0 oy
277 göst.
Diğer kategorisinde (21 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Cöfmmxmmx

13 Cevaplar

0 oy
(3,458 puan) tarafından
Amalar ile olmaz canm kendinden emin olmalısın
(21 puan) tarafından
İşte kapandım bir kere geri açıldım onun da korkusu var ya yine yapamazsam diye
-Reklam-
0 oy
(743 puan) tarafından
Korkuyorsan bekle ne zaman kendini hazır hissediyorsan o zaman gir .
(21 puan) tarafından
Acaba yavaş yavaş önce tunik falan giyerek kendimi hazırlasam çünkü çok istiyorum
(743 puan) tarafından
Dene canım . Ama şey bence güzel bir elbise al kendine elbiseden başla derim en güzel tesettürlü şekilde ol inan çok daha heveslenirsin kendini öyle elbiseli güzel renk renk şallar esarplarla görünce . Ben 3 senedir feracedeyim inan ilk kapanma aklım olsaydı ilk zaman giyerdim onsuz kendimi çıplak hissediyorum resmen :D Rabbim sana da nasip etsin inşallah
(21 puan) tarafından
Amin canım inşallah çok istiyorum çünkü
0 oy
tarafından
Ama ama olmamalı canım ben 15 yaşımda kapandım açılmaya hiç niyet etmedim çıkardım kafamdan
(21 puan) tarafından
Bu yaşıma kadar hep çok açıktım birden kapanmak işte gözümü biraz korkutuyor
tarafından
Korkma canım benim niyet çok önemli çıkar kafanda kötü düşünceleri
0 oy
(850 puan) tarafından
Bende ilk kapandığım zaman çok psikolojim bozulmuştu aynaya bakınca kendimi yabancı birini görmüş gibi hissediyordum ama zamanla alıştım şimdi ölsem yine açılamam. Allah rızası için yaptığın herşey güzel olur 
(21 puan) tarafından
İşte bende Allah rızası için istiyorum ama bir kere açılınca korkuyorum yine aynı olur diye
(850 puan) tarafından
Kendinden emin ol iyice kafanda topla düşüncelerini sonra uygulamaya gec o Zaman
(21 puan) tarafından
Aynen öyle yapayım canım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
İnternette YouTube de cok guzel videolar var izlemenin faydası olacagını dusunuyorum, mehmet yıldız, hayalhanem bu sayfaların videolarına bakabilirsin tesettür ile ilgili :)
(21 puan) tarafından
Tamam canım hemen izliyorum teşekkür ederim
tarafından
Rica ederim canım rabbim gönlüne göre nasıp etsn hayrlsyla
0 oy
(2,492 puan) tarafından
Ben kapanacağım dediğim gece sabaha kadar uyuyamadım. Ya yapamazsam diye. Nefis işte çok zorladı. Ama çok şükür kapandım. Keşke daha önce kapansaydım diyorum.
(21 puan) tarafından
İnşallah bana da nasip olur
0 oy
tarafından

Kendinden tamamıyla emin olunca, o zaman kapana bilirsin.

(21 puan) tarafından
Öyle emin olmadan yapamam
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Gerçekten istesen zaten kapanirsin canım.. ben 18 yaşımda kapandm çok istedim kimse istemese de 1 hafta evden çıkmadım ya kapanır çıkarım yada asla kapanamam dedim rüyalarıma girdi türbe evliya 3o yaşındayım iyiki kapandım
(21 puan) tarafından
İnşallah bana da nasip olur canım
(4,961 puan) tarafından
İstersen olur rabbim içine sevgisini versin canım açıldıkça aciliyo insan oğlu doyumsuz elaleme açılana kadar rabbin için kapan
0 oy
tarafından
Anlamadım ne kısıtlanacak ki kapanınca 
(21 puan) tarafından
Ya işte çok açık giyindiğim için birden kapanınca kendimi kısıtlanmış hisseder miyim diye
tarafından
O zaman yavaş yavaş yap canım mesela atıyorum mini etek şort tarzı giyiniyorsan önce normal pantolon uzun etek giyin askılı büstiyer giyiniyorsan tarzı giyiyorsan tişört uzun kollu giymeye başla alıştığın zaman sonrasında kapanmaya başla
(21 puan) tarafından
Evet canım öyle düşünüyorum inşallah kapanacam
0 oy
(27,564 puan) tarafından

Aç bir Kur'an oku bir dinle az sohbetler dinle içine işlenir o sevgi. Rabbim tesettürü layıkıyla yapanlardan etsin insAllah

(21 puan) tarafından
Öyle yapacam canım okuyacam inşallah nasip olur
0 oy
tarafından
Kapanmak sadece baş kapatıp pantolon giymek değil canım kapancaksantam kapanıcaksın yoksa boşa yorma kendini
(21 puan) tarafından
İşte bende tam kapanmak istiyorum
tarafından
İlk başta tuhaf gelir sana sonra alışırsın
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Şeytan vesvese veriyor, düşündükçe de vesvese artar vazgeçersin, uygulamaya geçmek en iyisi
(21 puan) tarafından
Evet gerçekten çok vesvese veriyor ama kapanacam inşallah
0 oy
(5,069 puan) tarafından
Kendimi hazır hissedince kapanirim deme o his asla gelmez çünkü nefis sahibiyiz ve şeytan gibi bir düşmanımız var. 

O yenmeden biz yeneceğiz, !
(21 puan) tarafından
Çok çok haklısın bekledikçe hiç yapamam

İlgili bir soru bulunamadı

384,849 soru

11,511,575 cevap

35,173 kullanıcı

...