0 oy
209 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Eksik var mı varsa yazar misinz rica etsem

image

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yanına birde su marketlerin çantasi oluyor ya öyle bişey al etrafı toplayınca öyle bişey lazım oluyor 
tarafından
Fyz güldüm ya ne demek o ağzına kadar isiyebilme
tarafından
Valla bizimkı öyle doğdu bi de yan işiyordu :))) üst baş dayandiramadik. Annem sağolsun kirlileri yolladım yıkayıp getirmişti
tarafından
Özlem. Pipipet var çok işe yaramıyor ama :))) mendil kapatın her alt değişmede 20 aylık oldu az önce değişmek icin açtım altını başladı işemeye bide öyle gülüyor ki ne yaptığını dà biliyor yani
tarafından
Allah sana bağışlasın :)) benimki dört aylık işiyor da farkında değil :D
tarafından
Sağol cümlemizin evlatlarını bağışlasin Rabbim
-Reklam-
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Kafam karıştı işaretli ve işaretli olmayanlar felan anlamdım ya 

Puset nerde neye koyacaksın bebeğini kendin yatağın için bir nevresim götür mutlaka alt açma takımın yazmıyor onu yanına al o alt açma takımının ince bı midneri oluyor çocuğu üstüne koyaman için 
tarafından
İşaretli olanlar çantaya yerlestirdiklerim alt açma minderi gerekli olur mu bir gece kalacağı zaten
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Alt için tekli pijama al. Hırka al kendine ya da yelek daha iyi olur. Islak mendil al. Orkid filan işe yaramaz ayrıca idrar yapar gibi kan boşalıyor hasta bezi al 10lu paket evde de kullanırsın 3 4 gun öyle geliyor. Evde pede geçersin. Bebeğe de çorap al mutlaka. 
tarafından
Tamam canım çok sağol
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Kendin için  yedek 2takim daha pijama  atlet ve iç çamaşır koy canım. Çünkü sürekli değiştirme ihtiyacı duyuyuyosun.

Hastaneden çıkarken kalın bi hırka lazım olur.
0 oy
tarafından
Puset görmedim bide bakım örtüsü bebek için 
0 oy
(194 puan) tarafından
Mama ve biberon almalısın bnce ama sen bilirsin
0 oy
(8,995 puan) tarafından
Çıkarken giymek için rahat bir kıyafet kirlileri koymak için poşet
0 oy
(748 puan) tarafından
Bide cezve gotur yaninda sutun gelmez mama yapmaya su isitmak icin yada odana minik ketil var ondan koy 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 316 göst.
0 oy
9 cevap 726 göst.
0 oy
13 cevap 308 göst.
15 Ekim 2021 Diğer kategorisinde S.m.h (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 195 göst.

378,904 soru

11,341,417 cevap