklemedilerin darbe vuruyor bi kere caiz bile degil eşin bakmış senden tepki yok o devreye girmiş iyide yapmış ama ben olsam bastan taviz vermezdim sonu böyle olmazdı o kadar yanında kaldı bak yine kötü olan siz oldunuz
tarafından
1 asla evime gelecek olana kolay kolay gelme demem
2 .   3 cu kişiler için asla eşimle kötü olmam
3 .   Kimsenin giyimi beni alakadar etmez. Ben uyardım.  Beni gale almadı.
tarafından
Bir laf vardır ""başkasına  edemiyorsun kendine edebiliyorsun" ö yüzden sen bastan izin vermeyecektin sonuçta çocuğu hastaymış bulaşabilirdi bu diğeri ise kimse benim evimde öyle giyinemez başkasının kılık kıyafeti beni zerre ilgilendirmez ama evime gelmişse benim evimin kurallarına uymak zorunda  seni tınlamamış bile ama eşin iyi yapmış ki zaten eşin haklı onunla 3.kisiler için tartışman abes kalırdı .
0 oy
(146 puan) tarafından
Eşin ne güzel demiş. Bazı insanlar oh malzeme çıktı der işine gelir senin elin rahatsız olmuş uyarmış çok da iyi etmiş 
0 oy
(565 puan) tarafından
Sana bısey dıım mı zorla kocanın kafasına arkadasını sokacaksın bu gıdısle kadın halimle bile goz kayıyor acık hanımlara sen tutmus evine goturmussun
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Bence arkadaşın hoş değil eşinin önünde neden eğiliyo bile bile yapıyo diye düşündüm çünkü ben de açığım ama elalemin kocası onunde eğilmiyorm oramı buramı açıp gezmiyorım hele de eşi evdeyse ne işi var arkadaşın gitmesi lazım çok iyi niyetlisin sanirim

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 925 göst.
24 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Herhangi biri (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 1,243 göst.
30 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Yusuferenim (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 855 göst.
30 Mart 2024 Diğer kategorisinde fatmahilall12 (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 869 göst.