0 oy
147 göst.
Aile kategorisinde (852 puan) tarafından
14 aylik kizim.vaf ailemden uzak yaşıyoruz. İki yıllık evliyim ve öğretmenim ama atanamaynlardanım ...eşim benim anlamların yanina taşınmak istyo kendisi de başka şehire çalışmaya gidecek ki bn dershaneye gideyim diye ...nn dershanede olduğum sürede ablamlar kizima bakacaklar. Anlamlara konuştum bakarız sorun olamz diyolar fakat içim rahat değil. İyi kötü burda bir düzen kurdum ya hersey yolunda gitmezde kızıma bisey olursa emanet cocuk sonucta ...sizin fikrinzie ihtiyacım var siz olsaydınız ne yapardınız. Çocuğunuzun büyümesini mi beklerdiniz yoksa gidermiydiniz ...orda bir ev tutucaz ablamlara yakın eşim başka yere çalışmaya gidecek daha fazla paraya ihtiyaç olacağı için bu işinde aldığı para yetmez diye ...

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eğer şu anda maddi açıdan sıkıntınız yoksa yani gecinebiliyorsaniz ne kızımı elin eline bırakırım büyütsün diye nede kocamı gonderirim 
(852 puan) tarafından
Yok canım sıkıntı yok çok şükür. Ama dediğin gibi yapicam
-Reklam-
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Bn olsam duzenimi bozmaz bebegimin buyumesini bekler kendim buyutrdm 
(852 puan) tarafından
Aynen öyle yapicam canm bnde
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Sıkıntıdaysanız bırakabilirsiniz cnm
(852 puan) tarafından
Yok canım şöyle diyim kimseye muhtaç değiliz kendi yanımızda kavruluyoruz
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Çok zor durumda değilseniz asla evladınızı bırakmayın derim evlattan emanet olunmaz çok ufak size ihtiyacı var büyüsün biraz o zaman başlarsınız işe eşinde gönderme düzenini bozma derim Rabbim yardımcınız olsun 
(852 puan) tarafından
Yok canm çok.zor durumda değiliz. Ama bozmuycam düzenimi sagol canm
(1,381 puan) tarafından
Çok sevindim sizin adınıza daha da iyi olursunuz inşallah
(852 puan) tarafından
Yani kuzum öyle dediğim kendimize ait bir dikili ağacımız yok evimiz falan yok bir yatırım falan yok ama eşim calsiyo kiradayim 850 kıraveryorum kimseye muhtaç değilim yetyo yani
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Maddi açıdan bir sıkıntınız yoksa  hiç düzenini bozma
(852 puan) tarafından
Yok canm şükür kimseye muhtaç değiliz ama sadeve ben mesleğimi elime almak istiyorum bir yerden başlamak istiyorum .ama içim rahat etmez bırakamam kimseye. Kocamida göndermem  sagol canim yorumun için
0 oy
(202 puan) tarafından
Canim yapmak istedigin sey cok guzel ama resmen aile dagilicak. Cocuk ablada esin baska yerde. Ben olsam biraz ertelerdim. Hem bebegimden hem kocamdan ayri kalmak istemezdim. Onun bu zamanlarini goremiyceksin bidaha geriye donup yada o anlari esinle paylasamiycaksin. Zaten niyetin varsa yine yaparsin uygun zamanda. 
(852 puan) tarafından
Benim fikrim değil kuzum eşimin fikri ...louhusaligi yalniz gevrdigimde gidelim derdim umrunda olmazdi sjmdi kalkmis bana diyo kizji ablana birak
0 oy
(866 puan) tarafından
Ablanlari tanımıyoruz iyi bakarlar mi bakamazlar mi bilmiyorum

Suan ki maddi imkanlarınızı da bilmiyrm ama şöyle soyleyim 

Çocuk 14 aylık tam dil gelişimi motor gelişimi zmaani sizden öğreneceği cokkk şey var babasından da tabiki bunları ablamlar karsilayabilir mi 

Ileride belki de hayatini etkileyecek kişilik özellikleri eklenecek 

Kızım 1 yaşında benim de paraya ihtiyacm var borclarmız var ama 2 bcuuk 3 yaşında kadar düşünmüyorum. Borç bi gün ödenir ama kızımın bu halleri bidaha geri gelmez 

Burada karar verecek olan sizsiniz ama aileniz dağılacak hepiniz bi köşeye gideceksiniz bu sekilde sizde bunalırsınız bence eşinizden uzak çocuğunuz dan kısa süreli de olsa uzak olmak 

Hakkımızda hayırlısı olsn
(852 puan) tarafından
Mantıklı değil demi canım..Bu fikri bana eşim sundu benim düşüncem değil. Benim eşim vardiyalı calisyo .doğumumda cok ağır bir lohuslaik yaşadım o zamn dedim ablalar taşınalım diye katiyen kabul etmedi .simdi kalkmis böyle diyo
(852 puan) tarafından
Ablmalar cok iyi .kizimi kendi evlatlarından bile çok seviyorlar ama gerçek şu ki benim gibi olamazlar
(866 puan) tarafından
Ben babannemle 2 3 yıl yaşadım annem çalıştı ama inan insan annesini ariyo büyüktüm aklım yetiyodu ama yine annemi istiyodum camda bekliyodum cok zordu ya hic bi çocuk annesinden mahrum kalmamalı ya .senin icind2 zor aklın onda kalacak bi taraftan esin de ayrı olack ..ne gerek var bosver azıcık aşım ağrısız başım demisler
(852 puan) tarafından
Çok haklısın cnm teşekkür ederim
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Bence acelesi yok o yüzden gitmezdim eşim başka yere gidecek ben dershanede olcam çalışmam gerek ve küçük bebeğim var bunları düşünüp olduğum yerde kalırdım 
(852 puan) tarafından
Tesekkur ederim canm

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 83 göst.
7 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Hg99 (671 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 125 göst.
16 Mart 2024 Diğer kategorisinde Gzl_ (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 296 göst.
24 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Nevbahar21 (493 puan) tarafından soruldu