0 oy
147 göst.
Diğer kategorisinde (90 puan) tarafından
Bebeğim 7.5 aylık arkadaşım bugün keçi sütü verdi baya bı kendi oğluna 6 aydan sonra yarı süt yarı su şekilde verdiğini söyledi bebeğim emmiyor mama ek gıda olarak gidiyoruz emmedigi için verebilcenmi söyledi ama ben tereddütte kaldım veren varmı acaba 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hayır        
-Reklam-
0 oy
(388 puan) tarafından
İlk defa duydum canım keçi sütü evet anne sütüne yakın derler ama formül mama kullansan daha iyi değil mi yada arı mama falan var uygun istersen 
(90 puan) tarafından
Canim ben zaten mama kullanıyorum arkadaşım bu akşam öyle diyince burayada sormak istedim
0 oy
tarafından
1 yaşına kadar o da yasak diye biliyorum ben
(90 puan) tarafından
Bende öyle biliyorum canım arkadaşım verdim diyince benmi yanlış biliyorum diye düşündüm bian
tarafından
Arkadaşın yanlış yapıyor bence sen yapma canım 1 yaşından sonra ver
(90 puan) tarafından
Anladım canım saol
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Muhallebisine falan katsan olur sanirim canim direk vermek iyi degil diye biliyorum...
0 oy
tarafından
Veren milyonlarca anne var. Ayı çokta küçük değil. Hatta keçi sütü ile bebeği büyüten anne de var 3*4 aylıkken... Sulandırarak Vermen lazım ama araştır... İlk 3 gün alerji testi yap vücudu reaksiyon göstermesse içir bence. Ama pişik falan yapıyormuş onu duydum dikkat et kontrol et sürekli poposunu. Pişik önleyici kullan canım
(90 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim yoğurt olarak yaptım
0 oy
(1,676 puan) tarafından
Kullanılmaz canım yaa

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 93 göst.
31 Aralık 2023 Aile kategorisinde Aydagul (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 256 göst.
29 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Syma (659 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 59 göst.
0 oy
1 cevap 101 göst.
10 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kubraa0990 (54 puan) tarafından soruldu

381,504 soru

11,421,914 cevap

34,979 kullanıcı

...