0 oy
1,245 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Konuşma sırasında geri zekalı veya cahil falan dese .o an ki davranışının nasıl olur .. lütfen abartmayın parçalarım, tekmeyi başarım gibi yorumlar değil gerçekten ne yaparsınız onu söyleyin merak ettim 

68 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap

Cevap çok geldi :Do yüzden herkese yazMiyorum burdan toplu cevap yazayım :D

Yorumlar çoğu aynı . Açmış olduğum posta cevap bende vereyim eşim bana çok kez gerizekalı ***** demiştir bugünde dedi tabi yazılan yorumlar gibi her türlü yola başvurdum karşılık. Verdim sensin dedim kibar kibar uyardım ama yok . Bugün geme söyledi  sen ileri zekalı ol o zaman dedim ve sustum hiç bir şekilde diyaloga girmedim neyse arabada gidiyorduk gene bı konu üstüne bana soru sordu cevap verdim cahil cahil konuşuyorsun kafamın tasini attiriyorsun dedi  bende hiç cevap vermedim  bu sefer gerçekten kırıldığını anlamış olacak ki videolar gönderiyor msj atıyor ki normalde ben msj atsam cevap yazmaz öyle biri hep yoğunum der .. eve geldi sohbet etmeye çalıştı konuşmadım soru sordu cevap vermedim oğlum mizmizlandi babasının üstüne saldım hiç takmafim ve pişman  olmuş belli ama bu sefer kolay kolay affetmeyecehim  bu sefer o kadar kolay değil 

(359 puan) tarafından
Canım çocuğa yapma dediğini inatla yapar ya öyle düşün eskiden hep cvp verir terslerdim onla aynı seviyeye inerim son zamanlarda artık uğraşmak istemediğimden susuyorum susunca yaptığını anlıyor dediğin gibi affettirme çabasına giriyor bazen susmak gerçekten erdem o zaman kendisini suçluyor
tarafından
Aynen kuzu tamda senin dediğin gibi ne kada Roma bu kelimeleri kullanmanı istemkyirum aliniyorum dediysem daha çok fazlalastirmaya başladı .. ama benim kirildigimi  anlayınca  gönlümü almaya çalışıyor işte
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Konuştuğun konuya bağlı bence
tarafından
O anda konuştuğumuz konuda belki cahillik yaptım niye böyle cahilce düşünüyorsun der
Veya hiç alakasız birşey yaparım gerizekali mısın derse alinmam aama durup dururken söylerse alinirim ve konuşmam knusmazsamda o anlardi
tarafından
Kız minik anne ayrılıyorum buradan diye post açmıştın birkaç saat önce ben mi yanlış gördüm
tarafından
Birini bekliyorum Fransa'da o genelde gece giriyor numarasını alıp kapaticam smdide kafamı dağıtmak için takılıyorum
tarafından
Senin bazı postlarını okudum sen bilirsin ama burda dertleşiyorsun kafan dağılıyor burayı silme bence canım Rabbim gönlüne inşirah ferahlığı versin ❣️
tarafından
Evet Burası bana çok iyi yoldaş oldu 4 aydır ama bu ara hiç iyi değilim nefes alamıyorum bak şuan elimden teli brakmiyorum braksam aglicam burda sorulara yaziyorum
+1 oy
(3,835 puan) tarafından
konusmayi keserim ozur dileyene kadar konusmam sanirim
+1 oy
tarafından
Bende ona diyroum sorun yok yani jzzjzj
+1 oy
tarafından
Adınız çok hoşmuş memnun oldum beyfendi
(3,695 puan) tarafından
Bayılıyorum sana ve yorumlarına  biliyor musun ☺️☺️☺️☺️ +++
tarafından
Ayy bayılıyor musun bana utandım şimdi :D
(3,695 puan) tarafından
Utanma kızzz hıhı :D aklıma kemal sunalın bi rolü geldi ☺️☺️☺️
+1 oy
(932 puan) tarafından
E esim hep bana gerizekali dio :D okuz falan dio bende efendim askim diom :D 
(5,949 puan) tarafından
Hahaha  aynı  biz
(932 puan) tarafından
Anlasma seklimiz bu demi kiz :D
0 oy
tarafından
Bende aynısını ona diyorum
0 oy
(6,816 puan) tarafından
Sensin o gerizekalı derim
0 oy
(878 puan) tarafından
Diyodu önceden ağzından kaçardı söylerdim kırıldığımi derdim gerizekalı olmayan birini bulsaydin benle niye evlendin ki derdim demiyor bayadir ama
0 oy
tarafından

Bu kelimeleri bana kim söylerse söylesin. Susarım. Öyle bir susarım ki çooook uzun süre erimeyecek buzlar olur aramızda. Eş aile arkadaş.

Aşağılamıyorken Aşağılanmayı ASLA kabul etmem. 

0 oy
tarafından
Susarım ve bundan sonra kiminle muhattap olduģuna dikkat et derim 
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Sana cekmisim diyorum tabj hic gerizekali cahil falan demedi yani baska bisey dediginde
0 oy
(1,656 puan) tarafından
Hicbiside yapmam bana bazen sen tam bir malsin felan der konuşma sırasında ama takmam valla yapan yok dün akşam sohbet ederken dedi hiç umursamadim bile
0 oy
(7,666 puan) tarafından
Ben de hakaret ederim ve yaptım da
0 oy
tarafından

Ayy dötüm senden akıllıyım brni çekemiyorsun diyorum:D

(472 puan) tarafından
Sfsfsffsfssfs
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Diyemez  saygılı biri o  bende kullanman öyle itici kelimeleri olduki dedi  zoruma giderdi  herhalde  uyarirdim 
0 oy
tarafından
Ben o an susarım tavır koyarım taki gelip özür dileyene kadar cnm
0 oy
(93 puan) tarafından
Sadece susarım ve buuuz gibi olurum
0 oy
(5,132 puan) tarafından

• Ağzını topla derim :D:angry:
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Asla sindiremem şakasına bazen söylüyoruz ama sınırlı ve ciddi bir sekile ise kesinlikle büyük bir tartışma çıkar

İlgili bir soru bulunamadı

378,414 soru

11,326,719 cevap

34,780 kullanıcı

...