0 oy
613 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,472 puan) tarafından

Çok canım yanıyor eve giremedim sonra girdim bu sefer beşiğine bakamadım tulumunu aldım kokladım göğüslerim çok sızlıyor acaba canı mı yanıyor ondan mı sızlıyor diyorum sabaha karşı yanıma alırdım hep emerdi kurban olduğum şimdi emmeden nasıl duruyor tam kucağa alışmıştı şimdi ağlayınca hemşireler kucaklarına alıyorlarmı acaba kısaca içim çok yanıyor herkes diyor daha beterleri var bende biliyorum benim kızımın çok şükür durumu iyi ama yanımda değil koklayamıyorum emziremiyorum göğsümde yatıramıyorum bundan kötüsü ne olabilir ki nolur dua edin yarın iyileşti diyip versinler kuzumu bana çok özledimm :'( 

20 Cevaplar

0 oy
(6,919 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Seni öyle iyi anlıyorum ki soz yok bu hasreti annatmaya sadece sabır et kuzum dua et iyileşip gelicek kucağına inşallah gecicek bu günlerin   tam 39 gün sanki ölü gibiydim  ben hiç kucama alamadan  yoğun bakımda alınmıştı günler  gecmiyodu  odasına hiç giremedim sanki  gelmicek onu opemicem yüzünü goremicem kokluyamicam  sanmıştım  bağıra bağıra ağladım   bir tek eşim vardı ailem  de annem kalp krizi geçirdiği için gelemedi  oy abamami yaniyim  evladinami  doğurdum bile diyemedim anneme üzülür diye    Bilgi almaya giderdik. Bir çok aile ağlayan anneler ben gibi   çok zordu  ama dua tek ilacı dua bu günlerin  sonra saat tam 14 ,44  günlerden Çarşamba  tel geldi gelin oglunuzu alin eşimin sesi titredi. Gözlerinden yaşlar geldi  hecanla tmm geliyoruz dedi panik oldum ne oldu dedim hadi bakalım Ömer Aras geliyor dedi öyle bir çığlık attım ki sanki Cennet muzdelenmis gibi kosa koşa gittik saatler geçmiyor sanki 2 saat sonra mucizem  geldi aldım ilk defa kucağıma  sevdim sevdim   heman çıkalım dedim eşime sanki yine alırlar diye korktum kaçtık adate hastaneden. Evimize geldik heman bir duş alıp emzirmeye çalıştım.   Ve en güzel an geldi o ağlayıp perişan halimden eser yoktu çünkü artık tam bir anneydim. Görüntülü annemi aradik  ablalarim hazırladı onu Zuhal sana sürprizi var dediler    işte o an annem yavrum napiyon dedi ağrın sızın varmı dedi ben dayanamadım ağladım sevinçten ama eşim annem nasılsın bak burda kalıcı bir misafirimiz var dedi. Kim o dedi annem  kamerayı oğluma çevirdik o an bir barış koptu  annemden     sevinçten  kuzumum kuzusu dogdumu dedi hâlbuki 39 gün önce doğmuştu. Sonra ablalarim annatti durumu once kızdı.    Bir hafta sonra biz gittik  yanlarına ay yine ağladım o günleri yazınca. Üzülme canım  inşallah sende benim gibi  böyle anacaksin bu günlerini uzun oldu kusura bakma olurmu 
(504 puan) tarafından
Az daha sabret canm düzelir merak etme sen annesin duanla bebeğin düzelecek emin ol
(1,472 puan) tarafından
İnşallah canım inşallah sağol :(
(504 puan) tarafından
Sende sağol canmm haber et bize
(1,472 puan) tarafından
Tamam canım inşallah hayırlı haberler alırım da mutlulukla yazarım
(504 puan) tarafından
Bekliyoruz canm insallahh
-Reklam-
0 oy
(12,492 puan) tarafından
Geçmiş olsun nesi var 
(1,472 puan) tarafından
Bronşit başlangıcı canım 21 günlük daha dün hastaneye yatrdılar :(
(12,492 puan) tarafından
Yaa kıyamam canım allah acil şifalar versin
(1,472 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun
0 oy
(2,614 puan) tarafından
Kuzum gogus sizlamasi genelde bebek acikinca oluyor benim göğsüm sizladimi kızım acıkır ağlardı allahin izniyle sagsalim kavusursunuz
(2,321 puan) tarafından
Gerçekten bebek acıkınca mı sızlar
(1,472 puan) tarafından
İnşallah canım inşallah
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Kuzum benim Allah kavuştursun göğsüne Süt indiği için sızlıyor sağ ki sütun  azlamasin yavrun çıkınca emecek ♡
(1,472 puan) tarafından
Amin canımm 3 saate bir sağıyorum :(
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Rabb'im şafi ismiyle şifa versin inşallah canım ciğerleri ne mi inmiş canım niye yoğun bakımda Allah şifasını versin inşallah 
(1,472 puan) tarafından
Amin kuzum sağol inmek üzereymiş çok şükür geç kalmamışız çok küçük olduğu için ilaç veremediler o yüzden yoğun bakıma alındı
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Cok gecmis olsun canim rabbim yardimcin olsun hemen sifasini versin insAllah cok uzuldum
(1,472 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun
0 oy
(504 puan) tarafından
Bol bol dua et inşallah kavuşursunuz çok üzüldüm geçmiş olsun 
(1,472 puan) tarafından
Aminn öyle yapıyorum canım inşallah
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Allah şifa versin inşaAllah tez zamanda iyileşir kavuşursunuz
(1,472 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(13,001 puan) tarafından
Cok geçmiş olsun rabbim şifalar versin 
(1,472 puan) tarafından
Amin canımm
0 oy
tarafından

