0 oy
244 göst.
Diğer kategorisinde (621 puan) tarafından

Kızım ağzına vuruyor bazen uyurken de yapıyor normalde elini emiyor ama bu aralar ağzına vuruyor üzülüyorum 5 ay 25 günlük acemi olunca herşeyi kafama takıyorum :'(:(

2 Cevaplar

0 oy
(932 puan) tarafından
Neden bilmem cnm ama acemilik deio emin ol her bebek kendine ozel bnm bu 3bebegim digerlerinde olmuyan seyler oluyor tecrubeyle pek alakasi yok sanirim. Bende senin gibi ewhamliyim kac cocugun olursa olsun takiliyor insanin kafasina elde degil ki saglikli olsunlar hayirli ewlat olsunlar ins 
(621 puan) tarafından
Amin inşallah canım benim eşimde fark etti bugün ağzına vuruyor diyo annelik gerçekten çok zor sürekli evham sadece ben mi böyleyim bişey olacak korkusu kendimi teselli ediyorum ama olmuyor içten içe korkuyorum düşünmekten yoruldum
(932 puan) tarafından
Bende senin gibiyim bnm bundan once bebegim karnimda olmustu bu oglumdada 4 ay dusuk tehlikem kanamam falan wardi hep onu kaybetcem sandim dogana kadar dogsun rahatlarim diyordum ama dogdu hala korkuyorm uyusa gidip gelip nefesini dinliyorum cok korkuyorum heke ani bebek olumumu ne warmis 1 yasina kadar onu okudugumdan beri cok daha tedirginim tabiki rabbimin taktiri sakinan goze cop batar derler ama elimde deil allah yardimcimiz olsun
(621 puan) tarafından
Bende öyleyim ya nefes alıyormu diye sürekli kontrol ediyorum evlenmeden önce arkadaşımın akrabası vardı bebeğini kaybetmişti onu görmüştüm şimdi aklıma geldikçe. İçim yanıyor ağlıyorum  bide köyde eski virane bi evde yaşıyordu mutfağı yok ahşap derme çatma evdi kız benden küçüktü kaçarak evlenmiş bide unutamıyorum ya bi türlü Allah bütün annelerin yardımcısı olsun
(932 puan) tarafından
Rabbim kimseyi ewladiyla sinamasin dusunmek bile can yakiici cok zor ya :(
(621 puan) tarafından
Amiin amiin inşallah
-Reklam-
0 oy
(202 puan) tarafından
Benim oglum da yapardi. Dis etleri kasiniodu muhtemelen yani bi sikintisi var da onu gecirmek ister gb vururdu. Disleri. Iz patlanaya baslayinca birakti. 
(621 puan) tarafından
Erken değil mi diş için 5 ay 26 günlük daha
(202 puan) tarafından
Dis hemen cikmaz belki ama dis etleri kasiniyodur

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 74 göst.
20 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gulnazyilmaz (1,185 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 59 göst.
17 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,428 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 156 göst.
13 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 79 göst.
14 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Ozgen (916 puan) tarafından soruldu

379,382 soru

11,356,291 cevap

34,832 kullanıcı