0 oy
119 göst.
Diğer kategorisinde (2,565 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Canlarım Boy kilo bide kaç kelime konusabiliyo

Benım ki

Boy 1 metre

Kilo 12

18 kelime söyleye biliyo

Kendi burnu kulagı dahil hepsini gösteriyor sizlerde durum nasıl

Artık memeden kesmek istiyorum bunun için gelisimin bi etkisi var mı 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benimki 17 aylık daha bilmiyorum kaç herşeyi. 18 ayda ogrencem :)
(2,565 puan) tarafından
Bende ortalama düşünüp artık memeden ayırmak istiyorum da hani burdakilerden de akıl almak için sordum
tarafından
Benimki aşırı düşkün maalesef. Gece gündüz yapışık. Bende bazen ayırmayı düşünüyorum
(2,565 puan) tarafından
Gündüz uykuda arar bi gece cok düşkün
-Reklam-
0 oy
(202 puan) tarafından
Boyu cok guzel massallah. Benim oglum da 18 aylik 94 cm boy 13 kg. Dr bizimkine ilerde 2 metre olur diye espri yapiodu boyu yasitlarindan fazla diye seninkinin baya massalahi varmis :) kelime konusunda biz gerideyiz biraz okadar kelimemiz yok genelde herseye ih ihh larla derdini anlatio cocugum :) bence memeden kesmek icin 2 yasi bekle derim. Yani ben 2 yasina kadar hakkidir diye dusunuyorum hala emziriyorum. 2 yasina bir ay kala azaltarak calismalara basliycam. 
(202 puan) tarafından
Himm ozaman vakti gelmis gb gorunuyor. Benimki cok duskun. Yemegini de guzel yio ama bos buldugu an yapisio. Gece beslenmesini zaten 1 yastan itibaren kesin diyo dr lar kesintisiz uyumasi icin. Sadece gece emiyosa bence gerek yok emmesine.
(2,565 puan) tarafından
Gündüz 1 kere emiyo oda uykuya yatarken
(202 puan) tarafından
Peki nasil uyutmayi dusunuyosun memeden kesince. Ben simdiden onu dusunuyorum. Ben de senden fikir aliyim :)
(2,565 puan) tarafından
Karnını tok olunca sallıyorum uyuyo kız :)
(202 puan) tarafından
Ben cok ugrastim sallayarak uyutiyim die. Yok kabul etmio. Ativerio kendini hemen. Seninki iyi alismis ben ne halt edicem bakalim :)

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 66 göst.
27 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kubra_87 (440 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 120 göst.
8 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Nalankt (1,017 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 230 göst.
22 Ekim 2021 Diğer kategorisinde 175766 (272 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 76 göst.
1 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu

379,369 soru

11,356,062 cevap

34,832 kullanıcı