0 oy
219 göst.
Diğer kategorisinde (155 puan) tarafından
Ben ve eşim covidiz bebeğimize nasıl bakacam 

7 Cevaplar

0 oy
(12,861 puan) tarafından
Yardımcı olucak kimse yok mu 
(155 puan) tarafından
Şu an kimse yok
-Reklam-
0 oy
(868 puan) tarafından
bisey olmaz canım etrafımda bebekli olarak covid geçiren sayisi çok fazla çocuğa çok yaklasip opmeyin grip gibi düşün grip olunca nasil davranıyorsan öyle davran.Cunku ikisi de virus sebepli hastalik bulaşma durumlari ayni
0 oy
tarafından

Kızım 9 aylıkken covid olduk eşimle ikimiz kızıma bulaşmadi .

Maske ile falan yaklaş 
0 oy
(146 puan) tarafından
Sık sık emzir bende yeni atlattım. Çif maske kullan ve ellerini devamlı temiz tut
(146 puan) tarafından
Ben çok dikkat edemedim ama çok şükür birşey olmadı onlar şuan korunuyor aşılarını oldukları için o yüzden endişelenmeyin hiçbir şey olmaz. 2 gün maskesiz durdum çocukların yanında covid olduğumu öğrenmeden önce çok da öksürdüm kapsalardı o zaman kaparlardı yüce rabbim Allah koruyor onları
(146 puan) tarafından
Yatarken de maske takın çıkarmayın
(155 puan) tarafından
Allah bu korona bin belasını versin
(155 puan) tarafından
16 aylık nereye gitsem peşimden geliyor bulasacak diye çok korkuyorum bide bronşit i var ya
(146 puan) tarafından
Benimkiler de öyleydi kucağına alırken kafanı çevir. Kızım 2 yaşında devamlı sarılmak isterdi bana bende sarılırdım kafamı çevirip de
0 oy
tarafından

Çok ağır değilsen eğer maske takıcaksınız evde uyurken de dahi bende oldum 1 yıl önce üstelik lohusaydım bide kendim bakdım çocuklara 

0 oy
tarafından
Aynı durumdaydik 3 gün önce seninle. Çift maske çift eldiven ile gezdik. Gereksiz yere kucağa almadık oturduğumuz yerlere çarşaf serdik. Kucaktatken kafamızı başka tarafa çevirdik. Ama kızım yinede aldı. Çok üzgünüm inşallah senin bebeğine bsi olmaz 
(155 puan) tarafından
Şu an hırıltı var ister istemez yanıma yaklasiyo babasına gidiyor ne yapacam
tarafından
Oyy kaç aylık :(
(155 puan) tarafından
16 aylık
tarafından
Ihlamur var mı evde az bişi ıhlamur icirsen. Birde zeytin yağını iyice ısıt kaynat. Sonra soğuyup ılık hale gelince ayaklarına ve boğazına sur çok iyi geliyor. Tereyağını ocakta yak üzerine de bir tatlı kaşığı pekmek koy onu da ısıt. Soğuyunca şurup gibi bir ölçek içir. Öksürük başlamadan biter. Kekik çayı icirebilirsin. Veya kekik yağını boğazına sürebilirsin. Hergun bir çay kaşığı Sarımsakli yoğurt yedirebilirsin ki amaç iç boğazına sarımsak deysin bakteri virüs tutunamaz boğaza bu sayede. Biz böyle korunacaktır işte. Ama biz virüs olduğumuzu bilmezken çoktan bebeğimizi aldık sevdik nefes nefese uyuduk. İş işten gecmisti yani
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Bir aylik bebegimle hatta huysuz bebegim var bende gecirdim dun bitti karantinamiz benden baska kimseye bulasmadi maske takip bebegimin herşeyiyle kendim ilgilendim canim. Sadece her aksam bebegimede calpol verdim agrisi olur belki diye bir cay kasigindan az verdim 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 118 göst.
15 Kasım 2022 Aile kategorisinde Bsmllah (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 50 göst.
10 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Dilekk (1,094 puan) tarafından soruldu
0 oy
54 cevap 1,684 göst.
18 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 420 göst.
17 Kasım 2020 Aile kategorisinde ebrusaglam (259 puan) tarafından soruldu

381,548 soru

11,422,791 cevap

34,981 kullanıcı

...