0 oy
246 göst.
Aile kategorisinde (1,233 puan) tarafından

Yarın okullar başlıyor heyecan, panik, korku herşşey var eskiden olaydı güzel Bi heyecan sadece kapladı yureğimizi bu salgın döneminde varmı kendini Bn gibi hissedenler :)

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Valla beni yedi bitirdi yarını dört gözle bekliyorum inanır mısın :D
(1,233 puan) tarafından
Aynn canım sorma
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kendi çocuğum değil kuzenlerim gtcek onlAr için endişeleniyorm
0 oy
(15,843 puan) tarafından
Benimde kızlar pek mutlu pek heyecanlı ve. Napicam bilmiyorum ikiside tam gün olmuş hangisine yetisecegim küçücük bebeyle Corona da cabası Rabbim kolaylıklar versin inşallah herkese
(1,233 puan) tarafından
Amin inş canm bnmde bebe ve ortanca oğlan var sorma abilerini götürüp getircez
0 oy
tarafından

Allah hepsine zihin açıklığı versin en güzel gunlerini göstersin 

Veee banada nasip etsin kokoşumun okula gittiği günleri
(1,233 puan) tarafından
Aminnn İnş canm
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Evet, oglum yarin 1.sinif. ozel okula gidiyor parayi peşın verdik  :) ben ×5 kat daha endiseliyim kapanirsa geri de vermicekler cogu kismini :) :) tabiki işin sakasi maddi kisim ama, yazik okul disiplini olmadan da buyumeleri cok buyuk eksiklik. O ogretmen cekingesi, o okul duzeni evde olmuyor. Haklarinda hayirlisi olur insallah. Hepsini allah korusun.
(1,233 puan) tarafından
Aminnn İnş canım tabii öyle
0 oy
(54 puan) tarafından
Biz 1. sınıf olarak çarşamba başladık sadece 1. sınıf olduğu halde bahçe veliler çok kalabalıktı yarın bütün sınıflar gelince nasıl olacak bakalım endişe var tabiki 2 aylık ta bebişim var git gel okul yollarında :)
(1,233 puan) tarafından
Ayy sorma canm ya rabbim dert zeval vermesin
0 oy
tarafından
biz de 1.sınıfız sadece çarşamba gittik perşembe cuma gidemedik öpretmen değişikliği oldu somra hoca dilekçe verip tekrar kaldı..yarın başlanacak alışveriş forma işi bitti bakalım nasıl ilerleyecez
(1,233 puan) tarafından
Rabbim dert tasa vermesin can.
0 oy
tarafından
Aynen ya anaokuluna basladi kızım Rabbim korusun sinifta 27 cocuk var ya valla cimerden sikayet edicem okulu  ya bu kadar anaokulunda olmasi normalmi ya 
(54 puan) tarafından
Bizim 1. sınıf 43 kişi çok kalabalık maalesef
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Bizim ki hem ana okullu var hem 1. sinif var 3 gun gittiler iyi gecti ama yarin bir baska olcak ya tam gün uzun sure ayri nasil gecer bilemiyorum simdiden agliyorum 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 166 göst.
23 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Mervebyzz (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 53 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Birmucizeolsunn (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 24 göst.
0 oy
11 cevap 316 göst.
24 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,099 puan) tarafından soruldu