0 oy
306 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından
Kızlar merhaba çok uzatmadan yazıcam inşallah..

Ben 5 seneye yakın süredir evliyim eşim ile görücü usulü ama birbirimizi tanıyıp anlaşarak evlendik annesi beni çok beğenerek istedi etti neyse evlilik öncesi eşim aile apartmanın oturmayı tercih etmeyip kredi ile ev aldı borcumuzun çoğu bitti eşimin işi ağır gece gündüz çalıştı etti halada az çok borcumuz var.. Eşim çok iyi niyetli bir insan bekarlığındada hep çalışıp ailesine sahip çıkmış eşimin birde abisi var kaynanamın bir tanesi afedersiniz ağzınada etse herşeyi o onlar aile apartmanı da oturuyorlar kaynım kendi işi yapıyor sürekli batıyor bir kazanıyor kaynanam da her zaman onun destekçisi ama bize biraz destek olsa laf eder hemen.. Aile apartmanımda eşime daire düşüyor ama kaynım hayatta verdirmez eşime çok zorba ve kıskanç zaten şuan ne elimde nede kaynımla konuşmuyoruz.. Kaynanam kaynjmj çok sevdiği için eltimede düşkün eltim 14 yıllık gelinleri onun çocuklarınıda çok sever kendisi biz bir gitsek çocuğuna otur ses yapma VS der bende hep yüzüm asık giderim görümcem de öyle eltim düşkün benim herşeyimi yanlış anlar ama o bişey yapsa hiç bişey demez oda annesine sürekli ya sorum şu kaynanamı eşimin ailesini gerçekten çözemiyorum kadının suratı asık ama çevredekiler normalde onun suratı öyle sana değil diyorlar ama sinir oluyorum bariz belli ayrım yapıyor sanki gidip bişey yapıyoruz evine zaten hiç gitmem normalde suratı asık olduğu için eşim ayrımcılığın farkında ben üzülünce kendini üzme herşeyin farkındayım biz kendimize bakalım diyor ama zoruma gidiyor çevremde kimsem yok üniversite okuyorum açıktan son senem bir de oğlum var evdeyim bir ay kadar ailemin yanına gitmiştim yeni geldim kaynanam eltim küsmüştü barışmışlar galiba arkamdan çok konuştuklarına da eminim ben ne yapıyorum bilmiyorum bu insanlara sizce ne yapmalıyım kızlar bana akıl verin ya

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bacım uzak dur ne yapacaksın. Adam sana diyor zaten kendinize önünüze bakın onlarda ötede oynayıversin
(228 puan) tarafından
İşte mutlaka görüyoruz
tarafından
Gör yabancı birine nasıl davranırsan öyle davran. Yani arandaki mesafeyi koru ve bunu dert etme
-Reklam-
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Canım eşin mesafeliymis daha ne yapacaksınız mesafe koymaktan başka 
(228 puan) tarafından
Ama mutlaka bu insanları görüyoruz ve her defasında sinirim bozuluyor
0 oy
tarafından
Kocanın herseyin farkında olması yeter cnm siz iyi olun yeter
(228 puan) tarafından
Çok şükür ama böyle yapmaları da hiç hoş değil
tarafından
Hoş değil evet ama karşındaki insanlar sen gibi düşünmezler yapacak birsey yok
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Kendinde demişsin surat asıyorum diye ben olsam bende seni sevmezdim eve gelince siz kabul etöeyip ayrı ev almışsınız hala neyin mal davası ayrıca sna kdr eşinin zoruna gitsn valla eşiminde ailesinin alt katında dairesi vr bnde gitmedm illa bnm demem ben istemedm isterse sokaktan geçene versnler adam evi yaparken alın terini ben mi sildim banane naparsa yapsnlar biraz uyumlu olun bnde sevmem kaynanamı ama aslada surat asmam moralim bozukta olsa o kapıdan girerken gülümserim hep karşıda değil birazda kendinizde suç arayın kaynanan kendi parasını ister oğluna harcar ister sokaktaki adama milletin parasını yemeye ne kdr hayransınız ya
(228 puan) tarafından
Kimsenin parası derdinde değil yapılan ayrımcılık zoruma gidiyor hoş bir karşılama görsem on giderim en azından az önce gittik tüm torunlar orda bizde öylesine geçerken uğradık oğluma hemen yapma sus bebek uyuyır diyor (eltimin çocuğu) diğer oğlu ağzınada etse baştacı ediyor bizim bişey yaptığımız yok siniri bize
(7,768 puan) tarafından
Tamam snde kendinden başla ona iyi davran birbirinize gıcık gitmişsiniz zoruna gidecek bişey yk yapsnlar ayrımcılık kendi hayatını yaşa eşin ardında daha ne istiyosn ayrıca malda hakkı olan eşin umursamazken snn dert etmen hata ayrıca tüm sorularında elti görümce kaynana üzerine şunları çıkar hayatından yeter kendine hzuurlu düzen kur böyle kendi ailende huzur bırakmazsn
(228 puan) tarafından
Çok denedim iyi olalım diye ama iki gün sonra yine aynısı yada hiç görüşmemek en güzeli
0 oy
(3,147 puan) tarafından
Hiç bir şey yapma eşin oğlun ve sen sadece üçünğzğn olduğu o evde kimseyi umursamadan yaşayın ki çatlasınlar haftada gidiyorsan onbeşte git ayda git sonra hiç gitmezsin zaten ne kafana takcan onlarla iyi Olcan boşver yarın öbür gün onlar birbirine girdiklerinde kaynanan köpek olur sana da kıymeti kalmaz ama 
(228 puan) tarafından
Ektim ve kaynım onlara ağızının payını verdi Bayadır konuşmuyorlardı yine barışmışlar sanırım baştacı onlar zaten herşeyi onlara yapıyor yine onlar gözdesi hiç görmek istemiyorum
(3,147 puan) tarafından
Şimdi bir laf var deveye diken insana eden diye onlara öyle olmak gerek bacım
(228 puan) tarafından
O kadar doğru bir söz ki

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 266 göst.
8 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Minik20 (5,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,155 göst.
31 Aralık 2022 Aile kategorisinde Papatya000 (315 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 321 göst.
27 Mart 2022 Diğer kategorisinde Cikolata canavari (743 puan) tarafından soruldu

380,488 soru

11,392,215 cevap

34,900 kullanıcı

...