Şu yazdıklarını okurken kalbime sıcaklık indi sanki, kızım var benimde ya onada olsa napardim ben diye düşündüm çok zor bi durum neden yanında degilsin ? Evde onun eşyalarını görmek daha çok canını yakacaktır, Allah acil şifalar versin:(

(1,472 puan) tarafından
Almıyolar kuzum keşke alsalar dibinden ayrılmam bende hep yazanları okurken öylr diyodum başıma geldi Allahım kimseye yaşatmasın çok zor çok :(
tarafından
Oy kıyamam sana bak onun sağlığı için şuan orada inşallah sağlığına kavuşup en kısa zamanda senin yaninda olacak üzülme kuzum ya
(1,472 puan) tarafından
İnşallah canım inşallah çok zor eve girmek istemiyorum eşyalarını görünce içim acıyor yarın doktoruyla görüşecem bakalım inşallah iyileşmiştir de verirler yavrumu :(
tarafından
İnşallah kuzum inşallah dualarım seninle :(
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım neyi var yavrunun
(1,472 puan) tarafından
Bronşit başlangıcı canım çok sağol :(
0 oy
(295 puan) tarafından
Ay canım benim rabbim tez zamanda kavuştursun brdaha yaşatmasın inşallah 
(1,472 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(70 puan) tarafından
Bn daha kucağıma almadan aldılar bnden kokusunu yüzünü şeklini bile bilmiyordum 7 gün boyunca mecbur yapacak bir şey yok çünkü onların sağlığı için sabret canm inşallah tez zamanda kavuşursun 
(1,472 puan) tarafından
Sabretmeye çalışıyorum canım amin inşallah :(
0 oy
tarafından
Nasıl oldu kızın cnm
(1,472 puan) tarafından
Bugün düne göre iyiymiş canım biberonla beslemeye başlamışlar yarın yüz yüze görüşecem doktoruyla bakalım
0 oy
(48,671 puan) tarafından
hayirdir canim gecmis olsun
(1,472 puan) tarafından
Bronşit başlamış canım zamanında götürmüşüm ciğerlerine inmemiş ama çok küçük diye hastanede yoğun bakımda :(
0 oy
(723 puan) tarafından
Rabbim hepimizin herkesin yardımcısı olsun.zor gerçekten acılar. Ama daha kötüsü ne olablr demissiniz bu kelimeyi kullanmayın sadece iyiligiz için diyorum yanlış anlamayın böyle dedikce allah daha beterini verir derler herşeyin beteri vardır rabbim yardim etsin
(1,472 puan) tarafından
Allah korusun insan dayanamıyor işte çok zor gerçekten Allah düşmanıma yaşatmasın :(
0 oy
(775 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun bebek düzenli aralıklarla ememediğini için süt biriktiğinden dolayı sızlıyordur sağ ve sakla sütünü çok geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah 
(1,472 puan) tarafından
Sağıp gönderiyorum hastaneye canım amin inşallah sağol
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Geçmiş olsun kuzum ya neyi var
(1,472 puan) tarafından
Bronşit başlangıcı canım sağol :(
0 oy
(2,395 puan) tarafından

Oyy kuzum benim :'( benim oğlum da küvezde kaldı. Merak etme hemşireler çok iyi bakiyorlardir.  Onun orada bakımları falan hep saatlik yemesi uyumasi bez değişimleri hep ayarlıdir. 

Bende eve geldiğimde çok kötü olmuştum.  Eve kucağı boş gelmek ama. Sen içini ferah tut. Benim oğlum 1 hafta kalmıştı.  Bol bol dua et. Cabucak iyileşsin kuzu ♡♡

(1,472 puan) tarafından
İnşallah kuzum inşallah dün yattı şimdiden dayanamıyorum 1 hafta kalmaz inşallah :(
(2,395 puan) tarafından
Neyi var kuzum
(1,472 puan) tarafından
Bronşit başlangıcı denildi canım ciğerlere inmesini engelliyolar
(2,395 puan) tarafından
Ooooo :( rabbim korusun canım benim. İnşallah tez zamanda yüzünüz güler iyileşir :( ♡♡
(1,472 puan) tarafından
Amin canım inşallah sağol :(
0 oy
(146 puan) tarafından
Ağlayarak okudum. Rabbim tez zamanda inş yavruna acil şifalar versin. Sana da sabırlar versin. Anneler güçlüdür. İnş iyilesip kucağınıza alıp bir ömür boyu koklayacaksiniz. Yeter ki iyi olsun yavrunuz. Çok zor ama inş hepsi geçecek.   
(1,472 puan) tarafından
İnşallah kuzum inşallah bi an önce geçsin :(

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 292 göst.
27 Eylül 2023 Diğer kategorisinde ryaaygt (246 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 291 göst.
24 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gizemr (1,472 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 102 göst.
1 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 95 göst.

379,740 soru

11,367,962 cevap

34,849 kullanıcı

...