0 oy
310 göst.
Aile kategorisinde (1,279 puan) tarafından
Geçen yıldan beri problem var bu konuda ben birinci katta arka tarafta oturuyom geliyor komşular canımın yakınında ocak yakıyor köz yapıyor patlıcan biber geçen yıl uyardım bu yıl gene yaktılar geçen gün kokudan başımın migreni tuttu gece acile gidecektim nerdeyse geçmedi bir türlü bugün pazara gittim bir geldim gene yakmışlar ben napayım şimdi bunları hani sizin apartmanlar da bu serbet mı herkes mı yapıyor benmi abartıyorum bilmiyorum gerçekten üstelik evin içine is kokusu da oluyor

9 Cevaplar

0 oy
(1,072 puan) tarafından
Uyar canım uyarma ile kötü niye olacaksın 
-Reklam-
0 oy
(1,995 puan) tarafından
oda bişeymi geçen çamaşırlarım dışarıda asılı camlarım açık içeride yatıyodum komşular yakmış mangalı ooohhh kokuyu aldım ordan anladım 

niye uyarmıyosunuz dedim çamaşırlarım hep kokmuş çok sinirlenmiştim biz mangal yaparken uyarıyoruz kapı camları açıksa veya çamaşırı varsa çok sinirlenmiştim 
(1,279 puan) tarafından
Geçen yıl aynı öyle oldu döşeme arkası bizim gelmiş yakmış bir güzel komşu benimde çamaşırlar vardı hepsi kokmuş keşke söylemiş olsaydın en azından alırdım dedim
(1,995 puan) tarafından
aynen o çamaşırlar bidaha yıkamak asmak var ama düşünmüyo millet biz enayiyiz heralde düşünüyoz
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Bizim burda hep yapılır cnm dün salça yaptık hatta lüx yerde bile izin var 
(1,501 puan) tarafından
Tarlabaşının lüks sokakları mı :d
(3,419 puan) tarafından
Hee yaa
0 oy
(937 puan) tarafından
Kiz ne olcak senede bı defa olan bişey sonuçta 
(1,279 puan) tarafından
Ama ciğerlerim kötü oluyor birde migren hastasiyim herhangi bir uyarıcı hemen atağa çeviriyor üstelik bizim bina öyle sıkışık da değil çoğu yerde tarla var yapılabilecek onu geçtim on tarafta niye yapmıyorlar kendi canlarının olduğu yerde bunların hepsini düşününce sinirlerim bozuluyor
(1,279 puan) tarafından
Komşuları mı da kırmak istemiyorum öyle işte
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Bence izin verme yani görgüsüzler
0 oy
tarafından
Dun gece beni de deli ettiler ya,saat gece 3 sese uyandim,banyolar bitişik ebeveyn banyosu yatak odasında olanla,o saatte girmişler banyoya Allahim biseyler yıkıyorlar konuşuyorlar ama öyle böyle değil sanki bütün apartmana duyurmaya yemin etmişler,ha bitecek ha susacaklar saat 3 buçuk oldu yok eşime dedim kalk gidelim diğer odaya ben uyuyamıyorum,kaldırdım gittik diğer yatak odasına sabah 8 eşim ise gidecek hala banyoda konuşuyorlar,bende gün boyu çamaşır yıkadım onlar beni gece uyutmadı bende gündüz ses yaptım ve bu benim en doğal hakkım yani,her apartmanda var böyle değişik tipler
(1,279 puan) tarafından
Bizde de var ayrıca öyle bir kiracı gece 1dd de geliyor kapıyı şak diye bir kapatıyor deprem oluyor sanıyorum korkuyorum kalkıyorum hemen uykudan
tarafından
Cok acayipler vallahi deli ettiler beni
(866 puan) tarafından
Bu kapıyı sert kapatan ları hic anlamiyorm zaten şak diye kapatınca ne oluyor
tarafından
Iyi bi halt ettim sanıyorlar sanırım kuzum
0 oy
(59 puan) tarafından
İzin verme tartış yoksa tepene binerler nasıl olsa bir şey demiyor derler 
0 oy
(2,032 puan) tarafından
Yöneticiye şikayet et toplantı yapılsın ve istemedigini rahatsız olduğunu toplantıda söyle bu şekilde kavgada olmaz
0 oy
(866 puan) tarafından
Ya laftan anliyorlarsa uyar gelin bakın ev nasil kokuyor de kül hakkı bu falan de 

Yada laftan anlamiyorlarsa yılda 1 kez yapiyorlarsa kapat camını otur canm kimseye bisey denmiyo kavga olacak gibiyse sus derim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 107 göst.
5 Eylül 2021 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,279 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 634 göst.
19 Aralık 2023 Aile kategorisinde hanimeli (475 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 339 göst.
7 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde El-Fa-Mi (763 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 258 göst.