0 oy
630 göst.
Aile kategorisinde (397 puan) tarafından
Kızımda kaç haftadır pişik var Evde de pişik kremi yok eşime sürekli mesaj atıyorum pişik kremi al telefon açıp söylüyorum pişik kremi al sürekli unutuyor almıyor Çocuğum çok huysuz iç kısımları falan çok kötü yara olmuş sivilce sivilce kabarmış Düğüne gidiyor arkadaşlarıyla gezmeye gidiyor ama eczane bulup kremi almıyor güya unutuyor 15 dakikalık yol sizce kızımla gitsem zor olur mu 21 aylık Böyle umursamaz adam görmedim Sigara paketi biz de koşa koşa gider

39 Cevaplar

+8 oy
tarafından
Hem kocan hem sen maşallah genişlikte konya ovası ile yarışırsınız şaka mısınız 1 ay pişik durur mu bebek ya vıcdansızlıgın buyugu kucugu olmaz kusura bakarsanız da bakın ama ıkınızde sorumsuzsunuz 
(1,501 puan) tarafından
Yazık kız ben de acıdım çocuğa anada babada hayır yok garibim yanıyo duyan yok
(1,284 puan) tarafından
Bnde uzuldum cocuga malesef nasil yaniyordur canı ya
-Reklam-
+4 oy
tarafından

Canım ilk getirmediği gün gitmemem hata olmuş. Oğlumda ishal ve ateşliydi. İshal 10 dk içinde pişik yaptı çocuğumu. Eğer böyle bir durumla karşılaşsam hususi taksiyle giderim madem o getirmiyorsa. Taksi ile gidecek uygunlukta değilsen de çık git al gel. Hiç bekleme kim bilir ne kadar canı yanıyordur yavrum benim 

+1 oy
(14,428 puan) tarafından
O adamın g....tne saracan bezi

Bir hafta çıkarmayacan cayır cayır yanacak

Pişik nasıl oluyomuş görür o zaman

İkiniz de fossunuz yazık içim yandı ya

Pes
+1 oy
tarafından
Kocan geniş sen kocandan daha geniş .
0 oy
(472 puan) tarafından
Gidib al bence yazık  çocuğa 
(472 puan) tarafından
Bencede olunmaz hele konu çocuk olunca
Git al
Eşinin kendi g.ö. t.ü pişik olsaydı hemen gidib alırdı
(397 puan) tarafından
Güldürdün canım çok haklısın
tarafından
bırde boyle umursamaz olunmaz 1 ay oldu dıyo delı olcam sen nesın esın ımursamazda sen sutten cıkma ak kasık mısın
(10,298 puan) tarafından
Valla sen de gamsızsın. 21 aylık çocuğu bir ay o acıya mahkum etmişsiniz. Sabah iyiydi kızım bakıcı bezi geç almış az kızarmış dert oldu içime benim. Kendi derdiniz olsa aksatmazsınız
(1,501 puan) tarafından
Haklısın valla tınlar
0 oy
(13,833 puan) tarafından
Kendin git al canim. Ben olsam unuttum dese bile nöbetçi eczane bul al derim. 
(397 puan) tarafından
Diyorum ama yine de almıyor unutuyor
0 oy
(279 puan) tarafından
Canım gidebilirsin koy bebek arabasına 
(397 puan) tarafından
Bebek arabası yok biraz kucakta biraz yürüterek zor olur mu sence
0 oy
(5,291 puan) tarafından
Kendin al bazen ben gidip alıyorum doktora yazdırıyorum hametanın mavi kutulu olanı benimkide 22 aylık hiç Pişik olmadı . Acil lazım olduğunda reçetesizde satılıyo gidip alıyorum eczane 15 dakika 
0 oy
(285 puan) tarafından
Çocuğun küçük değil ki neden bekledin şimdiye kadar anlamadım 
0 oy
(470 puan) tarafından
Kendin git al bişey derse de alsaydın o zmn dersin hem ne dicek bişey demez ama aldım diye haber ver belki aklına gelirde alır sonradan 
0 oy
(692 puan) tarafından
Ama kuzum biraz sende ihmal etmişsin bebek o kadar bekler mi ne olursa olsun bir sürü uygulama bar kapıya getiriyo ordan alinir bebekler dikilir alınır ki bebeğin yuruyodur kocaman olmuş maşallah bazen bazı kocalarda hayır olmuyor
0 oy
(15,824 puan) tarafından
Git al durdugun kabahatt kusura bakma ama kovanda pek rahat bebek nasill dayansın o pisigee
0 oy
tarafından
Git bacım git kendi başının çağresine bak
0 oy
tarafından
Zeytin yağı sür altını bağla eczaneden kendin al 
0 oy
(211 puan) tarafından
Bence de git kendin al cnaim yazık değil mi o bebege şu sicakalrda pisik kötü olur kocan da yani sanki onun cocgu degil
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Yanlış anlama ama tüm gün evde mi oturuyosun ya da çocuğu dışarı çıkartmıyo musun parka bahçeye gezmeye vs bizimki 3 aydan beri her gun illa gezer ****** sever oylarız yazık yani onların da nefese ihtiyacı var kaldı ki sen de mi sıkılmıyorsun çık gez çocuğun kremini al dön evine eve hapis etmen kendinizi hata
tarafından
gezmesını tozmasını hadı geçtım acıl bı durumda cıkmamıs baksana ne bılıyım sınırım tepeme cıktı rahatlar anam
(1,501 puan) tarafından
Evet ben de acıdım yani çocuğa yazık ama gun icinde de gezmesi lazim aslinda
tarafından
tabıkı gezmesı lazım yemek ıcmek sıcmak gıbı buda ıhtıyac cocuk gunes gorecek yuruyecek tıpraga degecek oyle gelısecek yanı şuan post sahıbının bunu da yapamadığına yemın edebilirim ama kanıtlayamam cunku eger parka vs cıkarıyor olsa cocugu alırdı o kremı de cıkmısken
(1,501 puan) tarafından
Cok garip valla
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Yanlış anlama ama sende de hata var hadi kocan olacak şahsiyet almadı sen neden koşa koşa gidip almadın hadi diyelim para yoktu kocandan kremin parasını isteseydin medet umup bekleyeceğine herşeyi adam olacak kişilerden beklemeyin yazık bak çocuk kötü olmuş git al yani neyini bekliyorsun hala 
0 oy
(368 puan) tarafından
Yani ilk söylendiginde almadığı anda gitmeniz gerekirdi haftalar olmuş olan çocuğa olmuş çocukla gidilir ne olacak ki internette millet bebeğini alıp dünya turuna çıkıyor ya 
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Bazen diyirum sırf post açmak için koca kötülemek için post açılıyor. 21 aylık çocuk ile hicmi dışarı çıkmıyorsun 15 dakikalık eczaneye gitmeyeceksin. Tut elimden geze geze gidin 

Ha 21 günlük olsa neyse 

Yazık o çocuğa ya
0 oy
(680 puan) tarafından
Ya biz bile pisik olunxa canimiz nasil yaniyo o kucuck bebenin cani daha cok acir bence bi otobus dolmus ne varsa onla yada taksi cagir git al 15 dk yola en fazla 20 lira yazsin cocuktan önemli degil 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 112 göst.
28 Eylül 2023 Aile kategorisinde Flowershome19 (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 169 göst.
22 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 425 göst.
16 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Erenimm.05 (427 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 130 göst.
14 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,471 puan) tarafından soruldu

378,953 soru

11,343,228 cevap

34,809 kullanıcı

...