0 oy
157 göst.
Aile kategorisinde (683 puan) tarafından
Kızlar ne eşimin ailesi var ne de benim doğru düZgün ailem var 9 ekim oğlumun ilk yaşı annemlerin yaşadığı şehide bi mekan tutup kutlayacaktım annem hevesimi boğazımda bıraktı gelme dedi ben oğlumun doğum gününü ailecek mi kutlasam ben eşim oğlum yoksa eşimin arkadaşlarını mı çağırsak ama öle sıkı fıkı değiliz çok kafaya taktım aslına yalnız olmak da istemezdim ama yabancılarla kutlamak da bilmiyorum napsam siz olsanız naparsınız ya içim çok buruk 

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ben senin yerinde olsam ailece kutlarım yani çok samimi olmadığım kisileri çağırmam özel günde özel insanlar olmalı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Cagir kusum arkadaslarini istiyorsan .Eglenceli olur ❤️☺️
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Ben sadcee çekirdek aile olurdum. Eğer öyleyse. Samimi olmadigin insanı neden cagirasin ki
0 oy
tarafından
Ben  evde kutluycaktım ve herşeyini almıştım sonra hamile oldupumu öğrendim  hamileliklerim zor geçiyor herşey kaldı organizasyon şirketine gittik orda maket pasta üfletildi fotoğrafları çekildi yakınımız sayılı insan geldi o tarz bir şey düşünebilirsin 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Biz  memleketemizden 17 saat uzak  olduğumuz  için  eşimin  arkadaşlarını  ve benim  görüştüğüm  bi kaç  kişiyi  çağırdık  zaten  eşimin  arkadaşlarının  birazını  tanıyorum oyuzden  çok  güzel  geçti 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Kendiniz kutlayın canım. Annen niye gelme dedi yaa bi anne gelme demez evladına
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Bence hiç kafaya takma eşinle cocugunla kutla ne var ki her zaman yanında olan insanlar mı cagiracaklarin sadece doğum günü diye kimseyi agirlamana gerek yok kızının ilk yasi keyfini çıkar bir fotoğraf ona kalacak olan sadece bu anı:)

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 188 göst.
0 oy
1 cevap 101 göst.
0 oy
7 cevap 112 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Esila66 (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 258 göst.

380,617 soru

11,396,010 cevap