0 oy
1,246 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Konuşma sırasında geri zekalı veya cahil falan dese .o an ki davranışının nasıl olur .. lütfen abartmayın parçalarım, tekmeyi başarım gibi yorumlar değil gerçekten ne yaparsınız onu söyleyin merak ettim 

68 Cevaplar

0 oy
(146 puan) tarafından
O anki duygum neyse net bisekilde söylerim üzüldüğümü kırıldığımi
-Reklam-
0 oy
(10 puan) tarafından

Üzüm üzüme baka baka kararırmış,

Körle yatan şaşı kalkarmış
Ekmeğinden yedim suyundan içtiğim yere çekmişim derdim
0 oy
(9,009 puan) tarafından
Sadece ikimizsek cokda uzatmam yanımızda başkasi varsa baş başa kaldığımizda ağzın si.carim. ama sakalasirken falan deriz birbimize gerizekalı mısın falan diye 
0 oy
(279 puan) tarafından
Terbiyesiz diyorum 
0 oy
(579 puan) tarafından
Sen önce kendine bak derim
0 oy
(197 puan) tarafından
Bende muhattap olmuyorum seviyesiz seninle bişey konuşulmaz zaten diyorum kalkıp başka işe bakıyorum 
0 oy
tarafından
Sen kendine bak derim küserim
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Sesi geliyor derim  ....
0 oy
(478 puan) tarafından
Bana dediginde bende gerizekali biriyle neden evlisin sende gerizekalisin o zaman diyorum canim
0 oy
(122 puan) tarafından
Saygı ve empati önemli...  İletişimi kesip ona dediklerini düşünmesini söylerim.. 
0 oy
(496 puan) tarafından
Büyük problemdir benm için ya başıma gelmediği için yorum yapamıcam o an nasl tepki verirdim ama o kadar cesaret edemez benim huyum da kötüdür söylediğine bin pişman ederim 
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Evet  haklısın cahil olmasan evlenmezdim seni tercih etmzdim derim  vede dedim  konu hiç fark etmeksizin   
0 oy
(336 puan) tarafından
Oyle kelimeler kullanmadı eşim ama bazen ister istemez kırıcı bi kac kelımesi oluyo... Bn hemem Susarım konuşmam o anlar bnm kırıldıgımı hemen gönlümü almaya başlar
0 oy
(19 puan) tarafından
Esim bana öyle kelimeler dese ben ona senin sayende hem cahil hem gerizekalı oldum derim vebirdaha konuşmam onun birseyiyle ilgilenmem değerimi anlayana kadar afra tafta yaparım
0 oy
tarafından
Aynısı diyorum ben de ama kusuyor 
0 oy
(181 puan) tarafından
Bana arada bağırdı tartışırken saygısızca konuştu ben hiç-bir şekilde cevab vermedim yüzüne bile bakmadım onu yok saydım günlerce konuşmadım 3 günde kendi geldi yanıma özür diledi 

Boşanmak evi terk etmek kolay ama benim için kolay değil annem vefat etti babam yaşlı abimlerde kalıyor benim 17 yaşında evlenip gitmemin sebebi abim çok döverdi ondan kurtulmak için evlendim.benim gidecek yerim yok 3 tane küçük  çocuk elimde bir diplomam bir işim mesleğim yok 

Her sefer sabır ettim eşime saygısızlık yapmadım 8 yıl oldu eşim şimdi benim için titriyor 
tarafından
Çocuk olunca bisanmak kolay olmuyor canım .. işte birinden kaçarken kurtulurum dusuncesiyle aynısını rastliyoruz .. sabır herşeyin üstünde ... Sabredince gerçekten çoğu şey değişir
0 oy
(65 puan) tarafından
Sensin derim evlenmeseydin madem öyle derim bnde ona derin gerizekalı mal ***** diye aynısını yaparım valla 
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Arada bı diyor zaten sen çok zekisin demi diyorum 
0 oy
(347 puan) tarafından
lafını bitirmeden kalkarım tek basına konussun ileri zekalı
0 oy
(389 puan) tarafından
Çok abartılmış. Ben eşimle şakalasrm o arada ben ona derim o bana derse bişe demem ama ciddi bı sekilde soyluyosa alinirm . 

İlgili bir soru bulunamadı

380,284 soru

11,386,027 cevap

34,886 kullanıcı

...