0 oy
468 göst.
Diğer kategorisinde (194 puan) tarafından
Evet hanimlar sorum yukarda

24 Cevaplar

+1 oy
(3,099 puan) tarafından
2sininde tadi ayri simdi 
-Reklam-
+1 oy
(715 puan) tarafından
Her zorluğa rağmen çocuklu hayat başka bir dünya benim için ve herkesin tatması gerektiğini düşünüyorum rabbim olmayanlara da nasip etsin bu duyguyu :)
tarafından
Ah be ilknur yaşadıklarım onun tekmesine bile sevinmeme izin vermiyor o doğunca çok pişman olucam ama ne bilim
(715 puan) tarafından
Hayır böyle düşünceleri at biliyorum çok zor dönemdesin ama bu dönemde sana tutunup seni yanlız bırakmayan bir canlı var en önemlisi Allah var ondan sana bir parça var olumsuzlukları at tamam mı
tarafından
Benim yavrum da kendini şiddetli bir şekilde hissettiriyor saatlerce canımı okuyor diye bilirim olumsuzluklar hayatımın bir parçası oldu kapaticam bugün burayida bakalım neler olcak
(715 puan) tarafından
Kendine çok dikkat et özellikle bebişine bak gör hayatını ona adıycaksın seviliyorsun :)
tarafından
Şuan sırf ağlamamak için teli elimden birakmiyorum burda oyalaniyorum akşam birini bekliyorum numarasını alcam sonra gidicem ama şuan biel bana iyi geliyor sende seviliyorsun
+1 oy
tarafından
1 çocuklu hayat bana göre :)) 
+1 oy
tarafından

Tabi ki de çocukları uyuttuğum hayat:D

(425 puan) tarafından
Aradigim yorum ahah:))
0 oy
tarafından

Çocuklu hayat. Ne kadar yer yer zorlasam da. Bazen çooook ısırsam da dudaklarımı. Uykusuzda kalsam. Açta, yorulsam da sinirlensem de. Onsuz geçirdiğim 26 yıl bomboşmuş. 

0 oy
(1,656 puan) tarafından
Çocuklu hayat uzaktayım ailemden kızım olmadan önce piskolojim bozuldu yalnızken şimdi geldi evimin neşesi oldu birde zor zakanlarimda öğrendim hamile oldugumu
0 oy
(8,799 puan) tarafından
Bebeğim doğmadan önce ne yapıyomuşum bilmiyorum. Çok zor anne olmak. Sorumluluğu çok fazla bir çocugun ama herseye rağmen yavrumla hayatım çok güzel. 
0 oy
tarafından
Tabiki de çocuklu hayat cnm benim herseyim yaa iyiki doğurmuşum kız 
0 oy
(3,747 puan) tarafından
Herseyim çocuğum tbiki ama çocuksuz hayat oh ne rahat 
0 oy
tarafından

Evladimi kucağıma alıp eve gelince gerçekten gerçek hayat buymuş dedim 

0 oy
tarafından
Ben en çok anne olmayı sevdim bu hayatta❣☺
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Çocuklu hayat herzman ❤️❤️
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Çocuk olmadan çok anlamsız kıymetsiz hayat bana göre .
0 oy
tarafından
Gurbetteyim kızım bana arkadaş gibi uyuyunca canım sıkılıyor:((Rabbim evlatlarımızı korusun bize bağışlasın 
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Çocuksuz hayatı çok yaşadım   bı boşlukta tamam eşin seni seviyor sende onu her şeyi rahat yapıyorsun gezip tozuyorsun  ama yetmiyor  bı saatten sonra  boşluk oluyor hayatında    işte o boşluk oğlumla doldu  hayattaki  en büyük mutluluk çocuk  onun bir gülüşü yetiyor  hele eşinle oglunla   oynamak en zevkli  saatler oluyor 
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Çocuk zor ama tadı bambaşka
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Bebeğimiz olmadan önce biz biz değilmişiz eşimde bende öyle düşünüyoruz .
0 oy
tarafından
Bence çocuklu hayat ondan öncesi yokmuş bende çok seviyorum bebeğimi bazen kızıyorum ama dudağını buzunce varya oyyy içim gidiyo
0 oy
(580 puan) tarafından
1 çocuklu hayat :) Rabbım oğluma uzun ömür versin tabi herkesin evladına başka çocuk düşünmüyorum.
0 oy
tarafından

Tabikide cocukli hayat cocuk candir ya hayattir evin neşesi bereketi herseyidir <3

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 160 göst.
22 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Beyzanurw (389 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 343 göst.
9 Eylül 2023 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 304 göst.
15 Haziran 2023 Aile kategorisinde 34. (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 283 göst.