0 oy
189 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ya bebegim 1 yaşinda gece saat başi emer emerek uyur 2 gündür biraz biraz emdikten sonra yanıma yatırıp uyutmaya çalışıyorum onda da uyuyana kadar sürekli mız mız aglar kalkar oynamaya falan çalişir tekrar yanıma yatırıp yigenlerimin ismini bağırıyorum bekiiir beraat gel die biraz duruyo öyle öyle uykuya dalıyor 2 gündür ama gec e gene uyanıyor tabi gece uyandıgında emzirmesem böyle isim sayarak yada ayakta sallayarak uyutsam sabaha kadar uyur mu acaba kesintisiz 

6 Cevaplar

0 oy
(388 puan) tarafından
Aslında gecr beslenmesi olamaması lazım canım su ver süt yerine bir zaman sonra suya bile kalkmaz bence 
(202 puan) tarafından
Gece beslenmesini kesmeyi dr da onermisti uykusunu butun uyumasi daha onemliymis 1 yasindan sonra
(12,993 puan) tarafından
Bende kıyamıyorum 2 yaşına kadar dayanacagim diyorum:)
(388 puan) tarafından
Uzmanlara göre kalkmaması lazımmış çocuga yetiyormuş yatmadan önce yedikleri emzirmeye kalktığında emzirmeyecek direk su vericek yaptırcak o şekilde alışır bide karnını güzel doyur yatmadan
tarafından
Canım gece güzel uyursa gelişimi de güzel olur kilosu falan uyku önemli bebekler için
tarafından
Cok uzucu ama bu ya cocuk istiyo vermemen gerek :( tesekkur ederim cevap icin
-Reklam-
0 oy
(12,993 puan) tarafından

18 aylığıZ hala uyanıyor  meme meme diye bende bazen vermiyorum pış pış yapıyorum ama yine yarım saat sonra meme meme diye uyanıyor :'( 

2 yaşına kadar sabredecegim  :ermm:

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Benimki 16 aylık meme bağımlısı bir çocuk beslenmek için değil ağzında tutup uyumak için kalkar saat başı. Tamamen memeden kesene kadar kesmeyi düşünmüyorum aradaki duygusal bağ için. Çok düşündüm bende ama son kararım bu
0 oy
tarafından
1 yas icin abes bi durum mu ya anlamadim. Benim.oglum 1 bucuk yasinda olcak yakinda hala uyanir mamaya yedirmesem vicdan azabi duyarim tabi onceden 2 saatte bi kendisi uyanirdi simdi 2 kere anca uyaniyo 8de yatiyo kesmem mi gerekiyo mama iciyo
tarafından
Canım seninki gene 8 de yatıyor muş 2 defa kalkıyor muş benim olum 9 10 gibi yatar 11 12 1 2 3 4 5 6 ya kadar saat başi uyanır 7  8 gibi de tamamen uyanır gğndğz de 2 defa en fazla 2 saat uyur  gece bu kadar sık uyanması iyi degil onun için uyku önemli gelişimi için  uykusunu alsın istiyorum
tarafından
Hmm cok uyaniyomus ya allah yardimcin olsuun
tarafından
Saol canım benim
0 oy
(202 puan) tarafından
Oglum 18 aylik. 1 yasinda aynen seninki gb cok uyanirdi emmeye. Ben bi yolunu bulanadim ve devan ettim kesmedim gece emmesini. Kiyamadim da gucum de yoktu aglamalarina dayanicak. Simdi 18 aylik sadece 1 veya 2 kere uyanio emmeye o da sabaha karsi. Yani eninde sonunda kesicez ama ben sutten tamamen keserken geceyi de birakicam artik 2 yasinda. Sen uygulayabilirsen bence cok daha guzel uyur geceleri buna eminim.
tarafından
Dün ve bugun yavaş yavaş alıştırdım emmeden uyumaya bakalım inşallh alışır da geceleri uyanmaz gğndğz emziriyorum gene 2  2 buçuk yaşina kadar anne sütü alsın istiyorum aama gece degil çünkü oglum dogdugun dan beri gece saat başi uyanıyor ben bile sayamıyorum gece kaç defa kalktıgımı
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Kızım 23 aylık ve kesemiyorum aşırı bağlı memeye ve sürekli uyanır uykuyu unuttum
tarafından
23 aylık baya büyükmüş ama neden uyanır ki alişan lik yapmışlar artık bende 1 buçuk yaşina girince düzelir die umut ediyordum şuan bütün umutlarım suya düştü allah yardımcımız olsun
(2,323 puan) tarafından
Evet büyüdü ama alışkanlık dediğin gibi çok zorladım ağlama krizleri geçirdi o yüzden daha fazla zorlamicam yavaş yavaş cozucem siz bence erken başlayın biraktirmaya ancak bırakır

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 143 göst.
31 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatya43 (520 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 86 göst.
24 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 168 göst.
20 Nisan 2021 Aile kategorisinde EbruMeva (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 130 göst.
17 Nisan 2021 Aile kategorisinde EbruMeva (111 puan) tarafından soruldu

379,390 soru

11,356,449 cevap

34,832 kullanıcı

...