0 oy
640 göst.
Diğer kategorisinde (2,011 puan) tarafından

Müracaatınızın değerlendirilebilmesi için 1 ay içerisinde ikametgah belgesi, kimlik fotokopisi, aynı hanede ikamet eden 18 yaş üstü her aile bireyi için; tapu belgesi, gelir durum belgesi, engelli ve hasta bireyler var ise; durum belgesi, engelli aylık ve evde bakım gelir belgelerini İBB Sosyal Hizmetler Müdürlüğü EDİRNEKAPI ya getirmeniz gerekmektedir. B002. 

KIZLAR BU BELGELERI GITMEDEN GONDEREBILME SANSIM VAR MI IKI COCUGUM VAR HAMILEYIM GIDEMEM BOYLE MESAJ GELDIYSE ONAYLANDI MI KIZLAR

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

Cannoş bu mesajın ardından bi tane daha mesaj gelecek en yakın kaymakamlığa teslim edin diye banada aynısı geldi onaylanmış demek oluyo bu hemen geliyo cevabı bana 2 haftada geldi cevabı hadi inşallah 

(2,011 puan) tarafından
ben sut ve yenidogan paketi de soylemisim ama gecen sene basvuru yaptigimda soylemistim eve gelince dedim ama not almadilar bir daha 153 arayimmi 7 aylik hamileyim
tarafından
Bende çok dedim ama malesef pek umursamadılar ama istersen yinede ara sen orayı benide ek iş verelim diye aradılar ibb den yarın arıycam adamı kısmetse bakalım ne işmiş öğrenecem
(2,011 puan) tarafından
bide bana sogum yapinca bir kerelik nakit para verceklerini soyledi onu biliyor musun
tarafından
O çocuk parası ben ilkine 300 ikinci 400 3 üncü 600 aldım ptt ye senin adına yatıyo yanlızca eşin alamaz
(2,011 puan) tarafından
yok onu biliyorum eve inceleen adam soyledi bu baska
-Reklam-
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Eşin götürsün benimde çocuk var diye eşim götürmüştü 
(2,011 puan) tarafından
onaylanmis sayilir yani ddmi cevabi cok cabuk geldi ya
(1,154 puan) tarafından
Evet evet on inceleme olumlu olmuş demek bu
(2,011 puan) tarafından
ay insallah ya uzun surer mi
(1,154 puan) tarafından
Bana 1 haftada dönüş oldu canım ama belli olmaz
0 oy
tarafından
Bana geldi götürdüm 3 ay oldu yeni sadece kart onaylanmis diğerleri planlanıyor mus
(2,011 puan) tarafından
baska ne icin basvuuru yaptin
tarafından
Ben aramıştım 153 u snra eve geldiler eşim cezaevinde diyince kadın heralde genel başvuru yapmış bende genel olduğunu dün öğrendim hamielyim smdilik market kartı çıkmış diğerleri planlaniyormus
(2,011 puan) tarafından
genelden baska hangi basvuru var
tarafından
Yani ben hiç bugüne kadar başvuru yapmamıştım blmiyorum ama nakdi varmış erzak kömür bursuru şey yazıyor benimki genel dedi adam aradığımda o nasıl oluyor bilmiyorum ki
0 oy
(2,011 puan) tarafından
kizlar yok mu bilen
0 oy
(228 puan) tarafından
Onaylanmışsın bu evrakları tamamla götür  hayırlısı. Olsun gule Gule kullan 
(2,011 puan) tarafından
evraklardan sonr sorun olur mu
(228 puan) tarafından
Evrak sart olmazsa nasıl işlem yapacak sisteme kayıt dusecek
0 oy
(104 puan) tarafından