0 oy
512 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (597 puan) tarafından

Bilenler bilir corona delta olduk ailecek. Sukur oglum, ben, gorumceminkizi atlattik ama esim cok fena 3gundur öldürsün biri beni dio. Cok kötü durumda. Ewt üzüluyom, nolursaolsun esimdir elimden geleni yapiom ama bi yanim hic acimio, Allah belkide bana cektirdiginin cezasini verio diom. InsaAllah ders olurda karima cektirdiydim ondan simdi ben cekiom der diom (salnmiom onda o hassasiyet oldugunu ama bir umut iste). Kesinlikle agzimi acip bu sana Allahdan ceza vs demiom, basina kakmiom ams oyle vah vah diye oturup aciyamiom. Uzukuyom esimdir, kocamdir, cocugumun babasidir. Allah akillansin bu vesileyle kendiliginden bana cektirdigi aklina gelsin diom. 

Gelmiosada yasiyacagi varsa iyilessin hemende almanyaya evime gideyim yada kendide aci cekmesin ecrl Allahdan geldi derim, diye icimden dusunurken buldum kendimi. 

Artik kendimden suphe duyar oldum. Insanligimi, merhametim  vicdanimimi kaybettim diye... Lutfen yargilamayin

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Biz bazen aciriz, üzülürüz ama Allah in bir bildiği vardır.
(597 puan) tarafından
Uzuluypm ama acima duygum bitmis gibi kendimi kotu hiss ediom neden boyle oldum diye
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah CC buyuruyor: başınıza gelen musibetler kendi elinizle işlediklerinizdendir. 

Eşine bu ayeti hatırlatarak geçmişte ki günahlarını hatırlat ve hayır üzere olmasını nasihat et. Olayları örnek verme tartışma çıkar. Sen muhasebesini ona bırak inşaAllah. O hastalığı ondan çekip alacsk Allah'tır. Bunu sürekli tefekkür etsin
(597 puan) tarafından
Ne cektogimi Allah bilio. Yaradana sigindim adam olsun istedim. Duzelsin oglum ana baba ayri buyumesin diye
tarafından
Olmaz bekleme tirnagin olamaz senin dunya güzelisin nasil tahammul ediyorsun yuzu çirkin kalbi cirkin adama
(597 puan) tarafından
Sorma bacim. Bazen bende diom ulan almanyada dogup buyudum okudum. Elimde diplomam var, istedim zaman is bulurum insaAllah, ya bulamasanda alman devleti beslio diom. Neden cekiom bunu  ha evliyim ha yalnizim yine kendi ayaklarimin ustunde kendim duruyom diom ama iste...
(200 puan) tarafından
Ne diploman var
(597 puan) tarafından
Egitimciyim cnm, sosyal pedagok
0 oy
(1,659 puan) tarafından
O kadar şey yaşatmış ki sana ona olan sevgin herseyin bitmiş aslında vicdansız olduğundan değil sadece sana çektirdiklerinden ders almasını istiyorsun ama inşallah derdinide alir
0 oy
(1,659 puan) tarafından
O kadar şey yaşatmış ki sana ona olan sevgin herseyin bitmiş aslında vicdansız olduğundan değil sadece sana çektirdiklerinden ders almasını istiyorsun ama inşallah derdinide alir kuzum
(597 puan) tarafından
InsaAllah insaAllah... Cok sey yasatti Allah dusmanima yasatmasin..
0 oy
(362 puan) tarafından
Yazdıklarını okuyunca kendimi gördüm ben de bazen aynı şeyleri düşünürken buluyorum kendimi biz vicdansız değiliz de onlar bizi bu hale getirmiş gibi düşünüyorum
(597 puan) tarafından
Aynen oyle cnm... Onlar bu kalbi katilastirdi...
0 oy
tarafından

;)ah biz merhametli kadinlar

0 oy
tarafından
Gebersin dicem de yavruna yazık. 
(597 puan) tarafından
Vallaha ya buyuk ders olsun adam olsun yada Rabbim iyilestirsonde duzenime doneyim evime yasadigim ulkeye. Yasicagi yoksada ecel derim Allahdan geldi.  Ilerde aRilcagima oglum anam babam ayri demesin, babam ben kucukken vefat etmis demesi daha iyi vallaha. Aslanlar gibise bakarim ogluma
0 oy
tarafından
Yok bacım vicdansizlikla alakası yok.ben de bı iki gündür ölse de bari yattığı yer belli olur diye düşünüyorum.sonra ne vicdansız oldum diye kendime kızıyorum.uzuluyorum da ama açmıyorum malesef
(597 puan) tarafından
Aynen cnm kiziom. Kendimesen boyle degildin, yaziktir oglunun babasi diom ve oglum bai gorunce nasil sevinio su bi kac gundur ilgilenmedi babasi, yoklugunu durgunlugunu cok fark edio ama sonrada diom ilerde ayrilirsak  anam babam ayri diye cekinerek soylicegine, babam ben bebekken vefat etmis takdiri ilahi demek daha kolay diomvallaha
tarafından
Ayy bizdeki düşüncelere bak kız.ama onlar bizi bu hale getirdi yani.kim bilir sen de benim gibi neler yaşadın.cunku insan kolay kolay bu kadar içinde çatışmaz.Allah yardımcımız olsun
(597 puan) tarafından
Neler neler cnm. Ne sen ne bi baskasi hatta anam bile kazlanmazdi

İlgili bir soru bulunamadı

379,745 soru

11,368,074 cevap

34,850 kullanıcı

...